Přejít na obsah

PS2 - Velikonoční fotosoutěž


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 104
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A tady to je! Zelený čtvrtek, zelené indexy a supr velikonoční téma na pozadí! :-)

 

Jen tedy sorry, že leták je takový krabatý, přítelkyně na něm loupala brambory... :-)

 

 

Tak a výslužka je nachystaná. Tipne si někdo kolik je ve slaměnce kusů?

 

 

Vesele Velikonice

 

 

Koukám, že jste soutěžní fotky pojali tak, že jste otevřeli dveře od trezorů, nebo od bunkrů, rudlíkama to vyvozili na světlo a cvakli rybím okem, aby se to tam vešlo.

Já jsem chudej kluk a tolik toho nemám, ale tu lunetu bych moc chtěl, tak jsem si řekl, že si zkusím taky zasoutěžit a když už nic jiného, tak mě to zase přinutilo vzít foťák a vyndat pár kousků z krabičky (malého kufříčku, abych tedy zase tak nekecal...)

 

A nakonec vás tedy zdravím z vajíčka a přeji hezké velikonoce  :)

 

Super kluci! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, já si vůbec nevšiml, že to je detail z mýho solitéru, tak jen pro Ordnug, Parexo to není vy detailisti!

Sice jsem psal, ze do konce vyreseni problemu "prodej Chronomagu" budu jen ctenar, ale musim udelat vyjimku, at muzu obhajit svuj nazor.

 

Original PS2 luneta nema nikdy stejne dlouhe indexy. Indexy i cisla jsou za tepla vlisovany, tudiz je vse tlustsi.

Ctyrka ma svuj levy bok do ctverce. Ne do trojuhelniku. Atd, atd..... .

 

Pokud to uznate za original, tak se JR_2010 velice omlouvam a fotosoutez muze vesele pokracovat dale. Jeste jednou se vsem omlouvam, ze jsem se do toho vmisil.

Byla to blbost, ktera nam ale svatky nezkazi. Na vyhravajici fotku se tesim a vsem soutezicim - zlomte vaz! ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice jsem psal, ze do konce vyreseni problemu "prodej Chronomagu" budu jen ctenar, ale musim udelat vyjimku, at muzu obhajit svuj nazor.

 

Original PS2 luneta nema nikdy stejne dlouhe indexy. Indexy i cisla jsou za tepla vlisovany, tudiz je vse tlustsi.

Ctyrka ma svuj levy bok do ctverce. Ne do trojuhelniku. Atd, atd..... .

 

Pokud to uznate za original, tak se JR_2010 velice omlouvam a fotosoutez muze vesele pokracovat dale. Jeste jednou se vsem omlouvam, ze jsem se do toho vmisil.

Byla to blbost, ktera nam ale svatky nezkazi. Na vyhravajici fotku se tesim a vsem soutezicim - zlomte vaz! ;-)

Hele, Ty trumpeto, já taky netvrdím, že to je originál Elton, ale že to není Parexo, je to echt Polski towar a proč si tedy myslíš, že tady soutěžím o tu lunetu, no protože ji kurwa potřebuju!!!  :frusty:  :cheers:

Upraveno uživatelem JR_2010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice jsem psal, ze do konce vyreseni problemu "prodej Chronomagu" budu jen ctenar, ale musim udelat vyjimku, at muzu obhajit svuj nazor.

 

Original PS2 luneta nema nikdy stejne dlouhe indexy. Indexy i cisla jsou za tepla vlisovany, tudiz je vse tlustsi.

Ctyrka ma svuj levy bok do ctverce. Ne do trojuhelniku. Atd, atd..... .

 

Pokud to uznate za original, tak se JR_2010 velice omlouvam a fotosoutez muze vesele pokracovat dale. Jeste jednou se vsem omlouvam, ze jsem se do toho vmisil.

Byla to blbost, ktera nam ale svatky nezkazi. Na vyhravajici fotku se tesim a vsem soutezicim - zlomte vaz! ;-)

 

Stopro origo lunety:

 

post-5320-0-52999000-1522450251_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že vám není hanba, takhle se tady vytahovat, toho bych já kupříkladu nebyl schopen.

 

Ti to trosku uletelo s tema leteckyma, ne? :)

 

Nezabudli.

Náš Arnošt má dnes svátek a je hodný jako beránek ,tak dostal dárky.

 

Po dlouhe dobe vidim krasne ladici krabicky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...