Přejít na obsah

NOMOS Baselworld 2018


Rodkopf

Doporučené příspěvky

Mi se designově líbí moc, asi i to datum mi tam sedí. A to normálně těch více viditelných číslic moc nemusím. Akorát mám strach, že 41mm s těmi nožkami už na mě bude moc.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, já Nomos moc nesleduju, dlouhodobě pokukuju jen po řadě Ludwig... je símvás Nomos Ludwig Neomatik 41 Date novinka z Baselworldu nebo je to něco staršího, co jsem nedopatřením zaznamenal až teď? Koukám na to jako blázen, řešení data mi přijde příliš odvážné (myšleno na tuhle nejkonzervativnější modelovou řadu... jinak bych chválil)

 

 

post-30813-0-69660900-1521830975_thumb.jpg

 

post-30813-0-13923400-1521830999_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to novinka Basel 2018. Umístění data na pozici 4 taky nepovažuju za nejšťastnější řešení.

Date ukazatel okolo cifru na Tangentech je na jednu stranu parádní nápad, ale osobně mi už rozbíjí tu čistotu modelu Tangente, který mám dost rád.

A Autobahn ? profilovaný ciferník (jak na okraji, tak na subdialu) vypadá úžasně, celkově ale souhlasím s Kidem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fuha na prvy pohlad sa mi pacili aj nove tangenty aj nove bahny. Bohuzial po dlhsom skumani ma tie tangenty prestali bavit, chybaju mi modre rucky a ten datum tu cistotu narusa.

 

Neviem ci ste si vsimli ale pribudli aj nove Orion 41mm s datumom na 3 hodine

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak se dívám, že na Nomos webu už není e-shop...

 

Je tam stále, jen to není oddělené od prezentace modelů, ale možnost nákupu se zobrazí až u detailu konkrétního modelu

 

Edit: Irma byl(a) rychlejší :))

Upraveno uživatelem Tea
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...