Přejít na obsah

Shewczovy nesmělé fotopokusy


shewcza

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Těžko teď hodnotit, SMPc mám jeden den a neměl jsem ještě ani čas si s nimi trochu pohrát. No a TH jsem měl měsíc i s cestou. Nemůžu jim nic vytknout jsou skvělé, jen ten chronobundus. Pořád mi to vrtalo a potřeboval jsem vyzkoušet ty SMPc. Uvidím časem. Od té doby co jsme se domluvili, že akváče bereš, tak jsem je naleštil a uložil do krabičky, aby jsem se na ně nemusel dívat a netrápilo mě to.

 

Edit:

 

MíraMíra: budu se Ti o ně hezky starat, ale obávám se, že je ze mě nedostaneš :-)

 

Vanilla: Díky za gratulaci i za pochvalu.

 

 

-------------------------------------------

 

Myslíte, že by k těm Squale šel tento řemen?

 

https://www.watchgecko.com/geckota-stainless-steel-watch-strap-solid-mesh-silver-brushed.php

Upraveno uživatelem shewcza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co můžu takhle z rychlíku posoudit, tak zejména pouzdro a spona je úplně jiná liga ve prospěch Omeg. To je zatím tak všechno co k tomu mohu říct. Na druhou stranu Tagy jsou zatím přesnější, ale Omegy rozhodně ještě nebyly z plna nataženy a ještě je nemám ani 24 hod. No a taky se ten strojek musí trochu zajet a snad si to sedne :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti taky moc gratuluji. Koukam na tvoje fotky a hodinky asi rok. Před rokem jsem obdivoval fotky PADI zelv na jubilee. Potom byly černý zelvy a nasledovaly Suma a MM. A teď máš krásný Omegy. Neuvěřitelný co ten chronomag s lidma dělá. Doufám, že jednou skončím taky tak... A přitom to určitě pro Tebe není konečná. Ještě jednou gratuluji a diky za super fotky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...