Přejít na obsah

Alpina AlpinerX


Ace84

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 338
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Není vůbec za co, je to přesně tak, jak to vypadá, mám je na hraně, ale ještě se to dá a díky nízké hmotnosti o nich po chvíli ani nevím. Chodím s nima i běhat, abych pořádně vyzkoušel workout, který mě zajímá ze všech funkcí asi nejvíc a ani při tom mi nevadí. Materiál je super lehký a taky super pohodlný, fakt jsou příjemné, horší už je to se zpracováním, které je vidět při detailnějším pohledu, ale zase trága to taky není.

 

Zde nějaké detailnější foto, které bude pak v recenzi, chystám to kdy jen můžu, ale času je málo a hodinky potřebuju hlavně zkoušet, než je odevzdám a obratem pak budu shánět rovnou kousek pro sebe :) Kdybych do nich šel rovnou, tak jsem je mohl mít přesně podle svého gusta, takle budu shánět co bude a kdo ví, kolik mě to taky bude stát.

 

post-25778-0-72413000-1536666016_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky me trosku stve,ze jsem nestihl tu prvotni akci. Za ty penize a dle vlastniho vyberu by byly idealni. Proste jsem hloupe zaspal...

Sportovni aktivity jsou presne tim,co me zajima. Tam bych je uzil nejvic a neresil bych nejaky ten sram. Jak se Ti prosim jevi odolnost a rezistence vuci skrabancum ci vlasecnicim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky me trosku stve,ze jsem nestihl tu prvotni akci. Za ty penize a dle vlastniho vyberu by byly idealni. Proste jsem hloupe zaspal...

Sportovni aktivity jsou presne tim,co me zajima. Tam bych je uzil nejvic a neresil bych nejaky ten sram. Jak se Ti prosim jevi odolnost a rezistence vuci skrabancum ci vlasecnicim?

Odolnost asi tak - sklo safir, takze pohoda. Telo kompozit a rekl bych, ze velmi odolne vuci poskrabani. Nejhure je na tom luneta, resp. ta brousena, je na ni videt hned nejaka ta skraba a vlasecnice. Lepe na tom asi budou ty eloxovane (nebo lakovane?) lunety...

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odolnost asi tak - sklo safir, takze pohoda. Telo kompozit a rekl bych, ze velmi odolne vuci poskrabani. Nejhure je na tom luneta, resp. ta brousena, je na ni videt hned nejaka ta skraba a vlasecnice. Lepe na tom asi budou ty eloxovane (nebo lakovane?) lunety...

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Na druhou stranu, ta brousena luneta se mi libi vic a kdyz na ni budou po case nejake ty vlasecnice, tak to zkusim prelestit a uvidim...

Apropo, kdo by chtel AlpinerXy za lepsi cenu, stale mam jedny funglovky doma k prodeji i s druhym reminkem k nim...

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odolnost asi tak - sklo safir, takze pohoda. Telo kompozit a rekl bych, ze velmi odolne vuci poskrabani. Nejhure je na tom luneta, resp. ta brousena, je na ni videt hned nejaka ta skraba a vlasecnice. Lepe na tom asi budou ty eloxovane (nebo lakovane?) lunety...

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

 

Souhlas, ono přesně tak ten tvůj kousek i vypadá, sklo bez poskvrny, tělo taky, i když u toho by mě i docela zajímalo, jak hodně odolné skutečně je, to ukáže asi až čas a hojnost používání hodinek svými majiteli. DOufám, že vážně odolný bude, protože nějaké přeleštění jako u oceli je tady předpokládám úplně passé. Každopádně ten materiál se mi zatím líbí vážně moc, je strašně příjemný. No a nejvíc je toho vidět přesně na lunetě, která je však většinou tou první části na ráně, takže to má i těžší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz se na ne tesim jak malej kluk a ty fotky tomu pridavaj. Skoda, ze sem je uz nemohl mit na dovcu, ale verim, ze to v rijnu dozenu.

Debatujte vic, vstrebavam info a uz se bojim te aplikace pres mobil mnohem mene.

Takhle natesenej na hodinky jsem teda uz hoodne dlouho nebyl, to se priznam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele aplikace je úplně v pohodě, vše je fakt jednoduché, hodinky samotné fungují taky v pohodě, takže se člověk o nic moc ani nemusí starat, jednou se vše nastaví a už to frčí. Brzy budu mít hotovou recenzi, která bude tedy hlavně jako srovnávačka s klasikou, ale samozřejmě se tam i rozepíšu čistě o Xkách a jejich funkcích. Odzkoušené mám snad vše, ne všechno měří zcela přesně, ale to je i potřebou kalibrace v daných podmínkách apod., rozepíšu se o tom víc v recenzi. Mě nejvíc baví aktivita, respektive její "nadstavba" v podobě workout, která je super na běhání, což využívám nejvíc. Ještě potřebuju něco pofotit a vrátím testovaný kousek právoplatnému majiteli, ať už si je zase může užívat a já si koupím své vlastní, rozhodně je chci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, je fakt, že už se mi po nich celkem stýská. Od dnešního večera do neděle budu zase v Praze, tak pokud bys to Michale stihl do neděle, tak by to bylo super... :)

Startimery už jsou fuč, stejně jako primky, Citizeny a Vostoky na prodej, tak nějak nemám co dát na ruku, Trasery už se mi okoukaly... :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@speslmbcz: ty Tve druhe jsou jeste stale k mani?

Jak je to u nich s nejakou garantovanou podporou? Psalo se, ze aktualizace chodi, je k tomu nejaky ofiko zavazek vyrobce? A konecne, to jsem nikde nenasel, nechysta Alpina i dalsi modely s timto strojkem ci obdobnym konceptem?

Diky a fajn sobotu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@speslmbcz: ty Tve druhe jsou jeste stale k mani?

Jak je to u nich s nejakou garantovanou podporou? Psalo se, ze aktualizace chodi, je k tomu nejaky ofiko zavazek vyrobce? A konecne, to jsem nikde nenasel, nechysta Alpina i dalsi modely s timto strojkem ci obdobnym konceptem?

Diky a fajn sobotu...

Ahoj, jo, ještě je mám. Psali mi teď dva zájemci, ale ještě na nich není rezervace.

Podpora funguje, jak na hodinky tak na mobilní aplikaci. Update vydávají, zatím vše ok. Do budoucna má vyjít update na spárování s hrudním pásem.

O žádném dalším plánovaném modelu s tímto strojkem nevím.

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...