Přejít na obsah

Breitling Baselworld 2018


Jörg8X

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 79
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

SOH44

New 44mm size for the automatic Superocean Héritage II, available in blue or in black for CHF 4,350. Of course, this watch keeps the 200-meter water resistance and Manufacture caliber B20 found on the 42mm and 46mm versions

 

https://instagram.com/p/BgnhIOwhGso/

https://www.breitling.com/cz-en/watches/superocean/heritage/ii-b20-automatic-44/AB2030161C1S1/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To prece neni mozny, aby jeden chlap dojebal design IWC a ted i Béček :-) To ho musel nekdo nastrcit.

Možné to je a tady je o tom celý článek :)

 

Něco na ukázku:

To this, he responded to me by saying "The first reason why most people buy a watch today is brand. The second reason is the brand, and the third reason is the brand. Nobody cares about a new novel movement. They want a reliable movement at a good price, and a strong brand."

 

JInak to stojí za přečtení, je tam vysvětlení chron B01/Eta, info o velikostech a cenách... a je tam taky info o zaříznutí baterek atd.

 

Breitling-2018-product-collection-segmen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jasne, ze lidi kupujou hodinky hlavne kvuli znacce. Jako milion dalsich veci a znacek. Ale problem je, kdyz ta znacka prestane mit nad sebou a za sebou tu auru, kterou si leta budovala a vybudovala. To spojeni s historii, technologii, synonymum pro letecke hodinky, potapecske, apod. To pak si zakaznici rychle najdou jinou znacku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je masakr, oni úplně předělali stránky? Byl jsem tam minulý týden a byla to stará klasika, dnes je přejmenovaných spousta modelů, hodně jich ubylo, na dost modelech zmizelo klasické okřídlené Béčko a teď ještě redukce baterek? Tak to je opravdu síla. A korunuje to Selitta v tabulce výše :frusty: ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když mohl krachnout "kosmonautský" Fortis, může kvůli blbému odhadu nemístně ambiciózního šéfstva krachnout i "letecký" Breitling. Fluidum leteckých cirkusů se po odchodu Schneidera rozplyne jak pára nad hrncem a Švýcarům zbude zas jen ten proškrtaný "Brand Since 1884", jeden z mnoha...  -_-

 

PS: Mám tu značku rád, ikonické Chronomatic24 byly moje první lepší hodinky - a tynhle arogantní cifršpiónské trendy mě mrzí o to víc, že se mi dodnes vrtí ve winderu a mám tak srovnání...   <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...