Přejít na obsah

Fotka
* * - - - 13 Hlasů

Záměr prodat Chronomag

Nejlepší odpověď Kid_A, 20.duben.2018 - 15:05

No jestli tohle vlakno Patrik cte, tak bych se nevidil, kdyby to tu bez nahrady cely zavrel. Silenost Přejít na celý příspěvek

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
833 odpovědí na toto téma

#781 parnistroj

parnistroj

Závislák

• Member_50
  • 652 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 22.květen.2018 - 09:45

Prubezne v tomto vlakne prichazim o cas - a to je neco, co si nedokoupi ani nejbohatsi lide planety. Muzes mi prosim odpovedet, proc neni bohapusta diskuse presmerovana na vlakno "Komentare k prodeji Chronomagu" nebo podobne? Dekuji.

#782 Boudy

Boudy

Závislák

• Member_50
  • 762 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno

Publikováno 22.květen.2018 - 10:08

Místo omluvy tu vymýšlíš něco, co chceš Ty. Tak si to založ a doufej, že se tam někdo přesune...

Já se tu dozvěděl, že Ypo má svoje forum, robota ho hrozně baví, bo je tam sám a má klid...

Založ si taky své forum a o čas nepřijdeš :-)

Na prodej : Nic

Mé hodnocení: Boudy

#783 Bert

Bert

Megazávislák

• Root Admin
  • 4 806 příspěvků(y)

Publikováno 22.květen.2018 - 10:09

Parnistroj: protože to už nejde rozházet. Trochu jsi zapomněl na drobnou výtku okolo idiotů. Nechceš to napravit?

Typický PRIMitiv, a proto mi dělají upřímnou radost Ladičky, Orlíky, Spartaky, 97-čky, 96-ky, Diplomaty,Eleganty, Traktory, všemožné Sporty, Bauhausy, Hindy, Linee a dalších několik kusů všemožné havěti, jako třeba Piaget, Rolex, Panerai, Omega, či Perrelet .....

#784 Ruiz.aw

Ruiz.aw

nothingmen

• Member_50
  • 1 001 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:Bydlí

Publikováno 22.květen.2018 - 10:23

Prubezne v tomto vlakne prichazim o cas - a to je neco, co si nedokoupi ani nejbohatsi lide planety. Muzes mi prosim odpovedet, proc neni bohapusta diskuse presmerovana na vlakno "Komentare k prodeji Chronomagu" nebo podobne? Dekuji.

Hele, když je pro tebe čas strašně drahý, tak proč lezeš na chronomag? Myslím, že nebudu daleko od pravdy, když řeknu, že tohle fórum je pro lidi co jsem pravidelně chodí, největší žrout času. A navíc se člověk dozví, v tom balastu čtyřiceti stránek, dost zajímavých věcí. Třeba, že jsem idiot  :lol2:

Reference: http://forum.chronomag.cz/?/topic/80526-ruizaw/?hl=ruiz.aw

email: ruiz.aw/zavináč/seznam.cz

#785 parnistroj

parnistroj

Závislák

• Member_50
  • 652 příspěvků(y)

Publikováno 22.květen.2018 - 11:03

Proc by se mely ty slinty rozhazovat? Jejich puvodci uz stejne nevedi, co tam vlastne psali. Proste "Odted jsou komentare jinde" - takhle jednoduchy to mohlo bejt.

Napravovat nemam co. Za tim, co jsem rekl, si stojim.

Jinak moderator podporujici pleveleni vlakna je fakt super.

PS nezapomen na ban, to ti pujde dobre.

#786 Zmizík

Zmizík

Princ Chronoslav

• Member_50
  • 5 742 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Žena
  • Bydlí:Hradec Králové

Publikováno 22.květen.2018 - 12:05

Já navrhuju aby Bert ke každýmu vláknu založil tři podvlákna: Mírnej of topic, střední of topic a velkej of topic a tam by to přehledně přesouval podle dispozic, který by mu dával ten psacístroj. Mezitím bychom voboum mohli nadávat do idiotů, byla by prdel a přehlednost fóra zaručena.

Tento příspěvek byl upraven od Zmizík: 22.květen.2018 - 12:07

Milisi, Roman I. vás rekomandoval jako ohromného pitomce a myslím, že se nemýlil.

#787 Bert

Bert

Megazávislák

• Root Admin
  • 4 806 příspěvků(y)

Publikováno 22.květen.2018 - 12:16

Parní stroji, nech toho.

Typický PRIMitiv, a proto mi dělají upřímnou radost Ladičky, Orlíky, Spartaky, 97-čky, 96-ky, Diplomaty,Eleganty, Traktory, všemožné Sporty, Bauhausy, Hindy, Linee a dalších několik kusů všemožné havěti, jako třeba Piaget, Rolex, Panerai, Omega, či Perrelet .....

#788 long

long

Míra

• Member_50
  • 4 027 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Zakázková výroba šperků a samozřejmě hodinky !

Publikováno 22.květen.2018 - 12:19

Hele já nemám mandát ani touhu Tě vyhazovat, ale mohu ti poradit, když jsi tady tak nespokojený!

Myslím si, že dokážeš  dobře komunikovat s Ypem , alias pět dalších nicků a mohli by jste se spolu s podobně naladěnými členy přesunout na ty jeho truc stránky.

Vidím, že by Vás tam mohlo být tak kolem deseti a to už by šlo :-)

Taky kdo dnes potřebuje diamanty a šperky zhotovené na zakázku za bezkonkurenční ceny, že ano ?
Ale kdyby náhodou, klidně mi napište S.Z. :-)

Nebo koukni na :  https://www.zonerama...diamonds/352334

#789 Tikal

Tikal

Speedy Gonzales

• Moderators
  • 5 807 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:50km/h

Publikováno 22.květen.2018 - 12:44

Parní stroj : jestli si si všiml, nikdo ti nevyčítá tvůj názor, ale formu.

A ta gradace a protiútok, co jsi předvedl, je naprosto zbytečná záležitost....

TEMPUS FUGIT **FURT FPŘET**

#790 eloga

eloga

Megazávislák

• Member_50
  • 2 371 příspěvků(y)
  • Bydlí:Za vodou
  • Fanoušek značky:Seiko, Japan Made First.

Publikováno 22.květen.2018 - 13:07

tvl, co mi tohle poťouchlé vlákno jen připomíná.....  jo, nějaký hlody z filmu Svatba jako řemen, a ten Pucholt s jednou hvězdičkou tam taky dobře řádí - náčelníku, proč nás lidi nemají rádi? :lol2: , to je jako náš moderátor. Ale vzhledem k tomu, že obecně má parní stroj malou účinnost, to raději neřešte, až mu vystydne pára bude klid. 

***  ALL YOU NEED IS SEIKO ***

#791 azeppelin

azeppelin

SOMNAMBUL

• Member_50
  • 2 515 příspěvků(y)
  • Bydlí:*pseudologia phantastica
  • Fanoušek značky:IMMORTALITY

Publikováno 22.květen.2018 - 21:58

Já navrhuju aby Bert ke každýmu vláknu založil tři podvlákna: Mírnej of topic...

Neříkals nedávno jak se strašně odmlčíš?
By te roztrhl, jak kure z Tesca.

#792 Zmizík

Zmizík

Princ Chronoslav

• Member_50
  • 5 742 příspěvků(y)
  • Bydlí:Hradec Králové

Publikováno 22.květen.2018 - 22:06

Neříkals nedávno jak se strašně odmlčíš?

Ne.
Milisi, Roman I. vás rekomandoval jako ohromného pitomce a myslím, že se nemýlil.

#793 azeppelin

azeppelin

SOMNAMBUL

• Member_50
  • 2 515 příspěvků(y)
  • Bydlí:*pseudologia phantastica
  • Fanoušek značky:IMMORTALITY

Publikováno 22.květen.2018 - 22:15

Tak to bylo asi dýl než nedávno.
By te roztrhl, jak kure z Tesca.

#794 Hudson10

Hudson10

Učedník

• Member_50
  • 121 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno
  • Fanoušek značky:Rolex, Prim

Publikováno 27.květen.2018 - 13:38

Ahoj, dobrá zpráva !  Zatoulal jsem se na forum lidí ohledně Motorobotu PF- 62.  To je ten traktůrek ve filmu Slavnosti sněženek, jak ho pan Hrušínský startuje 

opaskem od kalhot. Baby vezouce se na vozíku volají : to je dost, žes nás dědku vyvez. Trakturek má ale zvrchu uzavírací přihrádku ze které se startovací řemen vyjme a po nastartování zase založí. Nemusí tedy občanovi 

spadout při startování kalhoty. Ti lidé  na tom foru, když jsem to pročítal jsou vskutku mnohem sprostější a urážlivější než tady na hodinkovém !! Je tam taky H...č, 

p....í s...j a další. Je to všude stejný ! Howgh.

#795 colommbo

colommbo

Megazávislák

• Member_50
  • 1 590 příspěvků(y)
  • Bydlí:v úrodném Polabí
  • Fanoušek značky:Omega - nejen na zápěstí, i na čtyřech kolech
    a taky původní Primky

Publikováno 27.květen.2018 - 15:08

"Baby vezouce..." - za tohle máš 1* ! :cheers:

#796 Honza.manta

Honza.manta

Chronopacient

• Member_50
  • 16 788 příspěvků(y)

Publikováno 27.květen.2018 - 16:30

Není to náhodou takhle?:

Baby, vezouce se na ...

Prim sport automat - a co je víc?
Tajemství úspěchu je slušnost a upřímnost.

Jakmile se jich zbavíte – dosáhnete všeho.

Email: Honza.mantazavináčseznam.cz

#797 5etter

5etter

Chronovocas

• Member_50
  • 2 542 příspěvků(y)
  • Bydlí:okolí Brna
  • Fanoušek značky:hodinky do 5000Kč

Publikováno 27.květen.2018 - 17:05

Prdlajs, bylo to takhle: Baby nebude sedět v koutě!
     moje chlubicí vlákno          neserte5ettera@email.cz          moje reference

Prim Sport II      Seiko 5 7009-3170      Seiko 5 6309-5220      Seiko 5 SNK543      Casio W-59      Seiko SKX781K3 "Orange Monster"      Seiko 7002 "Pepsi"           Montana 7-Melody Chrono     Seiko SNDF93 "Panda"     Seiko SKX009     Orient Ray     Восток Амфибия     Seiko 5 DX     Bulova 96B230 "Military"     Seiko 5 SNXS77    Casio A158W     Casio B640W     Seiko A259     Seiko A914     Seiko A939     Casio W-35 Marlin     Seiko 5 SNK357      Casio G-SHOCK GW-M5610     Электроника 1     Seiko 5 SNK361     Seiko 5 SNK355     Poljot 3133     Citizen Promaster NY0040     Casio F-91W     Casio AE-1000W     Casio AE-2000W     a k tomu různé primky a jiné hodinky po příbuzných

#798 colommbo

colommbo

Megazávislák

• Member_50
  • 1 590 příspěvků(y)
  • Bydlí:v úrodném Polabí
  • Fanoušek značky:Omega - nejen na zápěstí, i na čtyřech kolech
    a taky původní Primky

Publikováno 27.květen.2018 - 17:13

...vezouce se na vozíku... čárkou odděleno býti může ale nemusí. Hlavně že přechodník je v pořádku. :)

#799 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 5 699 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha-venkov
  • Fanoušek značky:Omega, RLX, Vulcain, GP, Blancpain, JLC, UN a automatony J:D a AG.

Publikováno 27.květen.2018 - 18:24

Chudak parnistroj, zase jste ho okradli o par minut zivota. Ze vam neni hanba! :)

#800 travex

travex

‹^› ‹(•_•)› ‹^›

• Member_50
  • 3 032 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:●▬๑۩۩๑▬●

Publikováno 27.květen.2018 - 18:26

Parní stroj vynalezený ve století osmnáctém, zaznamenal pronikavý vývoj ve století devatenáctém.