Přejít na obsah

Fotka

Sony Cyber-shot DSC-F717

digi sony f717 foto

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 HondzaX

HondzaX

Megazávislák

• Member_50
  • 1 100 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 18.březen.2018 - 19:06

Prodám digitální fotoaparát značky Sony - model Cyber-Shot DSC-F717. Stav super. Domnívám se, že v daném stavu dnes nesehnatelný. Samozřejmě plně funkční. Foťák má objektiv Carl Zeiss. Samtný foťák má celkem nevšední kontsrkci - objektiv je celý výklopný (viz. foto - po ose "y"). Technické detaily ZDE.

Jedná se o starší zařízení, nicméně stále plně použitelné zejména pro někoho, kdo nechce kupovt šunt, co nic neumí, a současně nechce zrcadlovku. Tohle je ideální věc pro hraní si s různými nastaveními a přesto se nebát, že něco nenávratně rozhodí. Geniální funkce je, že k foťáku je nabíječka se kterou můžete používat foťák když je v režimu nabíjení (v síti). |fotky produkuje stále parádní.

Co je k dispozici:

- samotný digitální fotoaparát

- UV filtr SONY (58 mm) - ten tam byl nasazen hned po vybalení foťáku z krabice.

- origo baterie SONY

- nabíječka SONY

- SONY Memory Stick 128 MB

- popruh SONY

Navíc přihodím širokoúhlou předsádku značky Raynox (Japan), která se prodávala jako zvláštní příslušenství za ranec. A dost možná bych přihodil i foto brašnu.

Ani nechci vzpomínat, kolik mne tahle souprava tenkrát stála... Jen ten memory stick byl asi za 6tis..

To vše za 4500,- Kč. Cena opět bezkonkurenční. Když se podíváte všade kolem, tak za tuhle cenu sotva dostanete dorbaný foťák bez příslušenství (na předsádku pak samozřejmě můžete úplně zapomenout). Já bych k tomu možná našel i krabici a původní papíry..

Na slevy, prosím, nečekejte, a radeji mi rovnou napište SZ. Odpovím všem. Maximálně se nedohodnem.

Přiložený soubor (y)

• 0

#2 HondzaX

HondzaX

Megazávislák

• Member_50
  • 1 100 příspěvků(y)

Publikováno 24.březen.2018 - 15:01

Jeden z nejlepších digi fotoaparátů své doby. Stále splní veškerá očekávání lépe než spousta dostupných kompaktů. Např. Ošetření v macro režimu od 2 cm od objektivu.
Myslím, že k tomu mám i krabici a veškerou dokumentaci.
  • 0

#3 HondzaX

HondzaX

Megazávislák

• Member_50
  • 1 100 příspěvků(y)

Publikováno 30.březen.2018 - 11:05

Po dobu nefungujících SZ prosím o případný kontakt přes email uvedený v podpisu.

• 0

#4 HondzaX

HondzaX

Megazávislák

• Member_50
  • 1 100 příspěvků(y)

Publikováno 21.duben.2018 - 16:01

Up
  • 0

#5 HondzaX

HondzaX

Megazávislák

• Member_50
  • 1 100 příspěvků(y)

Publikováno 29.duben.2018 - 13:32

up

• 0

#6 HondzaX

HondzaX

Megazávislák

• Member_50
  • 1 100 příspěvků(y)

Publikováno 5.květen.2018 - 14:35

Up.
Nebojte se napsat. Takový foťák v takovém stavu a s takovou výbavou jinde neseženete.
  • 0

#7 HondzaX

HondzaX

Megazávislák

• Member_50
  • 1 100 příspěvků(y)

Publikováno 26.červen.2018 - 09:04

UP

• 0

#8 HondzaX

HondzaX

Megazávislák

• Member_50
  • 1 100 příspěvků(y)

Publikováno 2.srpen.2018 - 16:51

Úplně jsem na to zapomněl. Tak posílám nahoru.

Nějaké komunikace probíhaly, ale nějak pak usnuly. Nestyďte se napsat SZ.

• 0

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:digi, sony, f717, foto