Přejít na obsah

Linea Chronomag LE 01/40


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 47
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na druhy pokus 35 hodin, co se uz blizi v certifikatu deklarovanych 38h ;) Natahnul jsem potreti, tentokrat az na doraz. Ale nemyslim, ze bych to tak delal pravidelne, kvuli par hodinam navic. Odchylka byla +40sec/den. Ovsem nemel jsem je na ruce, takze odchylka bude v prubehu noseni zrejme jina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Mně se zpožďují při nošení o zhruba 15 vteřin denně. Jdu je ještě natáhnout a nařídit, uvidíme. Ty jsi neodpověděl, asi ses nevšiml. Co na nich máš za řemen, je to původní Hirsch?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem tu rezervu chodu mel uz puvodne neco malo pres 30 hodin, takze jsemspokojeny. Ten storjek jsem tam daval hlavne kvuli stavu a vzhledu. mozna by nove perko pomohlo ke zvyseni vydrze. Pokud se to nerozcahzi +- nekilk minut, takze presnost do 1min/den vzhledem k pouzitemu strojku beru jako OK. Koneckoncu, musime si priznat, neni to chronometer ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
To Kamil: sponu zařídím, jen už někdo také přiznejte, že jsem dával na výběr z obou typů, ať to nevypadá jako, že jsem vám chtěl vnutit tu horší.:)

Já bych to rád přiznal, ale bohužel se na to nepamatuju.:( Jinak díky za výměnu, mám vrátit celý řemen nebo jen sponu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peter
To Kamil: sponu zařídím, jen už někdo také přiznejte, že jsem dával na výběr z obou typů, ať to nevypadá jako, že jsem vám chtěl vnutit tu horší.:)

Já bych to rád přiznal, ale bohužel se na to nepamatuju.:( Jinak díky za výměnu, mám vrátit celý řemen nebo jen sponu?

Neviem, či boli obe spony ponúkané na fóre, ale myslím, že boli ponúkané na prvom stretnutí v Brne.... Kamil, tuším si tam bol... :) Mimochodom, tam som sa rozhodol, že chcem radšej klasické zapínanie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vďaka peter.:)

 

To Kamil: Když se dnes stavíte, můžeme jí vyměnit na místě a bez řečí.:):) S odklizecem to bude složitější, neb Žilina zrovna za rohem není. Nicméně i v jeho případě to nebude velký problém, protože si jí vymění sám a tu poškozenou hodí do koše.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S odklizecem to bude složitější, neb Žilina zrovna za rohem není. Nicméně i v jeho případě to nebude velký problém, protože si jí vymění sám a tu poškozenou hodí do koše.:)

Zaden problem ;)

 

BTW, zapomnel jsem dodat, ze kdo jeste nebyl v Ziline, ma nejvyssi cas tuto zkusenot udelat! Mame tu dve centralni namesti a to jedno se kazde leto promeni v jednu obrovskou hospodu. Cele namesti je dokola lemovane zahradkama (kazi to tam akorat kostel, kde je mezera..ani nevim proc?), takze clovek muze plynule prechazet s jedne restaurace do druhe. Jednou jsme to s kolegama zkouseli obejit cele namesti, ze si dame v kazde zahradce male pivo. Skoncili jsme asi v pulce, takze asi tak.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale no fuj! Hned jsem šel podrobně prozkoumat svou sponu, mám ji naštěstí v pořádku.:) To už je nejméně druhý problém s Hirschem.:( Trochu jsem porovnával kalibry, jsou tam rozdíly, proč má old black o šroubek (nebo kolečko?:D) míň?

 

 

Rozpraval som sa s jednym hodinarom, a on povedal, ze ta tretia skrutka pri tom cudliku ako sa dava von korunka bola pridana neskor, cize pri novsich typoch, lebo vraj sa stalo ze sa korunka povolila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...