Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Panerai 312 vs 1312

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
43 odpovědí na toto téma

#41 Radek124

Radek124

Mr Creosote

• Member_50
  • 3 817 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 25.březen.2018 - 19:56

Ukazatel rezervy chodu na automatech má smysl v okamžiku kdy hodinky bereš na ruku, abys věděl jestli indikovanému času můžeš věřit a nebo ne. 

Spousta chronomagorů (mě nevyjímaje) si automaty nasadí, kochá se tím jak parádně zas dneska sedí, i ten wristshot občas udějají a že "jdou" zaregistrují jen okrajově. No a teprve někde venku, po pozdním příchodu do práce a nebo po ještě trapnějším upozornění že "ti drahej krám jde zase nějak podle plotu" zjistí, že před nasazením nejspíš pár hodin stály - a k rozběhu jim stačilo právě to jedno-dvě kývnutí při zapínání spony...

Jinak tohle je porovnání jak na stejné ruce můžou v létě a se správným řemenem sedět macaté 44mm 320 a placaté 45mm 572 ("Luminor Due" používá stejné 45mm pouzdro typ 1940)...

IMG_0518.jpg
IMG_2135.jpg

...a zároveň "nesedět" novodobé 40mm  Sub/GMT Rolby - tenhle snímek je pro mě dodnes "noční můra" (kyklop na plochém zrcátku si radši připomínat nebudu), podotýkám že u starších plechovek, Dayton ani u Yachtů jsem toto díky jinému tvaru boků a nožek nezaregistroval:
IMG_0964.jpg

#42 Pali11

Pali11

Učedník

• Member_50
  • 159 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava
  • Fanoušek značky:Rolex, Panerai, Cigary :-)

Publikováno 26.březen.2018 - 16:18

Tie 320 ti ozaj dobre sedia ani by som nepovedal že sú to 320

#43 Radek124

Radek124

Mr Creosote

• Member_50
  • 3 817 příspěvků(y)

Publikováno 27.březen.2018 - 02:02

Je to skutečně o konkrétní ruce - kostlivci musí mít správný tvar zápěstí, otesánkům a podmořským údržbářům stačí použít vhodné RC3 řemenivo a je vystaráno. Ale pokud máš neodbytný pocit že po rychlém zhubnutí už Ti 312 nesedí, není důvod se s tou "námořní minou pro chlapáky" zbytečně trápit. Počkej do Května a pokud to ani pak na holé ruce nebude OK, pošli je dál - však hodinek které ještě neměls jsou mraky...  :cool02:

#44 Pali11

Pali11

Učedník

• Member_50
  • 159 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava
  • Fanoušek značky:Rolex, Panerai, Cigary :-)

Publikováno 27.březen.2018 - 08:35

Veď áno, ake ked mne sa tak páčia minimálne jedny Pami chcem nafurt už len pozerať sa na ne aj ked sú na stolíku položené ma moc baví :-)