Přejít na obsah

Záměr prodat Chronomag


Chronomag

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 831
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

To ja se zas bojim, pokud to tu bude hasicovo.

 

Jako proc se bojis? ... A prosim bez podivnych komentu...

No zrovna tenhle prispevek snad ani neni tvuj:)

Smutny je to, ze odpoved je strasne jednoducha. Uvodem, taky mam par zkusenosti na to, abych vedel, ze to jak pusobime za klavesnici, je jedna vec a realita muze bejt jina.

Nicmene k te odpovedi, na foru pusobis jako konfliktni typ.  Ackoliv si umim predstavit, jak avizuju vys, ze v hospode bychom si mohli rozumet, proste na zaklade tvy prezentace tady mezi nama nabyvam dojmu, ze by to byl fakt pruser.

 

 

Chronomagu, je za tvym rozhodnutim ztrata partaka, kterej se tu o to staral - Kamila? Umis si predstavit, ze kdyz se tu zavede sprava bez potreby tvy aktivity v ramci reseni nasich zabomysich valek, ze zmenis nazor?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zrovna tenhle prispevek snad ani neni tvuj:)

Smutny je to, ze odpoved je strasne jednoducha. Uvodem, taky mam par zkusenosti na to, abych vedel, ze to jak pusobime za klavesnici, je jedna vec a realita muze bejt jina.

Nicmene k te odpovedi, na foru pusobis jako konfliktni typ.  Ackoliv si umim predstavit, jak avizuju vys, ze v hospode bychom si mohli rozumet, proste na zaklade tvy prezentace tady mezi nama nabyvam dojmu, ze by to byl fakt pruser.

 

 

Chronomagu, je za tvym rozhodnutim ztrata partaka, kterej se tu o to staral - Kamila? Umis si predstavit, ze kdyz se tu zavede sprava bez potreby tvy aktivity v ramci reseni nasich zabomysich valek, ze zmenis nazor?

 

 

Hasiče osobně neznám. Z hlediska fungování zde na fóru je to určitě kontroverzní typ. Ale několikrát jsem s ním(ještě jako MOD) řešil přes SZ nějaké věci a v osobním kontaktu je naprosto bezproblémový. 

Tímto ho nijak nechci podporovat a ani dehonestovat. Jen čiré konstatování faktu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Je treba sudy pocet moderatoru, rekneme 10, polovina volenych, polovina losovanych, ze clenu splnujicich nejaky parametr (delka nebo pocet prispevku). Vylosovany smi 2x mandat neprijmout. Potreti je vyloucen nebo ..viz nize. O trvalem banu musi rozhodnout nadpolovicni vetsina modu. Losovany mandat nemusi (ale muze) delat casove narocne veci, jako odklizeni zamcenych inzeratu. Je povinen se ucastnit hlasovani modu. O cem vsem je nutno hlasovat se schvali v pravidlech.

Kazdopadne losovacka zajisti nezamrznuti mocenskych struktur a odhali kvalitni moderatory, kteri si zaslouzi byt zvoleni. Moderatoru si umim predstavit vyrazne vic nez 10. Muze existovat vic forem clenstvi. Ten kdo nechce byt vylosovan, nemusi byt automaticky vyloucen, ale bude omezen v prodeji max 2ks hodinek rocne, a nesmi prodavat nic jineho.

 

 

Tohleto se mi zdá moc jednoduchý, nemáš v rukávu nějaký složitější systém a jednací řád?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chronomag přeci není jen fórum a je škoda, že zamrznul: http://www.chronomag.cz/

 

Spravně. Pro mě jsou ty webovky mrtví a vnímam to tu jen jako forum. Alespon potecial pro nového kupujícího to tu nějakym způsobem rozvinout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedním slovem co tu vidím: HAHAHAHAHA

 

Nechci Hasiče nikterak citovat a mít podivné komenty, které tu nechtěl, ale slušně jich tu sám vysemenil... no nic.

 

Ale miluju lidi, co se oháněj vejškama, jazykama, hromadou peňazí a přitom:

 

Vejška fakt není známkou ničeho jiného než jednoho lejstra, plynně mluvíš asi jako Čak Noris, ale místní fórum bys chtěl zpravovat - to bude jako furt rozbitý :) ?

 

Jo, a k tomu poslednímu - nepamatuju si přesně v čem jsem s tebou konkrétně já při obchodování měl problém, ale vim, žes mi mazal na gezicht vomáčku vo tom, kde jsou peníze (teď nevím jestli z reklamace nebo za nějaký prodej, ale jistě bysme to dohledali) a nakonec to za mě musel řešit nějakej mod, jelikož s tebou nešlo hnout, jaks mi už nehorázně s.al na hlavu. Nakonec to dopadlo, tak jakoby ses vomluvil, ale furt si kopal kolem sebe a nikdys celou barvu nahlas nepřiznal.

 

Srdce vylito, zkušenost zvěčněna a předána.

 

Taky nejsem svatej a věci mi ujížděj, ale tys mi fakt s.al na hlavu voriginál a to se 1. odpustí, ale nezapomíná a 2. chraň todle fórum ruka Páně dyby se mělo někomu takovýmu dostat pod ruce.

 

Zhnusený čus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT: Jo a omlouvám se, jak jsem dohledal, tak ses fakt nikdy neomluvil a proste ses na jakekoli vyjadreni ci chran Buh "sorry vole" vy.ral.

 

Tak sorry, ale dlužíš mi bezesnou noc HASIČI, ale kvůli těm tvejm vejškám a plácání se do prsou jakej seš borec sem trochu pohledal v celý svojí historii zpráv tady na fóru a světe div se, já to našel!!!

 

A co víc, jde to poslat i jako záznam konverzace přímo do mailu :)

 

A co ještě víc, z toho mailu to jde uložit a vám všem nasdílet!!! Proč? Protože to byl ukázkovej poděl jak mě, tak Sibiře tenkrát... a to ani nezmiňuju, že se ti povedlo nás při tom všem svejma LŽIVEJMA kecama lehce rozeštvat. Chmmmmm, tak takovejmdle nadvzdělanejm borcům dnes patří svět?

 

PECKA! Tak to doufám, že navzdory řečem se lidé mění, jinak to s tebou tady veme konec takzvanym šusem :)

 

Poděl Hasič (věc nedořešil - musel za něj řešit mod - NEVIDEL JSEM NIKDY ANI JEDNU JEDINOU KČ!)

 

Komunikace Sibiř (jinak by mě normálně po.ral divoch.. :) )

 

KE STAŽENÍ ZDE (POZOR, MOŽNÁ JDE ČÍST JEN Z PC, NEVÍM): http://www.uschovna.cz/zasilka/WZ2ZFUT92YDJKF9J-89J/

 

Teď už nejsem znechucen, ale skromně se svou anglo německou střední školou bl.ji. Snad bl.ji alespoň podobně jak vy více študovaní ;)

 

Mě dobrou. Pusu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hasiče osobně neznám. Z hlediska fungování zde na fóru je to určitě kontroverzní typ. Ale několikrát jsem s ním(ještě jako MOD) řešil přes SZ nějaké věci a v osobním kontaktu je naprosto bezproblémový

Tímto ho nijak nechci podporovat a ani dehonestovat. Jen čiré konstatování faktu.

To je slovo do rvačky  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Neříká se to lehko ani snadno, ale po mnoha letech, kdy nedostatek mé péče Chronomagu neprospívá, přišel čas si přiznat, že nemám ani motivaci, ani sílu jej dále rozvíjet a chtěl bych si jej napříště už jenom číst.
už pár dní přemýšlím o čem je tato nabídka .... přijde mi to jako když jsem v raných devadesátých letech prodával pískací hovna v duchu kupte deset hoven a dostanete kávovar zdarma .... tady mi nějak chybí ten kávovar zdarma kterej vlastně všichni kupovali
 
koupit si forum, který zamrzlo hned při svém vzniku, kromě pár reinkarnací v podobě vzhledu .... forum bez ladu, skladu a vlastně i obsahu s cca 150 aktivními členy, kteří se stále mění chce opravdu zbytečné peníze nebo nadšence pro věc
 
dnes je rok 2018 né 2004 .... na webu se dá najít kompletně všechno o hodinkách versus to o čem se tady mele a vlastně reprodukuje z cizích stránek (watchville atd...atd) .....
 
pokud to chceš zachovat jak anoncuješ jako diskuzi o hodinkách, tak to přejmenuj na chronobook, vyber pár korun ročně od závisláků na provoz a nech to být tak jak to je, protože pokud se toho ujme za korunu nebo milión nějaký zdejší mistr, tak je to v prdeli .... tady není podnebí na experimenty
 
Knedlík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez ohľadu na to, či máš pravdu, alebo nie, mi posledné roky pripomínaš nasupeného chuligána, ktorý sa motá po dedine. S rukami hlboko vo vreckách a s predstieraným nezáujmom šúcha nohami v prachu, kope do kameňov, občas niekomu rozbije okno, občas prakom strelí do kozy. Sem-tam sa dostane k dedinskému rozhlasu, vyhlási, že všetci obyvatelia sú blbci, že dedina už stojí za prd a vo svete je lepšie a majú tam všetko a lepšie. Potom sa zase ďalej motá po dedine. Koniec vysielania.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...