Přejít na obsah

Fotka
* * - - - 13 Hlasů

Záměr prodat Chronomag

Nejlepší odpověď Kid_A, 20.duben.2018 - 15:05

No jestli tohle vlakno Patrik cte, tak bych se nevidil, kdyby to tu bez nahrady cely zavrel. Silenost Přejít na celý příspěvek

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
833 odpovědí na toto téma

#681 vojta1

vojta1

Megazávislák

• Member_50
  • 3 401 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:Praha

Publikováno 19.duben.2018 - 14:17

Woe :-)), ty bud rad, zes nasel tu prkenici :-)), doufam, ze sis precetl mou odbornou diagnozu a uz se lecis :-)).
Nemuzu najit smajliky, tak mir :-).

Bych možná měl  :lol2:

Viděl jsi ten obrázek, co jsme TI s Andym společnými silami vytvořili ? :) 

měl jsem: zeno watch p544dd, steinhart ocean one, orientstar classic wz0251el, seiko sarb017, seiko baby sumo,seiko monster orange, seiko retro classic green, orient ray orange,seiko 6139, davosa raf, prim diplomat, seiko samurai white, seiko 7002, seiko skx009, tag heuer aquaracer, seiko snxs77 , seiko monster , skx 171 - mod,seiko snzh53k1, tudor black bay red, Alpina AL525G3S6, Seiko Sumo, Omega speedmaster moonwatch 311.30.42.30.01.005, Steinhart 500 titanium, iwc mark xvi,seiko skx031

Moje vlákno

#682 kuncák7

kuncák7

ted jen apač

• Member_50
  • 11 725 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Fanoušek značky:jídlo, sport, ženský-časem se pořádí koníčků mění

Publikováno 19.duben.2018 - 14:28

Jo videl :-)), koncite :-)), az to budu umet, bloknu si vas dva :-)).
A vy dostanete ban, to je totiz erotika :-)).

#683 Tom4

Tom4

nezávislý člen

• Member_50
  • 737 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Fanoušek značky:zálesácké chrono

Publikováno 19.duben.2018 - 14:58

Vychází mi z toho správně, že s Maxelem byla objímačka? :D

No asi by se k tomu měl vyjádřit i RADEK. Je ženatej, děti a tak.  :clap:

Viděl jsem je. Bylo po půlnoci, všude byla tma a jen okolo pár přiopilých chronolidí . . . 
ale bohužel si nei nepamatuju a vlastně jsem tam vůbec ani nebyl :D

#684 Maxel

Maxel

vořežprut s vařečkou

• Member_50
  • 5 846 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha / Písek

Publikováno 19.duben.2018 - 17:17

No asi by se k tomu měl vyjádřit i RADEK. Je ženatej, děti a tak. :clap:

Je teda fakt, že tim co se na Sedle onehdá vylemtalo, by se dala rozvodnit Labe, ale žádnou vobjímačku si nepamatuju :D (nebo nechci?)

Jinak k výše uvedenému nemám co dodat.

Snad jen... kdyby mě za ten post mělo postihnout ovoce, so be it - stálo to za to, už jsem to nemohl vydržet! On the dark side of the moon místopřísežně slibuji, že se již tímto směrem zdržím další komentů ; aspoň zas než už to nepude. Jenom “to” prosim aspoň necitujte!

Tento příspěvek byl upraven od Maxel: 19.duben.2018 - 17:20

#685 long

long

Míra

• Member_50
  • 4 030 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Zakázková výroba šperků a samozřejmě hodinky !

Publikováno 19.duben.2018 - 19:51

Viděl jsem je. Bylo po půlnoci, všude byla tma a jen okolo pár přiopilých chronolidí . . . 
ale bohužel si nei nepamatuju a vlastně jsem tam vůbec ani nebyl :D

Je teda fakt, že tim co se na Sedle onehdá vylemtalo, by se dala rozvodnit Labe, ale žádnou vobjímačku si nepamatuju :D (nebo nechci?)

Jinak k výše uvedenému nemám co dodat.

Snad jen... kdyby mě za ten post mělo postihnout ovoce, so be it - stálo to za to, už jsem to nemohl vydržet! On the dark side of the moon místopřísežně slibuji, že se již tímto směrem zdržím další komentů ; aspoň zas než už to nepude. Jenom “to” prosim aspoň necitujte!

Tome nejsem si zcela jist kdo všechno, ale mám takový pocit, že ty jsi tam byl s námi :-)

Taky kdo dnes potřebuje diamanty a šperky zhotovené na zakázku za bezkonkurenční ceny, že ano ?
Ale kdyby náhodou, klidně mi napište S.Z. :-)

Nebo koukni na :  https://www.zonerama...diamonds/352334

#686 Kid_A

Kid_A

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 10 817 příspěvků(y)

Publikováno 20.duben.2018 - 15:05   Nejlepší odpověď

No jestli tohle vlakno Patrik cte, tak bych se nevidil, kdyby to tu bez nahrady cely zavrel. Silenost

#687 Tikal

Tikal

Speedy Gonzales

• Moderators
  • 5 809 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:50km/h

Publikováno 20.duben.2018 - 20:09

Pánové, co se trochu uklidnit a hodit do toho vidle ....

TEMPUS FUGIT **FURT FPŘET**

#688 JoyStick

JoyStick

slámochroup

• Member_50
  • 932 příspěvků(y)
  • Bydlí:ano
  • Fanoušek značky:Migrace sysla

Publikováno 22.duben.2018 - 09:48

K službám.

Přiložený soubor  2102867-img-vidle.jpg   197,65K   43 Počet stažení

Kolik že je hodin?

Reference | instagram | chlívek

Dyť je to jedno.

k mání: nic, sám mám málo

chci: dycky něco

#689 Chronomag

Chronomag

Závislák

• Root Admin
  • 570 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Ano, ten Chronomág...

Publikováno 23.duben.2018 - 11:38

Prošel jsem nabídky, navázal komunikaci s lidmi, kteří předložili tu za mne nejlépe průchozí a jednám s nimi o tom, kdy a jak proběhne převod/změna. Až to dojednáme a probereme kompatibilitu představ v detailu, budu dále informovat.

#690 Chronomag

Chronomag

Závislák

• Root Admin
  • 570 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Ano, ten Chronomág...

Publikováno 23.duben.2018 - 11:57

No jestli tohle vlakno Patrik cte, tak bych se nevidil, kdyby to tu bez nahrady cely zavrel. Silenost

Musím teda říct, že jsem si původně říkal, že bych vyřídil "obchodní" dotazy z vlákna, ale na těch 37mi obrazovkách je fakt nemám sílu hledat...

#691 parnistroj

parnistroj

Závislák

• Member_50
  • 652 příspěvků(y)

Publikováno 23.duben.2018 - 12:29

No a nechces sem napsat aspon ted, ze vsechny komentare od nezajemcu maji jit do nejakeho jineho (komentaroveho)  vlakna? :)

(pripadne jim ho rovnou zalozit a vypustiti na tohle moderatory)

#692 petr_cha

petr_cha

Megazávislák

• Member_50
  • 2 504 příspěvků(y)
  • Bydlí:Teplice

Publikováno 23.duben.2018 - 12:50

Patriku, pokud to melo byt vlakno jen na oznámení prodeje, tak melo byt zamceno.. pokud vlakno jen na obchodni dotazy, tak to melo byt na začátku receno a pripadne aspon trochu moderovano a off topic prispevky smazany.. ted uz je trochu pozde..

Prodej fora je velka udalost a logicky přitáhne hodne pozornosti..

Přeju, at to dobre dopadne! . jak pro prodávající, tak kupujici stranu.. a samozřejmě i pro forum..

Tento příspěvek byl upraven od petr_cha: 23.duben.2018 - 12:52

aktuální kontakt: cha.petr@gmail.com

#693 dan010

dan010

Závislák

• Member_50
  • 589 příspěvků(y)
  • Bydlí:Liberec
  • Fanoušek značky:PP a Laphroaig

Publikováno 24.duben.2018 - 14:51

Musím teda říct, že jsem si původně říkal, že bych vyřídil "obchodní" dotazy z vlákna, ale na těch 37mi obrazovkách je fakt nemám sílu hledat...

No tak Patriku já jsem se třeba ptal emailem na nějaká data - jaká je aktuální ekonomika, kolik je denně návštěv z unikátních IP, kolik se platí za aktuální licenci na fórum, kolik za servery a nedostal jsem žádnou reakci.

Nemusel jsi to hledat tady na foru, stačilo odpovědět na emaily.

Bavil jsem se s dalšími dvěma členy, kteří se dotazovali na podobné informace a ani jeden z nás jsme od Tebe nedostali žádnou reakci. Ona se těžko dává nějaká nabídka, když nemáš vůbec žádné informace. To je asi jako kdybych do ostatní inzerce napsal: "Prodávám auto, pošlete mi nabídky a já je pak vyhodnotím" a s nikým jsem nekomunikoval a čekal na nabídky... Nikdo by nevěděl co to je za značku, kolik má najeto, tak bych pak asi těžko mohl čekat nějaké seriózní nabídky.

Já jsem nabídku v řádu více statisíců dal s tím, že jsem napsal, že to je cena k jednání, protože nemám žádné bližší informace a vlastně nabízím peníze za "auto" o kterém nic nevím a že jsem ve spojení s několika členy, že bychom se případně složili, pokud by částka byla vyšší. Reakce se rovnala nule.

Takže asi tak to probíhalo, aby ostatní věděli a nebylo to tak jen se mnou, další dva členové dopadli úplně stejně...

#694 dan010

dan010

Závislák

• Member_50
  • 589 příspěvků(y)
  • Bydlí:Liberec
  • Fanoušek značky:PP a Laphroaig

Publikováno 24.duben.2018 - 14:53

Tak a teď čekám minimálně bububu od Berta :-D

#695 JoyStick

JoyStick

slámochroup

• Member_50
  • 932 příspěvků(y)

Publikováno 24.duben.2018 - 14:55

No tak Patriku já jsem se třeba ptal emailem na nějaká data - jaká je aktuální ekonomika, kolik je denně návštěv z unikátních IP, kolik se platí za aktuální licenci na fórum, kolik za servery a nedostal jsem žádnou reakci.

Nemusel jsi to hledat tady na foru, stačilo odpovědět na emaily.

Bavil jsem se s dalšími dvěma členy, kteří se dotazovali na podobné informace a ani jeden z nás jsme od Tebe nedostali žádnou reakci. Ona se těžko dává nějaká nabídka, když nemáš vůbec žádné informace. To je asi jako kdybych do ostatní inzerce napsal: "Prodávám auto, pošlete mi nabídky a já je pak vyhodnotím" a s nikým jsem nekomunikoval a čekal na nabídky... Nikdo by nevěděl co to je za značku, kolik má najeto, tak bych pak asi těžko mohl čekat nějaké seriózní nabídky.

Já jsem nabídku v řádu více statisíců dal s tím, že jsem napsal, že to je cena k jednání, protože nemám žádné bližší informace a vlastně nabízím peníze za "auto" o kterém nic nevím a že jsem ve spojení s několika členy, že bychom se případně složili, pokud by částka byla vyšší. Reakce se rovnala nule.

Takže asi tak to probíhalo, aby ostatní věděli a nebylo to tak jen se mnou, další dva členové dopadli úplně stejně...

Velmi podobně. Styl (ne)komunikace mi nicméně napověděl, že i přes to osobní setkání se jaksi nemáme o čem bavit. Za mě byla tohle šaškárna pro pár dlouholetých členů, kteří nějakým způsobem vidí / viděli do pozadí fungování fóra a jeho ekonomiky.

Vazby na Chronomag a moje záměry pokračovat v úspěšným spouštění projektů se zjevně nesetkaly s dostatečným nadšením.

A ne, nebrečím, žíly mi to netrhá, nicméně pokud bych měl úroveň tohohle "obchodu" volně přenést do obchodu s hodinkama, uteču při pozdravu.

Kolik že je hodin?

Dyť je to jedno.

#696 ivan_989

ivan_989

Status varování

• Member_50
  • 5 125 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava
  • Fanoušek značky:Cartier, Omega, Stupavar, Barbour, Fiskars, E15

Publikováno 24.duben.2018 - 15:14

Od zaciatku je to totalne netransparentna akcia na urovni statnej obchodnej sutaze v Albansku. Dokonca mozno aj tam je to uz dnes asi transparentnejsie.

Som zvedavy na rozuzlenie :)

#697 ondrej80

ondrej80

Učedník

• Member_50
  • 195 příspěvků(y)

Publikováno 24.duben.2018 - 15:18

to ivan_989: Tak neviem, mne to pride rovnako transparentne ako kazdy predaj tu na foru. Tiez sa vsetko riesi v SZ a mimo vlakno.

#698 Mitak

Mitak

Miták

• Member_50
  • 2 447 příspěvků(y)
  • Bydlí:Slovácko

Publikováno 24.duben.2018 - 15:58

Dan010: Měl bys to radši napsat do recenzí prodávajících a kupujících, aby to ostatní varovalo. Kdybys to napsal dřív, tak si Joystick mohl odpustit nepříjemnou zkušenost :-)

#699 bandicoot

bandicoot

Ω

• Member_50
  • 13 912 příspěvků(y)

Publikováno 24.duben.2018 - 16:08

Chronomag naštěstí neni Budvar, abysme tu museli debatovat nad transparentností nebo dokonce zveřejňováním smluv...

#700 JoyStick

JoyStick

slámochroup

• Member_50
  • 932 příspěvků(y)

Publikováno 24.duben.2018 - 16:10

Mě nejde o jakýkoliv zveřejňování čehokoli. Jde mi o základní obchodní dekórum, který tady v tom případě prostě žalostně chybí. A víc se k tomu vyjadřovat už nehodlám.

Kolik že je hodin?

Dyť je to jedno.