Přejít na obsah

Omega PO, fake či originál?


cuborg

Doporučené příspěvky

To bude "SWISS". Za mě jsou ale taky mimořádně podezřelé, divné fotky, nevidno antireflex, podezřelé, že nemají doklady, ani krabičku a ten stav mluví sám za sebe - pokud to není multimilionář dědictvím po tatínkovi, znuděný životem, což by se pak asi na nějaký prodej vyprdl, normální člověk nemůže přece takto rasovat ne úplně levné hodinky..

 

Může.Jen je prostě normálně nosí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karlosi, s tím datumem jsi mě znejistěl, ale teď jsem si porovnával fotky na Google a koukám, že u několika modelů je umístěno jinak daleko.

 

Jinak ten stav hodinek mě taky nepřekvapuje, někteří lidi to mají na salámu a prostě je nosí denně, jako jediné a všude. A ten náramek? Tak jestli je měl na gumě a chtěl náramek, tak to třeba ani nevěděl a sehnal někde v inzerci, to ještě pořád asi nic nenaznačuje. Spekulujeme, ale docela mě zajímá výsledek, možná by to chtělo lepší fotky za denního světla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je Planet Ocean Big Size 2900.50.37 ne ?  ty maji na cifernuku napis jak na pul šesté, tak na pul paté. Jen fotka muže byt focená z uhlu. I zoubkování vypadá dobře. Porovnávam teda tady 

 

Pokud by to byl model v odkazu, dávalo by smysl proc je tam "nesedící" tah 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No z profesního hlediska ( výroba šperků) mně přijdou divné dva detaily.

To dýnko se nerazí, nevyrábí ručně, ale odlévá a opracovává ručně i strojově ( například závit) a při výrobě  při tom když se nevymění forma může dojít k deformaci

 

Na dýnku je u ohlávky ( uzdy) koně v zatočení  na pravé straně v pohledu hlavy nahoře menší vnitřní prostor

Výrobní číslo na pouzdře je výrazně větším fontem 

 

Řekl bych, že to může být sklonem předmětu při fotografování, ale to si nemyslím.

Co je pro mně však z technického hlediska nepochopitelné, je poškození právě dýnka a zadní části hodinek ( osekání), ke kterému by mohlo dojít, kdyby s nimi někdo házel  namísto aportovacího míčku psovi a nebo, že by hodinky vozil mimo ruku v sedlové brašně na volno zabýval by se se na západě USA v rámci nějaké atrakce HYPPO ( nikoliv YPO) rozvážením pošty.

post-965-0-07770600-1521629706.jpeg

post-965-0-10591500-1521629714.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja som tiež "na vážkach" ale myslím si, že je to viac menej fotkami a preto je ťažké povedať či fejk al nie... 

 

To opotrebovanie môže byť naozaj spôsobené denným nosením a ako iste všetci viete aj svetlom a fotkách.

 

Vo mne najväčšiu pochybnosť vyvoláva to výr. čislo.

 

S tou dátumovkou a jej vzdialenosti je to asi naozaj tak, že z akého uhlu to odfotíš.

 

Longu s tým koňom som to veľmi nepochopil...

 

Prikladám svoje fotky na porovnanie a nie že mi poviete, že mám fejk alebo, že mám s tým ísť k AD  :)

 

Takže za mňa pred kúpou isto k AD a samozrejme som zvedavý na odpoveď.

post-2225-0-41756200-1521632862_thumb.jpeg

post-2225-0-15694000-1521632879_thumb.jpeg

post-2225-0-22669100-1521632900_thumb.jpeg

post-2225-0-45129000-1521632961_thumb.jpeg

post-2225-0-64781600-1521632983_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky pánové za vaše postřehy a názory, je až neuvěřitelný, čeho všeho jste si schopni všimnout. Dneska mu zavolám, jestli je ochoten se mnou zajet do Omega servisu na ověření pravosti, tak uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky pánové za vaše postřehy a názory, je až neuvěřitelný, čeho všeho jste si schopni všimnout. Dneska mu zavolám, jestli je ochoten se mnou zajet do Omega servisu na ověření pravosti, tak uvidíme.

..a nezabudni nás informovať ako to dopadlo, som fakt zvedavý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tomu Němci volal, že na něho mám pár otázek a poté co jsem se ho ptal, jestli se mnou zajede v Lipsku k dealerovi Omega mi začal vyprávět, že už tak je to dobrá cena a že má další zájemce. Tak jsem mu poděkoval a vysral se na to. Díky všem za námahu, bohužel se to nedozvíme jak to je. Radši si počkám a pořídím něco, co za to stojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...