Přejít na obsah

Kila nahoru


Bert

Doporučené příspěvky

Přátelé,

 

1. Manťák si přál založit toto vlákno. Budiž mu přáno, asi je na chronomagu chvíli, tak to neumí. Kdo mi nevěří, tak tady:

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/44347-kila-dolů/?p=2110586

 

2. Moc by mně zajímalo, jestli kromě Knedlíka bude vůbec někdo mít tu odvahu sem napsat.

 

3. Těch exhibujících frajírů v  "Kila dolů" je už moc. A já mám strach, že to nedopadne dobře. Ve vlákně humor jsem se totiž dočetl, že je Země placka. Pokud tomu tak opravdu je, na každého kdo hubne, musí logicky připadat někdo, kdo úspěšně tloustne. Protože kdybychom nebyli v rovnováze, tak se ta naše Země nakloní, a my z ní spadneme.

 

4. Tak sem něco bez obav pište. Tento intelektuální úvod, doufám, nastavil laťku do patřičné úrovně :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 335
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Rad si vymenim skusenosti. Vazne. Po poslednej chripke som spadol 3 kila, a pri vyske 192 vazim 78 co je kriticke.

Mnoho rokov dozadu som aktivne cvicil 4x do tyzdna, jedol co sa dalo + proteiny/gainery + zjedol vecer pri tv pikslu nugety ked bol predtym tazsi workout a mal som o 10 kilo viac. Teraz mi dlhobo zdravotny stav nedovoluje nejaky extra trening. Potaham tie gumy Dr. Smiska (sm system) a prechadzky so psom. Ked sa aktivnejsie rozozerem tak uspesne budujem fyziognomiu tzv gastanko (panacik z gastana do ktoreho su pozapichovane zapalky ako ruky a nohy). Ja viem, zerem viac ako spalim=priberam, ale potom je gastanko. Ved jasne, bez spravnej skladby potravy a adekvatneho pohybu to moze byť len gastanko. Vlastne je mi to jasne, neviem naco to sem pisem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě by se slušelo dodat, že jsem mají zapovězen vstup suroviny typu špalda, krůtí maso, cizrna, kuskus, falafel, hummus, oliváč, vše s nízkotučný / light a jim podobné s.ačky... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem před 4měsíci přestal chodit do práce. Zůstal sem doma s postiženým synem. 12kg nahoře. Je fakt ,že dost cvičím tak něco budou svaly ,ale.......nebudu si mazat medy. Sem unavený atd. Je to deprimující. Nikdy by mě nenapadlo ,že se prožeru tam kde sem nyní. Samožřejmě vím jak z toho vem. Jenom jak tu kdysi někdo zmiňoval mám silně vyvinutou slabou vůli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předevčírem jsem šel nakoupit do Lídlu, chtěl jsem tak čtyři jablka, tři pomeranče, tři banány, pár kiwi a jahody, že udělám doma ovocný salát. Odešel jsem sice bez ovoce, ale zato se čtyřma uzenýma vepřovýma kolenama po 89 Kč- jak jsem je viděl, úplně mi ta jablka atd... vypadla z hlavy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem to kdysi psal..nepriberu a nepriberu.. hadry potrebuju dlouhy ale všechno mi je siroky.. hodinky mi casto nesedej a litaj mi na ruce... chvili se precpavam, je to fajn a pak dam jeden, dva tréninky, unava v praci a vsechna ta tezce získaná kila zase fuc.... :-o

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem to kdysi psal..nepriberu a nepriberu.. hadry potrebuju dlouhy ale všechno mi je siroky.. hodinky mi casto nesedej a litaj mi na ruce... chvili se precpavam, je to fajn a pak dam jeden, dva tréninky, unava v praci a vsechna ta tezce získaná kila zase fuc.... :-o

Ty už sem nechoď a nic sem nepiš. Provokatér.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Já bych sem vůbec neměl psát, jelikož v mém případě bych si již měl vážně uvědomit, že to není prdel, a chodit jen do vlákna "Kila dolů" ...ale tady se cítím nějak líp  :D

 

 

EDIT: Chtěl bych mít ty problémy, jako že "nemůžu přibrat" ...pokud by chtěl někdo poradit, jak to udělat:

 

1. Žerte jen salámy, uzeniny, bílé pečivo, sladké, pijte sladké nápoje..a to vše v extrémním množství, nejlépe ráno moc ne, ale začínejte až tak ve dvě odpoledne.

 

2. Co nejméně pohybu

 

Vyřešeno.

 

Tím nechci urazit nikoho, kdo má reálné problémy přibrat...chci takovému člověku jen pomoci  :)

Upraveno uživatelem Chilliluk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důležité je hned ráno nastartovat metabolismus.

 

post-30813-0-48207300-1521905140.jpg

 

(Sorry za recyklaci starší fotky, nic jiného pro ilustraci jsem teď v tabletu nenašel..)

 

Pak se během dne za cokoliv odměňovat sladkými pamlsky, nejlíp vytvořit si na nich závislost. Skvěle rozptýlí i každou chmuru. Oba obědy je třeba si užít, takže když kvůli časovému stresu ten první odbydete, určitě si to při druhém vynahraďte, a nezapomeňte na moučník nebo pohár.

 

A to nejdůležitější: pořádně se najíst před spaním. Vúbec nejlepší je večer místo usnutí omdlít z přežrání. Pozor, důležitá finta! Jakmile začnou přicházet mdloby, nesmíte ležet vodorovně. Je třeba nastlat polštáře nebo peřiny tak, abyste usnuli v polosedě, jinak budou mít v noci natrávené laskominky tendenci vytékat krkem zase ven a to děsně pálí v krku a nose. Odměnou za toto drobné nepohodlí vám budou akční a hororové sny a především - přírůstek váhy. Ráno se sice nebudete cítit tak odpočatí jako jedinci, kteří na noc nejedí, ale tyhle nepříjemné pocity rychle zapudíte u vydatné snídaně na vidličku.

 

Pokud vás okolnosti donutí k nějakému nečekanému výdeji energie (sex, sport, fyzická práce), nezapomeňte co nejdřív doplnit energii, pro jistotu i do zásoby!

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Tak je to správné..jen bych ještě doplnil: vždy mějte dost zásob jídla minimálně na týden dopředu, nikdy nevíte, kdy dostanete výjimečný hlad! A také..nezapomeňte doplnit kalorie při každé příležitosti, např. v noci, pokud se probudíte a stejně musíte jít na toaletu, ale i pokud nemusíte - ledničku neumisťujte dále, než do vedlejšího pokoje od ložnice..v noci byste mohli být líní jít moc daleko. A také..a to je důležité, tady bych si dovolil i trochu polemizovat s kolegou - dopoledne si myslím, že je lepší mnoho nejíst, dejte tělu pocítit hlad, ať ho nastartujete k ukládání kalorií, které mu začnete servírovat odpoledne. Kdyby mě napadlo ještě něco, doplním později.

 

EDIT: Co se týče sexu, doporučuji praktikovat pouze takový, při kterém se energie doplňuje, nikoli vydává - např. spousta šlehačky a čokolády na těle partnerky/partnera atd...fantazii se meze nekladou.

Upraveno uživatelem Chilliluk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpoledne:

Posezení s přáteli, odpolední menu:

12x dvanáctistupňový Radegast

8x 0,04 l Božkov Peprmint

1x bramborový placek, nebo podobné zvěrstvo

 

Příchod domů v cca 23:40

1.večeře

Nakrájet zbytky z ledničky na kostičky (uzené, vysočina, sekaná apod.) POZOR rajčata, papriku nebrat, zelenina dusí !!!. Kostičky vysypat na talíř. Do hrnku rozklepnout 1x vejce, přidat na drobné kousky nakrájený ementál či goudu (nepoužívat nízkotučné sýry), pro doplnění vitamínů přidat nakrájenou mladou cibulku a okořenit grilovacím kořením. Směs v hrnku promíchat a přidat na talíř. Opatrně vařit v mikrovlnné troubě 150 sekund při 100% výkonu. Podáváme ozdobené snítkou petrželky (pozor, nejíst - vyvolává zvracení). Tuto krmi zvládne i středně opilý jedinec (vyzkoušeno)

2.večeře

sežereme ze špajzu čokolády či oplatky (zejména Tatranky ze Sedity umí zasytit), které tam mají děti, v případě velkého hladu můžeme doplnit Nugetou z ledničky servírované z polévkové lžíce.

Během žraní doporučuji oblíbený program jako třeba 

 Švandrlíkův Guláš a nebo výbornou a velmi podceňovanou komedii z prostředí Vysokých Tater

Důležité po sežrání výše uvedeného běžte hned spát, dobře se usíná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...