Přejít na obsah

Shewczovy nesmělé fotopokusy


shewcza

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ale nevysmali, mas luxusni fotky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mezi tvými bezva fotkami bych si vybral zatím spíše mezi těmi čistými, bez vody. Myslím, že  s těma kapkama budeš muset ještě něco nacvakat, než to sedne. Ale klobouk dolu a na mě moc nedej, já mívám názory odlišné od davu. A píšu zcela otevřeně, já moc fotit neumím, baví mě spíš syrové portréty bez úprav. Ke tvým fotkám bych se se svým cvakálkovským přístupem nejspíš nedohrabal. Takže držím pěsti, ať to přináší radost.

 

Co se týká objektivu, jestli máš nějaký vyhlídnutý, tak zkus občas zabrousit na Paladix. Možná bys tam v bazaru něco našel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tano; Svatoslav - díky moc kluci.

 

sodekcz: díky. Jsem rád i za kritiku, jen tak se můžu někam posunout. Paladix bedlivě sleduji každý den, díky za tip.

 

Nooski: skvělé fotky kolego, ty jsi jiná liga, ale budu se snažit a třeba to někdy taky budu umět.

 

 

 

Dnes jsem trénoval kapky na spb053

post-21215-0-61382900-1529519534_thumb.jpeg

post-21215-0-90885700-1529519546_thumb.jpeg

post-21215-0-63010800-1529519559_thumb.jpeg

post-21215-0-01414400-1529519572_thumb.jpeg

post-21215-0-04074000-1529519590_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jaky cas to fotis? Ty kapky jsou trochu mazle, chtelo by to zrychlit. Jako fotky krasne, o tom zadna. Jen to dopilovat. Uz si nepamatuju presne, jak jsem to delal s posledni skupinou studentu, je to uz par roku, ale myslim, ze kolem 1/2000s by to melo jit krasne zmrazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Leebauer: děkuji

 

little_w: děkuji, určitě vyzkouším. Tohle je tuším na 1/640s a máš pravdu je to mázlé. Díky

 

Môžeš to aj zmraziť bleskom, fotiť na 1/200 alebo aj dlhší pre lumi, blesk na malý výkon, ISO 400, clona 11-16 (nastavenia, na ktorých sa dá začať). Blesk ideálne externý, alebo interný cez nejakú odraznú plochu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super! Co zkusit mensi kapku vody?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...