Přejít na obsah

Omega PO, fake či originál?


cuborg

Doporučené příspěvky

Ahoj, naskytla se mi možnost koupit moje dreamwatche, mohli byste na ně mrknout prosím? Omegy nemám naživo až zas tolik nakoukaný a nerad bych koupil něco z matějský. Díky moc všem za snahu, tu jsou fota:

post-36157-0-43863700-1521584144_thumb.jpeg

post-36157-0-33295500-1521584167_thumb.jpeg

post-36157-0-94577700-1521584198_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, zvenčí se zdály v pohodě, jen ta cena je celkem podezřelá...za cca 30 bez papírů a bez krabky...hodinky by měly fungovat prý bez problémů, majitel upřednostňuje osobní předání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena bez papírů a krabky + ten stav je asi OK. Počítej, že v nejhorším dáš za servis + 16.000,-Kč za kompletku, případně kolem 4.500,-Kč za profi leštění + tlakovku u AD. Když si vezmu, že s papíry se tady prodávaly kolem 50-55.000,-Kč v relativně pěkném stavu, tak ta cena asi odpovídá. Ale kontrola u AD je sázka na jistotu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nevim, takhle zrasovat podle me pujde jen mekci ocel. Co by s tim musel delat, aby byly zaseky i na hranach dynka? To indikuje pristup "stejne jsou to levne fiky". Taky bych cekal v tom odlesku na 12 alespon stopu antireflexu. A hlavne je tam na pul seste napis "made" ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nelíbí ae mi SN, je moc velkými čísly, výřezy na otevírání dýnka jsou moc velké a nesedí endlinky, koukni na fota jiných těchto hodinek, všem sedí endlinky na pouzdro jak prdel na hrnec. Blbé fotky, podezřele nízká cena, byl bych velmi obezřetný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě teda fejk, dýnko má být jiné, SN je moc velké a tah se divně kroutí (koncovky mohou nesedět kvůli špatným stěžejkám). Jaký to má být ročník?

 

Dýnko by mělo být tohle

 

DSC02357a.jpg

 

Ale je tam něco jako tohle

 

25534-5.jpg

 

https://www.europeanwatch.com/25534.html

http://www.chronomaddox.com/omega/articles/downtown_mike/PO_vs_SeMP/review.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nevim, takhle zrasovat podle me pujde jen mekci ocel. Co by s tim musel delat, aby byly zaseky i na hranach dynka? To indikuje pristup "stejne jsou to levne fiky". Taky bych cekal v tom odlesku na 12 alespon stopu antireflexu. A hlavne je tam na pul seste napis "made" ?

To bude "SWISS". Za mě jsou ale taky mimořádně podezřelé, divné fotky, nevidno antireflex, podezřelé, že nemají doklady, ani krabičku a ten stav mluví sám za sebe - pokud to není multimilionář dědictvím po tatínkovi, znuděný životem, což by se pak asi na nějaký prodej vyprdl, normální člověk nemůže přece takto rasovat ne úplně levné hodinky..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tah by označením seděl na verzi, která je na chronech, to by sedělo. Každopádně si myslím, že je tady dost proti, mě se třeba moc nezdá koník na dýnku, SN je taky divné, trošku bych se bál, byť na 100% si jistý nejsem.

Hodím ale ještě jednu věc do placu, když to mají být dream watche, tak to je opravdu chceš v takovém stavu? Jsou teda pořádně dorasené, takže majitel se k nim asi moc dobře nechoval, já bych takové hodinky nechtěl i kdyby byly za super cenu. Raději bych přišetřil a koupil takové, které za to opravdu stojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...