Přejít na obsah

Splněný sen - Nová "B-čka" 01


Doporučené příspěvky

Ahoj všem nadšencům,

 

po nějaké té odmlce, kdy naposledy jsem tady diskutoval ohledně mých tehdy nových ARCHIMEDE Pilot Chronograph (kdyby měl někdo zájem, jsou NA PRODEJ), jsem se před nějakými 14 dny zase vrátil sbírat rozumy a nějaké zase přidat, protože jsem se těšil z mého rozhodnutí splnit si jeden z dílčích "životních snů" a koupit si BREITLINGY.

 

Hledal jsem co vybrat ikoničtějšího než Navitimer 01, které, uznávám, přehledností nevynikají, ale jsou zkrátka ikonické, až jsem usoudil, že v mých očích nic lepšího není, navzdory dvěma jiným nabídkám, jedné dokonce v podobě Navitimerů z limitované edice 1000 kusů od místního člena (děkuji za fér nabídku). Zkrátka jsem si tvrdohlavě stál za ikonickými ciferníčky chronografu v bílé, spolu s lunetou :)

 

No a tak jsem se dočkal. Co dodat, mrzí mě trošku, že přišly zrovna ten den, kdy se tak nějak semlely osobní věci, které mám bohužel doteď v hlavě a tak mě to brzdí si je užívat naplno, ale jsou to prostě krásky a ačkoli je nosím teprve od soboty, už pár upřených pohledů v restauraci sedících lidí kolem jsem zaznamenal, samozřejmě ze strany pánů, dámám je to tak nějak buřt (což je škoda, ale co už :D).

 

Chvíli jsem se nemohl rozhodnout pro verzi (znaky, nebo číslice), děkuji všem za příspěvky, které mě dovedly ke znakům a s ohledem na (ne)přehlednost ciferníku jsem teď opravdu rád.

Zato takové rozhodnutí pro barvu řemenu bylo hned jasné, mám tu barvu rád a mimo jiné v ní mám i vše ostatní (pásky, taštičku pro doklady, koženou kabelu (nejen) pro NTB, boty, kryt na iPad, zadní ochranný filc na oba iPhony, pouzdro na mobil, kapsičku na vizitky a brzy snad i peněženku), děkuji ale za další cenné rady místních k materiálu (nakonec zvítězila pro mě hezčí jehněčí kůže namísto krokodýla). No a nemohl jsem už nepřiplatit těch cca 5 tisíc za skládací sponu namísto trošku nešetrného trnu, když nic, je elegantnější.

 

Škoda neprůhledného dýnka, ale dávat cca 20 tisíc navíc už jsem odmítl, na Archimedech, které jsem měl dosud téměř 2 roky, jsem na to ani tak neměl čas. Tak mám sice jen víčko, ale zato aspoň v typicky propracovaném designu Breitling :)

 

Více rád doplním v navazující diskuzi (bude-li), koho by zajímal můj postup od dětských hodinek až po současné sedmé Breitlingy, rozhodl jsem se sepsat takový článek i s fotkami. Třeba někoho bude bavit, občas mám k něčemu potřebu napsat článek, které ale beztak nikdo nečte :)

 

post-26510-0-13920900-1522007882_thumb.jpg post-26510-0-70353700-1522007890_thumb.jpg post-26510-0-37089700-1522007899_thumb.jpg post-26510-0-49759800-1522007913_thumb.jpg post-26510-0-04846500-1522007949_thumb.jpg post-26510-0-38138900-1522007957_thumb.jpg post-26510-0-68211500-1522007964_thumb.jpg post-26510-0-46033400-1522007973_thumb.jpg post-26510-0-13160500-1522007979_thumb.jpg post-26510-0-03515400-1522007987_thumb.jpg post-26510-0-31838200-1522007994_thumb.jpg

Upraveno uživatelem DenyKr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se mi tyhle béčka kdysi moc nelíbily, tak jim postupem času přicházím víc a víc na chuť... a fakt chválím. A ta hnědá kůže jim fakt padne.

Souhlas, ne ze ne.

Blby ale je, je jim clovek prichazi na chut az postupem casu, stejne ale taky postupem casu hur vidi.

Tady je to ale trochu problem.

Jako strasne se mi libej, vzdycky libily, ale ted by me to s tou operaci voci bohuzel vyslo vo tricet procent vejs.

A likvidita by tim ...... byla v ........tom ........nerentabilnu

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky kluci :)

Jsem asi povrchní, ale obecně se těším z toho, že je mohu nosit venku. Nechci si hrát na "pana důležitého", ale přeci jen, mužské ego.. Ono to potěší, když se mi na zápěstí upřeně dívá někdo, kdo ty hodinky zná jen z plakátů  :photo:

Upřímně jsem byl prvně přesvědčen o velikosti 46mm, už jen proto, že, jak je patrné na poslední fotce, v přímé konfrontaci s mými Archimedy působí vlastně menším dojmem, ačkoli mají o milimetr větší průměr - kvůli tomu, že Archimedy jsou po vzoru IWC vrchol jednoduchosti. Nakonec ale zvítězil rozum a jsem rád, jsou tak akorát. 46mm by na mé ruce vypadaly asi jako talíř :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju, Navitimery jsou klasika a Tyhle 01 jsou skvely, asi nejhezci hodinky v nabidce Breitlingu, lepsi to s tim novym panem co to vede evidentne nebude, takze mas mozna posledni klasicky becka :) Gratuluju a uzivej.

 

PS jak pise bandi, ty statusovy doplnky jsou vo hovne, zvlast kdyz Hilfiger je asi o deset trid niz nez ty Brajtle a asi o 5 nez ty Archimedy = je to zbytecny a kdyz to blejsknes jen s tou kuzi bez loga bude to myslim lepsi :) a Ray Bany by to k tem beckum chtelo spis klasicky Aviatory at to ladi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace. Já na to nemám koule. Už se vidím, jak s nima někde mrdnu vo břízolit, klepne mě pepka, a zbytek života strávím na vozejku, se slinou volně vytékajcí z ochrnutého ústního koutku :D

Upraveno uživatelem Toom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...