Přejít na obsah

Shewczovy nesmělé fotopokusy


shewcza

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

shewcza: neni zac kamo ;) , hele ja nejsem zadnej odbornik. Jen mi to tak napadlo, zkusit poslat mensi mnozstvi vody. Mozna, aby pani drzela tu pipetku a Ty spoust :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už jsme zkoušeli, nechtěl jsem být netaktní, tak jsem vinu svalil na sebe, ale mezi námi, nebylo tomu tak :-D když máš v pipetce 4 kapky a jedna dopadne na ciferník, musel bych být superman, aby z toho byla nějaká fotka :-D

 

Zkusím najít nějaký jiný nástroj, který by se dal použít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

shewcza: tak tomuhle plne rozumim :D . Budu se tesit na dalsi prisun ;) , rad sem chodim.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom slunci se da pouzit par zrcadel, nejak je oprit, at odrazi svetlo do zaberu. Kdyz jsem delal kurz makrofoceni, tak jsem na tyhle zabery pouzival externi blesk, fotak nastaveny na "burst" (nevim jak se to rekne cesky... proste drzis spoust a fotak cvaka nepretrzite), a malou strikacku, kterou nekdo pomalu mackal... ona pak jde jedna kapka za druhou, a z te serie X fotek na jednu spoust se proste vzdycky neco povest musi. Potom jen vyberes nejlepsi.

 

Tech postupu je nespocet, s timhle jsem si vystacil na spoustu studentu a vyborna portfolia. Bylo to v omezenych podminkach, ale vysledky fakt prekvapive dobre. Svetlo a rychly cas jsou ale zaklad.

 

Ten posun tam je znacny, klobouk dolu, tve posledni fotky jsou moc pekne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prijmi obr gratulku kamo!! At se dari, hodne stesti a zdravi obema! :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...