Přejít na obsah

Fotka

Jaké AP máte právě na ruce?

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
474 odpovědí na toto téma

#181 JAJA

JAJA

Megazávislák

• Member_50
  • 2 602 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Fanoušek značky:Pozor padající kamení!

Publikováno 10.leden.2019 - 17:44

A abych jen nemluvil a dodal také nějaká čísla k porovnání, dělali jsme jednou na přání klienta výměnu celého pouzdra i lunety + overhaul na modelu The Legacy a stálo to cca 11 tisíc Euro, takže z toho nějakých 9-10 připadá na tu keramiku. Běžná výměna keramické lunety na 44ku Offshore pak vychází kolem dvou tisíc Euro.

https://www.audemars...O.OO.A001KE.01/

Kolik mě prosím bude cca stát výměna ocelové lunety na Offshore 42?
Děkuji.

Keep calm and wear AP

#182 JamesLurk

JamesLurk

Učedník

• Member_50
  • 178 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Vallée de Joux - Audemars Piguet // Rolex // SEIKO a mnoho dalších.

Publikováno 10.leden.2019 - 18:19

Hosi fajne to mate!
Jakube nemas nejaku zakulisnu info co AP chysta k SIHH 2019 co by si nam mohol posunut bez toho aby Ta zavreli na viac ako 5 rokov? :)

www.sihh.org je za chviličku, tak počkejte a uvidíte. Mohu potvrdit příchod nové klasické kolekce kulatých hodinek, ale zároveň se bude jednat o mnohem víc, než jen kulaté hodinky. AP hodně zapracovalo a přivede moc moc pěkně zpracovanou klasiku s několika novými prvky, s jednoznačně rozpoznatelnou tváří AP (jak slibovalo) a to jak jednoduché modely, tak komplikované. Budou ještě další novinky, ale ty jsem sám zatím neviděl a tudíž nemohu říct další detaily. Sice vím o co se má jednat, ale nemohu povědět. :)

Kluci já nevím, co na těch hodinkách vidíte. Ty Andrewovy jsou parádní, ale ty výše mi připadají jako taková divná všehochuť v pouzdře AP...a ten nápis RO??

Chce to vidět živě, jak to pouzdro pracuje se světlem a tak dále, to nejde na fotce zachytit. Ty hodinky jsou perfektní v pohybu. Ciferník pracuje, pouzdro pracuje, tah pracuje. Proto rád dávám na Insta videa, jedině tak je to znázornitelné.Potvrdí každý kdo si u mě Royal Oak na různch světlech prohlížel nebo ho přímo vlastní. :) To Sašovo Jumbo je speciální kus vyráběný jen v určitých letech (konec devadesátek) a je to dobová alternativa ke klasickému dialu ještě z doby před rozšířením Offshoru (přesto že O byl představem dříve už v roce 93), kdy byla chuť po něčem lehce sportovnějším, aby nebyla nuda. Nám se teda líbí moc, je to rarita. :)

Tento příspěvek byl upraven od JamesLurk: 10.leden.2019 - 18:27

instagram: jakub_pragueboutique

#183 ramon

ramon

Megazávislák

• Member_50
  • 1 538 příspěvků(y)

Publikováno 10.leden.2019 - 18:44

Aha, díky za vysvětlení, já myslel, že je to nějaká novinka.

#184 Exiztence

Exiztence

Placený Informátor

• Member_50
  • 3 235 příspěvků(y)

Publikováno 12.leden.2019 - 18:36

www.sihh.org je za chviličku, tak počkejte a uvidíte. Mohu potvrdit příchod nové klasické kolekce kulatých hodinek, ale zároveň se bude jednat o mnohem víc, než jen kulaté hodinky. AP hodně zapracovalo a přivede moc moc pěkně zpracovanou klasiku s několika novými prvky, s jednoznačně rozpoznatelnou tváří AP (jak slibovalo) a to jak jednoduché modely, tak komplikované. Budou ještě další novinky, ale ty jsem sám zatím neviděl a tudíž nemohu říct další detaily. Sice vím o co se má jednat, ale nemohu povědět. :)

Chce to vidět živě, jak to pouzdro pracuje se světlem a tak dále, to nejde na fotce zachytit. Ty hodinky jsou perfektní v pohybu. Ciferník pracuje, pouzdro pracuje, tah pracuje. Proto rád dávám na Insta videa, jedině tak je to znázornitelné.Potvrdí každý kdo si u mě Royal Oak na různch světlech prohlížel nebo ho přímo vlastní. :) To Sašovo Jumbo je speciální kus vyráběný jen v určitých letech (konec devadesátek) a je to dobová alternativa ke klasickému dialu ještě z doby před rozšířením Offshoru (přesto že O byl představem dříve už v roce 93), kdy byla chuť po něčem lehce sportovnějším, aby nebyla nuda. Nám se teda líbí moc, je to rarita. :)

Hele nechci repjat ale ta nová kolekce za mě asi nejhorší co jsem viděl od haute značky za dlouhou dobu (ok nové breuget marine taky nic extra), vždyť to vypadá jak Daniel Wellington colab :(

#185 koveras

koveras

Závislák

• Member_50
  • 719 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ostrava

Publikováno 12.leden.2019 - 19:25

Ja beriem ako pozitívum nové strojky, snáď sa ich dočkáme v offshoroch a nebudú tak problematické, ako tie súčasné chronografy.

#186 Londoner

Londoner

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 384 příspěvků(y)
  • Bydlí:London
  • Fanoušek značky:JLC & Seiko....vic netreba

Publikováno 12.leden.2019 - 19:27

Tak tahle kolekce jde mimo muj vkus, ale zase super ze maj konecne svuj chonograf, to je myslim velice dobra zprava.
Mam se dobre, dekuji za optani.....

#187 koveras

koveras

Závislák

• Member_50
  • 719 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ostrava

Publikováno 12.leden.2019 - 19:29

Otázkou je, ako dlho to bude trvať, to by museli kompetne prekopať offshore púzdro, ak sa nemýlim

#188 honza71

honza71

Perun s námi !

• Member_50
  • 5 225 příspěvků(y)
  • Bydlí:se mi dobře

Publikováno 12.leden.2019 - 21:52

Tak jsem si to taky zkouknul. Imho ty ciferniky a pouzdro k sobe vubec nepatri. Zakonceni vterinovky takovy "laciny".
All I Really Need To Know I Learned In Kindergarten (Robert Fulghum)
Jsme tak velcí, jak velké věci nás rozčilují.

#189 Koumes

Koumes

Učedník

• Member_50
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 13.leden.2019 - 13:21

no, oni toho v kine hrajou porad celkem dost...

Ty rozsekané Pamy jsou moje noční můra, ale musím zaklepat, nosím je už osm let, z toho min. čtyři jako OWG, a v pohodě. Jsou stále jako nové, stačí nasadit nový řemen, a jsou zase nádherné. Ale pravda, první jsem se naučil automaticky mít ve futrech ruku za zády, a NIKDY je nesundávám na dlažbě. Fakt si dávám pozor. Jo, a na sport mám nějaký Garmin. Rozhodně je to super materiál.

#190 Potkan

Potkan

Elegance is an attitude

• Member_50
  • 2 144 příspěvků(y)
  • Bydlí:Zürich

Publikováno 13.leden.2019 - 23:16

Narocnost je urcite nepomerna, kedze sa to robi v AP rucne, na rozdiel od vsetkych ostatnych. Cena samozrejme nie je odrazom narocnoati opracovania-je danou za znacku,komplikacie+limitka. Podla mna to James myslel tak, ze keramika u AP (nie len u tejto hardocre limitky) bude vo vseobecnosti aj bez komplikacii aka turbo podstatne drahsia ako u mainstream vyrobcov ala Omega uz len z titulu rucnej prace (okrem inych aspektov co som spominal). Peace, have beer! (or 7) ;-)

Presne. Je rozdil objednat pouzdra od subdodavatele, co jich praska hafo pro ruzne firmy nebo si to pekne v dilne brousit sam rucne. A k tomu navic jeste vsechny clanky tahu.

b9dca7e85ae5fc464de34188dc702fc4.jpg
It's nice to be important... But it's more important to be nice...

#191 Kid_A

Kid_A

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 11 908 příspěvků(y)

Publikováno 14.leden.2019 - 08:52

Je s podivem sledovat to temer sborove pohorseni vuci CODE 11.59. Kdo ma byt cilovka techle "the Watch" (jak rika CEO AP ve videu pro hodinkee)? Existujici zakaznici?

Souhlasim s nazorem vyse, ze cely koncept pouzdra je spickovy. Cifernik uz mene. Je to nestastne (zvlast u 3rucek).

Soucasne jich planuji v prvnim roce vyrobit jen 2000 dohromady, takze kdyz se to trzne nedopadne, nove strojky zustanou a na zbytku se zapracuje.

Tento příspěvek byl upraven od Kid_A: 14.leden.2019 - 08:52

#192 m.n.

m.n.

It's toasted!

• Member_50
  • 2 684 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 14.leden.2019 - 08:54

Přiložený soubor  IMG_0118.jpg   115,94K   62 Počet stažení

#193 tedwine

tedwine

Závislák

• Member_50
  • 875 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Rolex, Omega, AP, Zenith, JLC

Publikováno 14.leden.2019 - 09:41

attachicon.gifIMG_0118.jpg

Niekto sa moc nudi, vymysla kktny vo PS :D

nejake tie hodziny nee??

#194 JoyStick

JoyStick

slámochroup

• Member_50
  • 1 735 příspěvků(y)
  • Bydlí:ano
  • Fanoušek značky:Migrace sysla

Publikováno 14.leden.2019 - 09:56

To se musí vidět!

Dle chuti každého soudruha. Já je na ruce měl a taky mě neoslovili. Ale Sašovi dělaj radost a to je to podstatný, všecko ostatní sou irelevantní slinty. :))))

Kolik že je hodin?

Reference | instagram | chlívek

Dyť je to jedno.

k mání: Nic nebude!

chci: hodinky s vodotryskem a prasečí hlavou

#195 Andrew

Andrew

Karel Kopfrkingl

• Member_50
  • 2 450 příspěvků(y)
  • Bydlí:v Praze
  • Fanoušek značky:zákaz vjezdu

Publikováno 14.leden.2019 - 10:15

Říká se "i špatná reklama je reklamou" ale tady fakt nějak nevím ... 

Přiložený soubor (y)

#196 tedwine

tedwine

Závislák

• Member_50
  • 875 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Rolex, Omega, AP, Zenith, JLC

Publikováno 14.leden.2019 - 10:28

Říká se "i špatná reklama je reklamou" ale tady fakt nějak nevím ... 

Tato biela ref. je top of poo, nepredstavitelne ze by som ich kupil, nechapem ... no moonphase by som ponosil s radostou..

Přiložený soubor (y)

nejake tie hodziny nee??

#197 Kid_A

Kid_A

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 11 908 příspěvků(y)

Publikováno 14.leden.2019 - 10:50

Delate si srandicky z bilyho cifru, ale v AP 2 (slovy dva) roky resili, jak tam manualne umistit to logo. Ten cifr ma asi 7 vrstev. No proste, sice to muze vypadat jako fashion brand, ale jinak je to AP se vsim vsudy

Tento příspěvek byl upraven od Kid_A: 14.leden.2019 - 10:50

#198 JAJA

JAJA

Megazávislák

• Member_50
  • 2 602 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Pozor padající kamení!

Publikováno 14.leden.2019 - 11:56

Nepochybuju, že je to uděláno kvalitně, ale ten design se teda nepovedl
Přiložený soubor  F9DC57A5-8988-4126-B19F-30150D904608.jpeg   776,2K   44 Počet stažení

Keep calm and wear AP

#199 Potkan

Potkan

Elegance is an attitude

• Member_50
  • 2 144 příspěvků(y)
  • Bydlí:Zürich

Publikováno 14.leden.2019 - 15:50

Delate si srandicky z bilyho cifru, ale v AP 2 (slovy dva) roky resili, jak tam manualne umistit to logo. Ten cifr ma asi 7 vrstev. No proste, sice to muze vypadat jako fashion brand, ale jinak je to AP se vsim vsudy

Tyjo dva roky prace! A pritom takova blbost....

It's nice to be important... But it's more important to be nice...

#200 sery.vlk

sery.vlk

Megazávislák

• Member_50
  • 1 666 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha - Jablonec

Publikováno 14.leden.2019 - 17:35

No já nevim... když se podívám na uváděnou cenu, tak ceníkovka všech RO je za hubičku. (Takže i kdyby se ty nové tolik neprodávaly, svůj účel splní.) Navíc věřím, že pořádně na(d)sazená cena & vhodná PR masáž prodá dnes u takové značky všechno.

Jinak je to ale majstrštyk, uvést v jeden moment tolik nových strojků!