Přejít na obsah

Záměr prodat Chronomag


Chronomag

Doporučené příspěvky

Na rozdíl od ostatních jsem nepoužil jediné sprosté slovo, vulgaritu, ani nadávku. Za vyjádření svého názoru jsem dostal ban.

Ubohost.

Josefiku, takového trola, jako jsi Ty, jsem už dlouho neviděl. Myslím, že ty 3 roky mlčení byly v Tvém případě lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 831
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Na rozdíl od ostatních jsem nepoužil jediné sprosté slovo, vulgaritu, ani nadávku. Za vyjádření svého názoru jsem dostal ban.

 

Ubohost.

Ban jsi dostal za to, že seš evidentní troll - takovej ten ubožáček za klávesnicí, kam na něj nikdo nedošáhne a kterýmu k ukojení stačí někoho vyprovokovat aniž by za to musel nést odpovědnost. Takovejchdle frustrátů sou plný internety ale naštěstí dlouho nevydržej. Přišel a zase vodešel - do pár tejdnů po tobě nikdo ani nevzdechne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maxeli, o mazání těch nesmyslů jsem byl požádán. Vyhodnotil jsem to jako přínosnější. Avšak s Tvým názorem souhlasím, někdy by bylo lepší to ponechat. Příště to tak udělám. To jsem zvědav, kdo mi za to bude nadávat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maxeli, o mazání těch nesmyslů jsem byl požádán. Vyhodnotil jsem to jako přínosnější. Avšak s Tvým názorem souhlasím, někdy by bylo lepší to ponechat. Příště to tak udělám. To jsem zvědav, kdo mi za to bude nadávat :-)

 

Na par forech sem zazil, ze se podobne prispevky presouvaly do jednoho vlakna s nejakym "jednoznacnym" nazvem... (stoka, vepřín, ....). A jednou za mesic-dva se par poslednich stranek odmazalo uplne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bert a vazenych clenov odignorujes?

 

 

já si to myslím taky (chronomag část)

 

.... vtipný na tom je, že pouze psal svůj názor bez urážek a napadání ....dostal za to ban ?! ..... proti tomu si vyslechl něco o idiotech, blbcích, trolech apod. ....... tam žádný bubububu nebylo ? ...... mimochodem to bububu je takový dětský, trapný, možná i senilní ..... měl bys to změnit třeba na "neserte mě" .... to zní dospěle a je to srozumitelný

 

jo jo berte děláš to dobře :rolleyes:  .... vlastně je to furt stejný ..... názor se prostě odmítá a trestá ..... měl by ses na to taky vysrat, protože to moderovaní neumíš a neděláš dobře, ale to už víme protože už to tady před lety bylo ve stejném provedení

 

 

Hlavne, že zostalo vo vzduchoprázdne trčať to detinské BUBUBU. Z toho budú zaručene všetci neskôr príchodzí múdri.

 

 

Bert opravdu není dobrý moderátor, Berte, vyprdni se na to moderování, fakt Ti to nejde.

 

 

Já souhlasim, Bert je jako moderátor fakt na hovno. Už jsem to kdysi psal jinam, jeho styl moderování je mi prostě proti srsti. Ale to je můj názor, já tu nic nedokázall :) peace. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vono už to tu teda nejni (viz. níže), ale co si tak vybavuju, tak sice asi teda bez vulgarit, ale navážel ses tu do toho hlava nehlava a to dost přímočaře ; a to to řikam dost společensky korektně. V hospodě bys za to nespíš dostal od protistrany po tlamě, tady ban no. Ber to sportovně ;)

 

Berte,

skoro bys ani ty OT neměl mazat, pak tu ten obsah prostě ztrácí kontinuitu informací. Jednou to sem někdo napsal a ikdyź to nesouvisí (nebo ne přímo) s tématem, mazat by to měl imo jenom zakladatel vlákna, když mu to nebude recht. Můj názor.

No, tak v tomto kontextu buď rád, že jsem tě u některých tvých nenávistných komentářů zde ve vlákně neměl po ruce. Také bych to bral sportovně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

People, asi takto:

 

Jmenoval jsi 4 členy: Knedlík, McStinger, geometr, Z.Paul.

 

Knedlík: ano, ignoruji, dokud to nebude na ban. Tenhle příspěvek imho nebyl.

McStinger: neignoroval jsem, naopak jsem mu byl vděčný za upozornění, smazal jsem nelogičnost, na kterou mne upozornil, taktéž jsem se mu k tomu vyjádřil, viz. dříve

geometr: pokud nechci uhnout výzvě jednotlivce, co mu na to napsat? Nic.

Z.Paul: měl by vážit formu, kterou mi sděluje, že se mnou nesouhlasí, ale přece mu jako osoba zjevně zaujatá (napadá přece mne), za slovo hovno nedám ban. To byste mne tady ukamenovali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý Josefíku, jsi opravdu troll, máš 22 příspěvků a většina z nich fórum ničím neobohatila, pouze rýpeš a trollíš. 

Máš 3 dny BAN 

 

Jinak se také vyjádřím k Peopleho rýpnutí:  fakt myslíš, že bychom měli startovat na každý prd ? Myslím si pravý opak, zejména u vybraných jedinců....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maxeli, o mazání těch nesmyslů jsem byl požádán. Vyhodnotil jsem to jako přínosnější. Avšak s Tvým názorem souhlasím, někdy by bylo lepší to ponechat. Příště to tak udělám. To jsem zvědav, kdo mi za to bude nadávat :-)

V ramci slusnosti ti vynadam ja :-). Nejsem moderator, ani "ded vseved", ale tyhle kecy me tu unavujou a smazani jsem ocenoval ( jako bych ocenil zamceni celeho tohodle vlakna, ale chapu, ze to by mel udelat zakladatel ).

A pardon, ze se k tomu zde vyjadruju, uz to neudelam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý Josefíku, jsi opravdu troll, máš 22 příspěvků a většina z nich fórum ničím neobohatila, pouze rýpeš a trollíš. 

Máš 3 dny BAN 

 

Jinak se také vyjádřím k Peopleho rýpnutí:  fakt myslíš, že bychom měli startovat na každý prd ? Myslím si pravý opak, zejména u vybraných jedinců....

jo jo .... u vybraných jedinců není potřeba reagovat, protože to je standard a víme co máme čekat ..... že jo ?

 

relativnímu nováčkovi raději zavřeme ústa .... že jo ? ..... a proč ? ..... no protože je to přeci nováček .... sakra .... tady nemá co kdo povykovat, když si tu tak pěkně smrdíme a podkuřujeme

 

možná by bylo dobrý se zamyslet nad tím jak tohle fórum vnímá relativní nováček a udělat si z toho pro sebe nějaký závěr, ale to by se muselo chtít .... jakože zpětná vazba .... nastavení zrcadla

 

 

von to asi relativní nováček nebude, ale pojmenovat to umí ... to jó  :lol:

 

 

já bych mu dal trest smrti ... až do smrti, smrťoucí  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...