Přejít na obsah

Záměr prodat Chronomag


Chronomag

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 831
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Se koukni, čí je doména a co se děje s firmou, který je doména, ale tyhle změny než se projeví, zapíšou, může to chvilku trvat.

 

Se koukáme a nic...

 

 

 

Takže se ještě asi nic nestalo a nebo to není ještě zapsané. Veřejně se asi nic víc zjistit nedá.

A neveřejně? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Chlapi. Mě by spíš zajímalo, jak dopadl prodej Chronomagu   ?  :hannibal:  

ono je to asi úplně jedno, protože to tu 25 zanikne (GDPR) ..... teda třeba nezanikne, ale bejt to moje tak zavřu krám

 

přečetl jsem několik článků, které se týkají diskuzních fór x GDPR a kromě toho, že by měl Chronomag obeslat všech svých sto milionů oveček "se souhlasem"

 

tak by forem měla proběhnout reorganizace v duchu

 

-IP adresa je osobní údaj (ukládání x neukládání IP)

-mám právo sám kdykoli zrušit účet a veškerý mnou vytvořený obsah smazat

-měl bych mít právo si vyexportovat to co sem tu kdy nasmolil

-měl bych mít právo odvolat svůj souhlas se souhlasem :D

 

-prej se to GDPR nedá obejít ani když se "přestěhuješ" za oceán

 

a různých dalších srágor je tam miliarda  (načteno ze tří zdrojů)

 

možná to tak horký nebude, ale asi to nebude úplně zdarma ..... to vošéfovat

 

tak good luck ;)

 

 

* diskuzní fora se přesunou zase do hospod .... jak to bejvalo ...... na Hrádeček :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když slyším  GDPR , vidím naší europoslankyni co to podporuje, nebo to vymyslela (nevím) ,tak to chci poslat někam, včetně všech nařízení, víte koho.  Víc se o tom všemu rozepisovat nebudu. Nedopadlo by to dobře J..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se pozna vazeny clen? Kam se chodi vazit?

Řekl bych, že s váženým členem to bude jako s dobrým bubeníkem, nesmí to být píčus

Taky by tu měl občas napsat asi něco hodinkově přínosného nebo se nějak pozitivně podílet na chodu fóra.

Tak to teda vnímám já.

 

*omlouvám se za hrubší výraz, nicméně moje rodné město je region razovity a tohle tam v pohodě projde. Mezitím co za "Heleé Kámo" nebo "viď" člověk může dostat do tlamy. Tak jsem poznamenaný no :D 

**doporučuji si to GDPR trochu více nastudovat, než se k tomu začnu vyjadřovat.

 

Disclaimer: pisatel není příznivcem GDPR ani se nepasuje do role odborníka. Také má velké pochopení pro pražské autobusáky, jelikož si myslí, že vozit celý den lidi v Praze musí být pěkná pruda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také má velké pochopení pro pražské autobusáky, jelikož si myslí, že vozit celý den lidi v Praze musí být pěkná pruda...

člověče žádná pruda .... pozorovat smradlavý smetáky je velká zábava .... a těch životních příběhu skrzeva aparát telefonní co vyslechnu ... myslím, že oslovím halinu a napíšeme nějakej román

 

gdpr studovat nebudu neb na to nemám dost rozvinutý buňky, ale dozvěděl jsem se, že v práci už nebudu mít na nástěnce jméno, ale pouze služební číslo a ani to ještě není jistý .... takže dobrý .... budu takovej anonymní zaměstnanec .... až se mě někdo zeptá:

 

jak se jmenuješ ?

 

tak mu řeknu 332158

 

 

hustý  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejak moc nechapu, proc se tady nemaze vsechno krome veci souvisejicich s prodejem/prevodem webu. Budoucnost chronomagu me zajima, ale zatim jsem nucen se prokousavat ubijejicim balastem retardovanych nesmyslu od ruznych idiotu jen abych se ujistil, ze se stale nic nedeje. At jdou zvanit jinam, ne proboha?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parní stroji, drtivá většina témat se nedrží prvotní myšlenky. Mnohdy se k ní dostává nazpět značnými oklikami. Co mi ale VELMI vadí na Tvém příspěvku je zcela bezúčelně a bezdůvodně použité slovo idiotů. Nikdo z nich Ti aktuálně, pokud vím, nic neudělal, s nikým nejsi ve sporu, a přitom místní členy pocastujes takto nelichotivě. Bezdůvodně. Jak typické pro dnešní, poměrně obhroublou, dobu. Zamysli se. A neboj, o výsledek prodeje Chronomagu nepřijdeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Místo omluvy tu vymýšlíš něco, co chceš Ty. Tak si to založ a doufej, že se tam někdo přesune...

 

Já se tu dozvěděl, že Ypo má svoje forum, robota ho hrozně baví, bo je tam sám a má klid...

 

Založ si taky své forum a o čas nepřijdeš :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...