Přejít na obsah

Fotka

Longines Baselworld 2018

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#21 Ohm-Aztec

Ohm-Aztec

Megazávislák

• Member_50
  • 3 310 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 27.březen.2018 - 13:12

Souhlas. Udělat ty 36 mm jako no date, tak nemají chybu.

#22 didi986

didi986

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 50 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Breitling, Rolex, Omega

Publikováno 7.duben.2018 - 14:01

Nový Legend Diver i ve velikosti 36 mm

https://www.hodinkee...r-36mm-hands-on

uvidíme, ako bude žiadaný medzi opačným pohlavím :)

Odoslané z SM-G950F pomocou Tapatalku

#23 Povidláček

Povidláček

macůr brambůr

• Member_50
  • 2 432 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Ω

Publikováno 14.duben.2018 - 22:44

Malá recenzička na ty Nautily. Znova si musím postesknout jak to zase posrali s tou velikostí... Já nevím, co to je za debilní trend dneska všechno zvětšovat. Přitom ty originály měly 40 mm!! Kdyby to tak jen nechali.... jinak rezerva 65 h je super.

https://www.ablogtow...in-diver-watch/

Omega Speedmaster Professional 311.30.42.30.01.005 Oris Divers Sixty-Five * Hamilton Khaki Field Officer Handwinding H69419933 Seiko SKX009 * Casio G-5600E * Certina DS Action DiverOrient Bambino V3 SER2400MW0Seiko SNKM41 * Seiko SNZG07 * Seiko SKX007 * Seiko SNXS73                                                                                                                                                                                                         kocka.jpg  

#24 misoo

misoo

Megazávislák

• Member_50
  • 3 887 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 16.duben.2018 - 08:15

pekne su tie skin divery. skoda ze tam (LLD) vsade drbu tie siroke a dlhe nohy... korunka by mohla byt mensia (kratsia), a nezda sa vam, ze by mohla byt vacsia minutovka? oproti hodinovke sa mi vidi nejako poddimenzovana... :guiltysmiley:

Tento příspěvek byl upraven od misoo: 16.duben.2018 - 08:15

#25 Povidláček

Povidláček

macůr brambůr

• Member_50
  • 2 432 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Ω

Publikováno 16.duben.2018 - 08:28

Ta tenká minutovka mě taky zatahala za oči, mohla by být o fous silnější. Celkově mi přijdou jako dobrý konkurent pro Oris 65, kde podle mě tu velikost zvolili perfektně... Orisky mají to datum pořešené skvěle, ale tady se mi líbí, že ho nemají vůbec. Jinak z fotek mi přijde, že mají taky docela dost výrazný zažloutlý odstín té "falešné patiny", možná až moc..

Omega Speedmaster Professional 311.30.42.30.01.005 Oris Divers Sixty-Five * Hamilton Khaki Field Officer Handwinding H69419933 Seiko SKX009 * Casio G-5600E * Certina DS Action DiverOrient Bambino V3 SER2400MW0Seiko SNKM41 * Seiko SNZG07 * Seiko SKX007 * Seiko SNXS73                                                                                                                                                                                                         kocka.jpg  

#26 pebe

pebe

Seiko

• Member_50
  • 4 816 příspěvků(y)
  • Bydlí:spokojeně
  • Fanoušek značky:Seiko

Publikováno 16.duben.2018 - 08:56

trojčlenkou délka 52mm (lug to lug)

#27 LovecK

LovecK

Sám mám málo!

• Member_50
  • 3 630 příspěvků(y)
  • Bydlí:Jo...

Publikováno 16.duben.2018 - 10:19

trojčlenkou délka 52mm (lug to lug)

Ano, stejne jako LLD...
Jsem totálně klidnej, úplně vyrovnanej!

#28 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 5 707 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha-venkov
  • Fanoušek značky:Omega, RLX, Vulcain, GP, Blancpain, JLC, UN a automatony J:D a AG.

Publikováno 16.duben.2018 - 10:20

Na ty Nautily jsem se těšil, ale budou to další hodinky, které si nekoupím :D
Pouzdro líbí, struktura cifru líbí, safír budiž, dýnko hezká klasika, lumi mohla být ve světlejším odstínu, ale old radium proč ne. Nodate SUPER, všechny palce nahoru.. Ale minutovka je na diverky fakt hodně potlačená, to se mi dost nelíbí. Vteřinovka u LLD se mi nikdy nelíbila, ale tady u Nautilů to je vyložená tragédie.. nebo spíš marnost. No a celočerná luneta ve mně neodbytně vzbuzuje vzpomínku na plastové lunety Prim Sport 2 :D šíleně mi to vadí i u jinak pěknejch Sinnů, třeba. Prostě jak to není vložka v solidně působící lunetě z bílého kovu, okamžitě to na mě působí příšerně lacině.

Ale pokud tuhle řadu oživili, třeba se postupnou evolucí hodinky zdokonalí tak jako LHC. Jen mám trochu obavy, aby jediný vývoj u tohohle modelu nespočíval v přidání datumky.

#29 cali

cali

Megazávislák

• Member_50
  • 4 082 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Cyklisto, veď kolo

Publikováno 30.duben.2018 - 11:48

Patina,... WTF? to je ako vyrobit reediciu auta a dopredu mu osuchat a slnkom vysisovat interier,... take cosi sa da pochopit u rifli, ale nie u hodiniek. Velkost by som odpustil, proste doba si to ziada, ale tou patinou u mna dost klesli.

#30 krtenek

krtenek

Megazávislák

• Member_50
  • 3 211 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 26.červen.2018 - 20:52

Už se ví, kdy by mohly být na krámě? Na stránkách je zatím nemají.

#31 Roland Sands

Roland Sands

Závislák

• Member_50
  • 978 příspěvků(y)
  • Bydlí:Jižní Morava
  • Fanoušek značky:Alpina

Publikováno 26.červenec.2018 - 22:14

To stejný LLD 36.... kde to vázne?