Přejít na obsah

Shewczovy nesmělé fotopokusy


shewcza

Doporučené příspěvky

nooski: máš pravdu, bohužel takový je život chudého chronomagora. Musí obětovat, skoro všechno, aby mohl vyzkoužet zase něco jiného. Zjistil jsem, že nevím pořádně co chci, tak to točím a snad na to přijdu. Snad již brzo, jinak jak jsem se rychle oženil, rak se budu rychle rozvádět :-D

 

Dokusan: jsem rád, že budou v dobrých rukou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

...a nakonec i něco koupil, aby se neřeklo.

 

Bondovky netřeba komentovat, byl to můj dlouhodobý sen, který jsem myslel, že je neuskutečnitelný, ale dnes se stal skutečností. Zatím jsem nadšený a snad mi to vydrží. Jsou to první dražší hodinky co jsem kupoval nové, tak snad to budou ty definitivní.

 

 

Ale pánové ty Squale! Ty Squale jsou super! Na obrázku se mi nikdy nelíbily, ale na živo jsou skvělé. Ten profil pouzdra nemá chybu. Posuďte sami z přiložených fotek. Každou minutu co jsem je měl dnes na ruce se mi "vrývaly" víc a víc pod kůži. Fakt pecka. Doporučuji každému chronomagorovi vyzkoušet.

 

Dnes jsem si udělal fakt velkou radost, myslím, že tahle trojka (společně se SARX035) mi nějakou dobu vydrží.

 

Sorry za sprosté mobilovky, ale dnes jsem strávil celý den v autě a už nemám na víc sílu.

post-21215-0-83862800-1531419867_thumb.jpeg

post-21215-0-62167800-1531419878_thumb.jpeg

post-21215-0-66255000-1531419890_thumb.jpeg

post-21215-0-78726200-1531419900_thumb.jpeg

post-21215-0-96831400-1531419915_thumb.jpeg

post-21215-0-08666700-1531419927_thumb.jpeg

post-21215-0-45669900-1531419946_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super hodinky, gratulacka!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nekecej! Už? Já myslel, že až koncem měsíce :) tak to moc gratuluju! já je mezitím vyzkoušel od Andyho (viz foto) a na ty svý si ještě chvíli musím počkat...doma jsem dostal ultimátum, že hodinky, na který mi k těm narozeninám celá rodina přispěje, nesmím už prodat, tak si musím být jist, že budou fakt nafurt... je to docela zavazující nějak ale nevím co jinýho...

post-32970-1531426403.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jednou, díky všem.

 

Povidláček: mám jednu takovou špatnou vlastnost která mě doprovází celý život a to je, že jsem zachtivená koza a potřebuji všechno hned protože zítra už to není aktuální a chci zase něco jiného  :lol2:  Takže jsem vzal auto a jel do přes Brno do Teplic  :clap:  Sedí Ti skvěle, myslím že není co řešit. Měl jsem ještě jako kandidáta Breitling superocean, ale po nasazení na ruku bylo všechno jinak ty Béčka jsou strašně obrovský. Pouzdro nevzhledný. Prostě kovařina. No flame, prosím. Je to jen můj osobní pocit

 

AndyAaron: díky Ondro. No já už tak nějak věděl že to budou bondovky, jinak bych ji nebral. Sice mi sedí skvěle i bez té mikroregulace, ale ta se neztratí. Chvilku je ponosím tak jak jsou a když ji nebudu potřebovat, tak ji prodám a nebo si ji nechám.

 

siwi: díky. Stejně jako před časem u Omeg, si u těch Rolexů zatím nedokážu opodstatnit tu cenu  :lol2:

Upraveno uživatelem shewcza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...