Přejít na obsah

Kila nahoru


Bert

Doporučené příspěvky

Jednou jsem tam koupil placatej salám se zeleným pepřem-měl nějakej španělsko či italskej název-a ten byl fakt dobrej.Dnes to valej na krám čerstvý,nevyzrálý.Musí to doma aspoň měsíc ležet aby to byl suchej salám jako dřív.

Do našeho regionu vozí uzeniny z Poličky-tam do toho asi melou psy i s boudama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 335
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mě lovečák poslední dobou moc nejede,přijde mi že ho šidí.Zato kostelecký fake uherák vcelku ujde i když na Pick samozřejmě nemá.Standardně držím 5-6 kusů v kumbálu u garáže kam nikdo krom mne neleze.

Na ruce Orient Tri Star,ty do ničeho nekecaj a tak to má být.

Aperitiv bude asi domácí 50 voltová slivka.

 

 

Ten z Lidlu, bych řekl, že docela jde..ale některý lovečák je hrozný - musí se pečlivě vybírat výrobce, ale ani to někdy nepomůže - spíš už od pohledu, dle zkušeností, poznám, jestli bude dobrý - většinou se nepletu. 

 

V Bille mívali "Lovecký uherák" a ten mi moc chutnal. Jenže nějak zmizel, nevíte, kde ho mají?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výborné vlákno, včera večer tchýně řekla, že na ráno není pečivo...říkám si, fajn, alespoň si dam celodenní půst.

Ráno vstanu a na talíři 4 čerstvé palačinky s domácí jahodovým džemem....hasta la vista, půste

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako zakladatel vlákna se musím starat o hojnost příspěvků, abychom jednou v budoucnu překonali i tolik populární "Co mně naštavalo" .... Pochubím se: dnes ráno jsem si dal čtyři volský voka na slanině.

 

 

 

 

Pravdivá verze: byly to 4 vajíčka natvrdo bez ničeho. Kurva, sezóna za dveřni, a ta sedačka v miniformuli je straaašně úzká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednu dobu jsem se věnoval vláknu kila dolů... Pak se narodil syn, změnila práce, teď se řeší barák a od té doby už to letí jen nahoru :)) jak řekl brácha, jsem asi jedinej, co má v šatníku věci m - xxl ... dík za vlákno a jdu sprasit nějakou snídani :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

To já jsem při posledním stěhování všechno pod XL nenávratně vyhodil - beztak už to dávno vyšlo z módy a myslím, že být štíhlý stejně není žádná paráda. Pokud na to někdo přirozeně má, tak prosím, ale pořád se trápit, když nenávidím pohyb a po zelenině dostávám pravidelně zimnici....to přináší akorát stres, který není pro zdraví vůbec dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako zakladatel vlákna se musím starat o hojnost příspěvků, abychom jednou v budoucnu překonali i tolik populární "Co mně naštavalo" .... Pochubím se: dnes ráno jsem si dal čtyři volský voka na slanině.

 

 

 

 

Pravdivá verze: byly to 4 vajíčka natvrdo bez ničeho. Kurva, sezóna za dveřni, a ta sedačka v miniformuli je straaašně úzká.

 

Nono, snad jsem alespoň inspirátor, když už ne spoluzakladatel. :goof:

Já právě ochutnal včera upečený bůček - moc se povedl! Nevím, jestli se dožije večera. :wub:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nono, snad jsem alespoň inspirátor, když už ne spoluzakladatel. :goof:

Já právě ochutnal včera upečený bůček - moc se povedl! Nevím, jestli se dožije večera. :wub:

 

Ano Manťáku, Ty jsi má můza :-)

 

Asi taky pěkně slepá, nebo sis přečetl to drobné písmo na patě příspěvku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...