Přejít na obsah

Archimede Pilot Chronograph získaly cenu za nejlepší hodinky do 1000?


Platos

Doporučené příspěvky

  • Po letech...
  • Odpovědi 47
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nechtel jsem zakladat nove vlakno o hodinkach, ktere tu byly na pretresu jiz mnohokrat a prislo mi nejlepsi ozivit tohle :). Dnes jsem potkal v praci po delsi dobe jednoho kolegu a vejram, co to ma na ruce. Hned jsem ho zastavil, prolustroval a vyklubaly se z toho Archimede Pilot Chrono se 7750 ve verzi TOP (tedy double sapphire) s novou nepilotni korunkou. Ja je zatim jeste nevidel nazivo a byl jsem z nich uplne paf. Jsou to nadherny hodinky, valcova korunka jim sekne vic nez diamantova a celkove vypadaji mnohem ale mnohem lip nez na vsech fotkach, co jsem videl! Navic mi prijde, ze Arcadia chrono maji stejne pouzdro akorat lestene, tak se tresu, kde bych si mohl prohlidnout je. Kdybych nemel ty zpropadeny :) rolady (ted s krasne vylestenou lunetou, takze vypadaj bozsky) a nebal se donwgradu z inhouse na 7750, tak si je hned objednam. Takhle mam jen dost silnyho brouka v hlave.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtel jsem zakladat nove vlakno o hodinkach, ktere tu byly na pretresu jiz mnohokrat a prislo mi nejlepsi ozivit tohle :). Dnes jsem potkal v praci po delsi dobe jednoho kolegu a vejram, co to ma na ruce. Hned jsem ho zastavil, prolustroval a vyklubaly se z toho Archimede Pilot Chrono se 7750 ve verzi TOP (tedy double sapphire) s novou nepilotni korunkou. Ja je zatim jeste nevidel nazivo a byl jsem z nich uplne paf. Jsou to nadherny hodinky, valcova korunka jim sekne vic nez diamantova a celkove vypadaji mnohem ale mnohem lip nez na vsech fotkach, co jsem videl! Navic mi prijde, ze Arcadia chrono maji stejne pouzdro akorat lestene, tak se tresu, kde bych si mohl prohlidnout je. Kdybych nemel ty zpropadeny :) rolady (ted s krasne vylestenou lunetou, takze vypadaj bozsky) a nebal se donwgradu z inhouse na 7750, tak si je hned objednam. Takhle mam jen dost silnyho brouka v hlave.

 

chachacháááá.... no a představ si je s klenutým AR, ne placatým, to je masakr. Měl jsem je v ruce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Já mám už přes rok Archimede Outdoor Sport a stále nadšen :-) Nosím je vpodst. denně.

Přesnost jsem neměřil, ale většinou je řídím jen spolu s přehozením data, když je kratší měsíc.

PS: Nevím, jestli je fotka 800x600 - nevím, co to znamená. Je to 1,52 MB. Pokud je to špatně, prosím o informaci, jak zjednat nápravu :-)

post-10311-040934400 1305115392.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...