Přejít na obsah

Záměr prodat Chronomag


Chronomag

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 831
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Vzhledem k tomu, že nevíš, jak se zde Vojta1 o mně vyjadřuje, prosil bych, aby ses do toho nemontoval. Díky

Ty si pořád stejně divnej patron ; nebo horší.

Krafáš tu bez skrupulí do všeho a když něco (zaslouženě) přiletí tvym směrem, zmůžeš se vesměs jenom na odpoveď stylu ať ti do toho dotyčnej nekecá, nebo podobný moudro. Má to úroveň!

 

Nic. Sem rád, že jsi stále jediným hostem mého ignoru, stále zaslouženě. Jenom kdyby ty tvoje výtvory lidi necitovali, to bych byl ještě raději.

Si snad vemu druhou hypo, abych tě odsud mohl vykopnout.

 

Howgh, sem si potřeboval po čase ulevit (s omluvou, vim že do blbýho vlákna), už to dál nešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty si pořád stejně divnej patron ; nebo horší.

Krafáš tu bez skrupulí do všeho a když něco (zaslouženě) přiletí tvym směrem, zmůžeš se vesměs jenom na odpoveď stylu ať ti do toho dotyčnej nekecá, nebo podobný moudro. Má to úroveň!

 

Nic. Sem rád, že jsi stále jediným hostem mého ignoru, stále zaslouženě. Jenom kdyby ty tvoje výtvory lidi necitovali, to bych byl ještě raději.

Si snad vemu druhou hypo, abych tě odsud mohl vykopnout.

 

Howgh, sem si potřeboval po čase ulevit (s omluvou, vim že do blbýho vlákna), už to dál nešlo.

 

přišlo mi, že se přes zimu zklidnil, ale zase nabírá na obrátkách :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promazal jsem toho hodně a uzavřel 23 mých veskrze hloupých dotazů.

 

Jinak osobně znám Maxela i Frantíka ( s ním jsem se neobjímal) a jsou fakt v pohodě.

Je to těžké ten virtuální prostor, navíc s individualitami,  jako jsou tady

 

Někdy je lepší napočítat to do miliardy a nereagovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty si pořád stejně divnej patron ; nebo horší.

Krafáš tu bez skrupulí do všeho a když něco (zaslouženě) přiletí tvym směrem, zmůžeš se vesměs jenom na odpoveď stylu ať ti do toho dotyčnej nekecá, nebo podobný moudro. Má to úroveň!

 

Nic. Sem rád, že jsi stále jediným hostem mého ignoru, stále zaslouženě. Jenom kdyby ty tvoje výtvory lidi necitovali, to bych byl ještě raději.

Si snad vemu druhou hypo, abych tě odsud mohl vykopnout.

 

Howgh, sem si potřeboval po čase ulevit (s omluvou, vim že do blbýho vlákna), už to dál nešlo.

Očekávám za tento tvůj agresivní výplod omluvu, jinak budu požadovat trvalý ban. Na tvoje kopání sere pes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano a pro jemu podobné. Nejsem si vědom ničeho, čím bych si to vysloužil

A to bude ten problém.....

Mimochodem Maxelův příspěvek byl slušnější a smysluplnější než 95% Tvých výkřiků tady. Požaduj si co chceš, upřímně řečeno si myslím, že Tě tady vážně stejně nikdo moc nebere...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, mně je taky vedro a taky mám žízeň a taky mě dneska v práci všechno se.e... ale toto?

 

Jinak osobně znám Maxela i Frantíka ( s ním jsem se neobjímal) a jsou fakt v pohodě.

 

Vychází mi z toho správně, že s Maxelem byla objímačka? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frostie, co kdyby ses misto tech neustalych prudkych reakci zamyslel nad tim, jestli na tom neni neco pravdy?

Nad čím se mám zamýšlet? Že by si někdo nejraději vzal hypo, aby mne odsud vykopal a že druhý si nevidí do huby? Jako, nikdo není bez chyby, ani já ne, ale toto je myslím příliš za....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nad čím se mám zamýšlet? Že by si někdo nejraději vzal hypo, aby mne odsud vykopal a že druhý si nevidí do huby? Jako, nikdo není bez chyby, ani já ne, ale toto je myslím příliš za....

Všichni jste idioti, jenom já jsem letadlo :) 

Já si z Tebe primárně dělal tentokrát legraci. Protože jsi tady předváděl zajímavé myšlenkové pochody. Ale to je jako kopat do štěněte, vůbec Ti to nedochází. Stejně jako když jsi se snažil spočítat objem kapaliny v ležícím válci, stejnou metodou jako v tom stojícím. A ještě jsi se hádal, že to je přeci správně.... tak aspoň je s Tebou sranda  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, mně je taky vedro a taky mám žízeň a taky mě dneska v práci všechno se.e... ale toto?

 

 

Vychází mi z toho správně, že s Maxelem byla objímačka? :D

 

No asi by se k tomu měl vyjádřit i RADEK. Je ženatej, děti a tak.  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni jste idioti, jenom já jsem letadlo :) 

Já si z Tebe primárně dělal tentokrát legraci. Protože jsi tady předváděl zajímavé myšlenkové pochody. Ale to je jako kopat do štěněte, vůbec Ti to nedochází. Stejně jako když jsi se snažil spočítat objem kapaliny v ležícím válci, stejnou metodou jako v tom stojícím. A ještě jsi se hádal, že to je přeci správně.... tak aspoň je s Tebou sranda  :lol2:

Woe :-)), ty bud rad, zes nasel tu prkenici :-)), doufam, ze sis precetl mou odbornou diagnozu a uz se lecis :-)).

Nemuzu najit smajliky, tak mir :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Woe :-)), ty bud rad, zes nasel tu prkenici :-)), doufam, ze sis precetl mou odbornou diagnozu a uz se lecis :-)).

Nemuzu najit smajliky, tak mir :-).

Bych možná měl  :lol2:

Viděl jsi ten obrázek, co jsme TI s Andym společnými silami vytvořili ? :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...