Přejít na obsah

Alpina AlpinerX


Ace84

Doporučené příspěvky

Nakonec jsem upustil od modré varianty, protože v konfigurátoru vypadala moc pěkně, ale když jsem viděl videa z Baseworldu, tk tam byla ta barva spíš do fialova...

Takže vyhrála nakonec varianta č.1 a 2, ačkoliv původně jsem nejvíc chtěl 4...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 338
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A přiobjednal jsem tři extra strapy a tři spony... :-)

Pokud by chtěl popř. někdo tu variantu č.4, můžu to asi ještě změnit nebo je přihodit, dá se myslím ještě přihodit jedny za výhodnou cenu, stejně počítám, že si nechám jen jedny a ty druhé pustím, tedy asi, ještě uvidím... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Backer Survey
We still have 223 unanswered Backer Surveys though. We will send reminders again this morning. Backers that do not answer in the next 24 hours will have the production of their model moved to 2nd batch end this year. We will freeze the 1st production batch by tomorrow.

 

Kdo ještě nepotvrdil svoji objednávku a neudělá tak do 24 hodin, tak výroba jeho kusu bude přesunuta na konec tohoto roku. Takže kdo ještě nepotvrdil objednávku, tak šup do mailu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už to přišlo :-) Všechny moje platby za řemeny a spony byly refundovany. Jsem zvědavý na jejich reakci. Mam v mailu potvrzení objednávky s nízkými cenami. Jsem si myslel, ze tam měli chybu :-) už tam mají ceny desetinasobne. Ale podle mě objednávka zaplacená přes PayPal platí, nebo ne?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak víš co, nechci s tím vychcávat, ale měli to tam docela dlouho, dokonce akceptovali moji objednávku, tak by se k tomu měli nějak postavit. V podstatě jsme uzavřeli smlouvu. Štve mě to :-) Mohli jsme mít zásobu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera strženy peníze z účtu za AlpinerX-ky...

Teď už jen čekat, až dorazí. Škoda těch třech náhradních řemenů a spon, chtěl jsem je na ladění vzhledu. No nic.

Apropo, jak je to s clem a dph ze Švajcu?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...