Přejít na obsah

Certina DS PH200m


Patek Krejčík

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 138
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Bomba vím že je chci, tolik muziky za 15 klacků, 80h rezerva, měl jsem s ním tu čest u Pan Europů, hesalit rozleštíš polywatchem a kožka + nato v základu. To mi stačí, tyhle retro by tah prznil. Ja, ja, ja.Gúút! :D

Upraveno uživatelem tombed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne se tenhle pocin taky moc libi. Jak stara, tak nova verze jdou trochu ve slepejich Omega Seamaster 300, ale pritom si zachovavaji neco sveho. Skoda te dostupnosti. Meli byt ready na leto a ne az v rijnu. Cena uz je jen tresnicka na dortu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Ahoj, mám je už objednaný na prohlídku / koupi u JK. Tam nebude co řešit. Cena příznivá, balení super-retro ( ta plastová krabice ) atd. IMHO, ten hesalit má taky svoje kouzlo. Na Moonech je krásně vidět, že ten hesalit dělá tu jejich zvlášnost. Doste se těším. Až budou fotky, hned to sem švihnu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak trosku se zpozdenim jsem objevil tyhle kukacky.. Chtel jsem tu hazet na ne odkaz, ale ten tu je uz hodne dlouho :D No pro me prijemne prekvapeni, vypadaji skvele.. Silne o nich premylsim, chtel jsem na litacku jejich zabaky DS Action na baterku (bo s automatem se mi nelibi..), ale tak nejak tusim, ze by me ta poskakujici rucka zacala brzy stvat a hodil bych je hned do inzerce.. Tohle vypada jako dobra alternativa, navic v staronovym kabatem..  Ze nejsou na tahu je skoro plus.. Stejne bych to nosil jen na kuzi  :punk:

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...