Přejít na obsah

Alpina AlpinerX


Ace84

Doporučené příspěvky

Ahoj,

snad to tady někoho moc nepobouří, ale rád bych založil nový topic pro model AlpinerX, který se mi zdá jako velmi zajímavá varianta k ana/digi/smart hodinkám. Viděl jsem, že se tomu věnujeme v tématu novinek, ale tam to po čase zapadne a tady bych rád soustředil všechny informace. AlpinerX jsem podpořil respektive předobjednal na kickstarteru.

 

Celý projekt je zde:

 

https://www.kickstarter.com/projects/536565656/alpinerx-the-most-beautiful-outdoors-smartwatch/description

 

 

Alpina na Baselworldu 2018 představila model Alpina AlpinerX

 

 

83b2a76ffe8492647293672e02efadcb_origina

 

Technické specifikace:

 

  • materiál pouzdra: kompozit ze skleněné vlákna
  • průměr pouzdra: 45 mm
  • výška pouzdra: 14 mm
  • obousměrná kompasová luneta
  • safír s AR 
  • vodotěsnost 10 ATM/100 m
  • strojek MMT-283-1
  • výdrž na baterii 2+ roky
  • Luminova + podsvětlený digitální displej

 

Funkce:

 

funkčnost hodinek se dá rozdělit na tři části: prostředí, analýza těla, čas a notifikace

 

prostředí: měření nadmořské výšky, barometr, připojitelná GPS, kompas, UV indikátor, teplota prostředí

analýza těla: sledování aktivit, dynamic coach, měření spánku, chytré budíky (pohyb a spánek)

čas a notifikace: always-on čas a datum na digitálním segmentu, notifikace volání a zpráv, stopky, odpočet času, světový čas

 

 

Cena po ukončení kickstarter kampaně: 895 USD (cca 18500 kč)

 

Dostupnost: květen 2018

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 338
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

První recenze zde:

 

https://www.digitaltrends.com/watch-reviews/alpina-alpinerx-review/

 

CONCLUSION

Alpina?s continued commitment to build desirable hybrid smartwatches is excellent news. The AlpinerX deserves to be a success. It?s everything we want from such a device ? great style, considerable functionality, flexibility, desirability, and a degree of exclusivity due to the higher than average price.

It?s a Swiss hybrid smartwatch that even staunch traditional watch fans will appreciate. We?re leaving our final verdict until we try a fully-operational model; but the Alpina AlpinerX hasn?t disappointed during our week with it.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem na to vcera taky a nevim, jestli do toho jit nebo ne. Na jednu stranu mam obavu, ze kdyz by se to povedlo, tak bych pak nenosil nic jineho. Na druhou stranu porad tam vidim nejake mouchy. Chtel bych treba kovovou lunetu, protoze s tema barevnyma mi ty hodinky prijdou, ze pusobi strasne plastove. Jenze s kovovou lunetou by to chtelo brousene ocelove pouzdro a ne cerne nebo modre pvd nebo co to je. Libilo by se mi ale neco takoveho:

post-5997-0-35869300-1522097847_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...