Přejít na obsah

Fotka
* * * * * 1 Hlasů

Želvy vs Samurai

seiko turtle samurai

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
38 odpovědí na toto téma

#21 shag

shag

H

• Member_50
  • 2 773 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 23.březen.2018 - 20:40

Zacni na monsteroch, potom 007, turtle, samurai, sumo, shogun a potom mm300 atd... Vsetky su fajn a nie je problem ich kupit/predat. A hned ked kupis prve, mozes frflat a mudrovat vo vsetkych Seiko vlaknach :-)
  • 0
"Jednou to bylo vo chlup. Ten chlap se jmenoval Homer, vazba přes dva metry, pracky jak lopaty, ten když na vás kouk, tak jste zalez. A vlasů měl - no nejmíň na tři paruky!"

#22 Janko_Hrajko

Janko_Hrajko

Začátečník

• Members
  • 22 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Seiko

Publikováno 23.březen.2018 - 21:32

Zacni na monsteroch, potom 007, turtle, samurai, sumo, shogun a potom mm300 atd... Vsetky su fajn a nie je problem ich kupit/predat. A hned ked kupis prve, mozes frflat a mudrovat vo vsetkych Seiko vlaknach :-)

To není špatný nápad, ale rád bych nové hodinky. Monstra v klasickém zbarvení už nejsou k dispozici. Navíc, skx jsem tak nějak oželel, rovnou bych chtěl jít do želv/samurajů. No a MM, to je asi jen sen, bohužel nejsem tak majetný a v budoucnu to asi nebude o moc lepší... Každopádně, díky za příspěvek  :)

• 0

#23 mAra_

mAra_

Ou je

• Member_50
  • 1 896 příspěvků(y)
  • Bydlí:Liberec

Publikováno 23.březen.2018 - 21:57

Dají se tu občas monstra sehnat z místní inzerce v dobrém stavu a vůbec bych se toho nebál. Když zjistíš že to byl krok vedle, s minimální ztrátou je tu opět prodas. Vůbec bych tento nápad nezatracoval.
  • 0

#24 vraby

vraby

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 5 840 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 23.březen.2018 - 22:04

monsteroch, potom 007, turtle,

vyhozené pachy..........samurai,sumo ...................MM300

• 0

#25 mAra_

mAra_

Ou je

• Member_50
  • 1 896 příspěvků(y)
  • Bydlí:Liberec

Publikováno 23.březen.2018 - 22:12

monsteroch, potom 007, turtle,
vyhozené pachy..........samurai,sumo ...................MM300

Blbost ;-)
Já měl monstra jako první Seika.. A dodnes jsem je koupil třikrát... A mít je musím pořád. Ani suma ani samuraje mi nechybí a to jsem se za těch osm let už posunul o kousek dál.
  • 0

#26 vraby

vraby

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 5 840 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 23.březen.2018 - 22:26

Blbost ;-)
Já měl monstra jako první Seika.. A dodnes jsem je koupil třikrát... A mít je musím pořád. Ani suma ani samuraje mi nechybí a to jsem se za těch osm let už posunul o kousek dál.

a otom to je

• 0

#27 Janko_Hrajko

Janko_Hrajko

Začátečník

• Members
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 24.březen.2018 - 19:13

Dají se tu občas monstra sehnat z místní inzerce v dobrém stavu a vůbec bych se toho nebál. Když zjistíš že to byl krok vedle, s minimální ztrátou je tu opět prodas. Vůbec bych tento nápad nezatracoval.

Monstra jsem měl v hledáčku taky, nicméně, teď se rozhoduji právě mezi želvama a samuraji. Zdejší inzerci nezatracuju, ale chtěl bych teď nové hodinky. Později určitě zavítám i tam.

• 0

#28 Marfael

Marfael

Megazávislák

• Member_50
  • 2 182 příspěvků(y)

Publikováno 24.březen.2018 - 19:33

Pokud je výběr jen mezi těmato dvěma, pak určitě samuraie. Želvy se mi jednak nelíbí, ale samuraie de dají i na menší ruce, což dle mého želvy nikoliv. A navíc prostě vypadají mnohem líp:-)

• 0

#29 Janko_Hrajko

Janko_Hrajko

Začátečník

• Members
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 24.březen.2018 - 23:09

Pokud je výběr jen mezi těmato dvěma, pak určitě samuraie. Želvy se mi jednak nelíbí, ale samuraie de dají i na menší ruce, což dle mého želvy nikoliv. A navíc prostě vypadají mnohem líp:-)

Díky za názor! Zatím se kloním k želvám. Pokud se ale ukáže, že jsou na mě příliš velké a vypadal bych v nich směšně, tak si vezmu samuraie. Jak píšeš, menší ruka lépe snese samuraie. 

• 0

#30 DavidLC

DavidLC

Megazávislák

• Member_50
  • 2 324 příspěvků(y)
  • Bydlí:Kolínsko
  • Fanoušek značky:TOYOTA a SEIKO

Publikováno 25.březen.2018 - 07:22

Mám asi menší ruku než ty a nemám s želvama problém. Jak to vypadá pro druhé neřeš,ale jak to vidíš ty a jak to sedí na ruce při pohybu tobě.
Samuraie jsou fajn,nemám dlouhodobý poznatek,ale jestli se nesrovnáš s želvama,tak nejsou o moc lepší ani ty. A pak bych dal šanci SKX určitě na ně koukni.Tak asi můj pohled,dobŕe vyber a pochlub se ;-)
Každopádně Seiko jsi trefil nejlépe :-))

Tento příspěvek byl upraven od DavidLC: 25.březen.2018 - 07:24

• 0

Seiko !!!!!

#31 Janko_Hrajko

Janko_Hrajko

Začátečník

• Members
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 26.březen.2018 - 15:21

Mám asi menší ruku než ty a nemám s želvama problém. Jak to vypadá pro druhé neřeš,ale jak to vidíš ty a jak to sedí na ruce při pohybu tobě.
Samuraie jsou fajn,nemám dlouhodobý poznatek,ale jestli se nesrovnáš s želvama,tak nejsou o moc lepší ani ty. A pak bych dal šanci SKX určitě na ně koukni.Tak asi můj pohled,dobŕe vyber a pochlub se ;-)
Každopádně Seiko jsi trefil nejlépe :-))

Díky za příspěvek, to jsem potřeboval slyšet :). Jasně že se pochlubím :) Hned po Velikonocích zajdu Helveti, vyzkouším co se dá, nechám uležet týden a jdu do hodinek - podle toho, jak na mě zapůsobí. Zatím jsem teda pro želvy, nejspíš černé s potenciálem modu na DD s AR a keramikou, jako shewcza - ty hodinky vypadají famózně. 

Taky si myslím; je to super značka. Sice to nejsou švýcary, ale světu hodinek toho dali tihle japončíci hodně. A mají i svoji duši, jestli to tak můžu říct :) A za ty prachy hodně muziky.

SKX přijdou časem, nebo 5 (aby si splnil povinost vlastnit pepsiny :)

• 0

#32 chose

chose

Závislák

• Member_50
  • 791 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha 6

Publikováno 8.duben.2018 - 18:22

Co se týče velikostí, Samuraie jsem prodal, protože mi byly na tahu moc velké. Želvy na gumě dvakrát nevěřícně vyzkoušel před koupí, a teď nosím naprosto v pohodě jako upgrade Skx013 :D

Edit: Jako univerzály mám SARBy, ale jestli nutně potřebuješ univerzální divery, a máš na ně ruku, Samuraie asi projdou líp, než želví retroingot.

Tento příspěvek byl upraven od chose: 8.duben.2018 - 18:30

• 0

Are you talkin' to me ?

#33 Jethro

Jethro

Začátečník

• Members
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 8.duben.2018 - 20:36

Jsem pro želvy, na ruce vypadají líp než by se zdálo.

• 0

#34 Janko_Hrajko

Janko_Hrajko

Začátečník

• Members
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 14.duben.2018 - 08:29

Díky za další názory!

2chose: Já osobně doufám, že mi ty želvy taky líp padnou. I když samuraje jsou taky fajn. SKXka plánuji, jako tooly.

2Jethro: Jo jo, i to je jeden z důvodů, proč chci právě je.
  • 0

#35 Steke_m

Steke_m

Začátečník

• Members
  • 3 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Volvo, Subaru, Seiko, Omega, Citizen

Publikováno 12.červenec.2018 - 19:49

Ahoj,

už si nějaké pořídil? Řeším už několik týdnů stejné dilema. Aktuálně jen čekám, kdy nějakou služební cestu spojím s návštěvou Helveti.

• 0

Citizen Eco-Drive Titanium BL5350-59L

#36 Jirka19

Jirka19

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 404 příspěvků(y)
  • Bydlí:Kladno

Publikováno 17.červenec.2018 - 07:51

Za mě Samuraj. To jsou snad moje nejpohodlnější hodinky, jsem z nich úplně nadšenej. 

• 0

www.helveti.cz

#37 Janko_Hrajko

Janko_Hrajko

Začátečník

• Members
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 5.srpen.2018 - 23:10

Ahoj, promiň za pozdní odpověď. Snad ještě pro Tebe bude aktuální...

Vybral jsem si želvy. Černé želvy :-). Zkoušel jsem i samuraje, ale tak nějak mi byly blíž Želvy. A musím říct, že nelituji! Jsou pohodlné a dobře vypadají. Ale upřímně, měl jsem zaostřeno i na edici Save the Ocean (též želvy) - i tak jsem vděčný za černé, jsou univerzálnější, ale hlavně, už jsou na ruce. I Samuraje si zaslouží šanci, ale spíš v té původní, starší, verzi. Navíc se mi zdály ku podivu větší a v daný okamžik míň foremné. 

Jak říkáš, spoj to s návštěvou Helveti! To je nejlepší způsob, jak si ověřit, zda ti sednou spíš želvy, nebo samuraje. Jirka je fajn chlap a určitě se líp rozhodneš po tom, co budeš mít oboje hodinky na ruce. Já osobně věřím, že si časem pořídím i ty Samuraje :-D

Ahoj,

už si nějaké pořídil? Řeším už několik týdnů stejné dilema. Aktuálně jen čekám, kdy nějakou služební cestu spojím s návštěvou Helveti.

• 0

#38 MarekEm

MarekEm

Začátečník

• Members
  • 2 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Seiko, Hamilton, Oris, Rolex

Publikováno 7.srpen.2018 - 19:50

Nuž, ja som riešil podobnú dilemu posledných pár týždňov tiež. Bol som skúsiť a podľa toho mi oveľa lepšie sadli Samuraje.

Takže Padi s vlnkami je na ceste :)

• 0

#39 Anela

Anela

já nejsem závislák :)

• Member_50
  • 1 545 příspěvků(y)

Publikováno 7.srpen.2018 - 19:56

42f55a28adc187c3013c0ebec4e81e01.jpg
Asi takhle
  • 0