Přejít na obsah

Shewczovy nesmělé fotopokusy


shewcza

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jako outdoor hodinky asi nej. Nerachtlá v tom závaží a vejdou se pod rukáv. A hlavně se člověk nebojí je pohodit na postel nebo stolek jak jsou lehký. Nejsem zkušenej jako někteří ale Hamilton a Seiko jsou podle mne špica v poměru cena/výkon. Hlavně je u Hamiltonu fajn jak je vidět v dobrejch filmech:-) Za mne má ta značka auru. Predátoři, Intetstellar, MIB 1,2,3 a mnoho dalších. Kdo by nechtěl nosit to co hrdinové z filmů?

 

A ty fotky! Super!

Chodim sem do vlákna ukájet chrononadrženost:-D

Kdyby jsi si založil vlákno nebo blog o focení hodinek s návody a radamy budu tam nalezlej jak mládež na instagramu.

 

Fakt mám radost že se dostali k tobě! Mám pocit jako by v tvých rukách všechny hodinky došli ocenění jaký jim patří:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Eloga: děkuji uctivě.

 

.....................

 

Nějaký hodinky jsem si již vyzkoušel, ale žádný mi nikdy tolik nechyběly jako právě tyto. Jasně, určitě jsem měl i lepší hodinky, ale po žádných nezůstala taková díra jako po těchto. Zjistil jsem, že bez nich moje hodinkovnice nikdy nebude úplná a tak jsou tady znovu, jen v podstatně lepším stavu a já jsem zase spokojenej parchant. Je dobré umět se radovat z maličkostí.

post-21215-0-74494600-1570011413_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...