Přejít na obsah

Alpina AlpinerX


Ace84

Doporučené příspěvky

Paráda. Už se těším na svoje, i když jsem z rozpacitych recenzi a ohlasů majitelů na Kickstarteru značně nervózní. Asi to nejsou úplně smart hodinky. Ale třeba jsem jen zbytečně skepticky

Ani jsem ještě na ohlasy majitelů nekoukal. Blbý?

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 338
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zpracování prý výborný, u par lidi problém s vodotěsnosti. Zásadní výtky směřují k smart funkcím a vlastnímu nastavení, které probíhá výhradně přes aplikaci smartphonu. Dokonce i nastavení času je prý výhradně přes mobil a nelze provést autonome

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zpracování prý výborný, u par lidi problém s vodotěsnosti. Zásadní výtky směřují k smart funkcím a vlastnímu nastavení, které probíhá výhradně přes aplikaci smartphonu. Dokonce i nastavení času je prý výhradně přes mobil a nelze provést autonome

Tak uvidíme, snad to nebude zklamání. Chtěl jsem původně Casia Protreky, tak doufám, že ty Alpiny nebudou horší...

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak u me uspesne procleno, takze v pondeli ocekavam kuryra. Co jsem prochazel komentare, tak se ruzni, jsou tam i dost spokojene ohlasy. Dulezity jsou hodinky jako takovy, appka evidentne neni jeste 100% odladena, ale tu casem dotahnou. Tak uvidime. Jinak si myslim, ze je dobre, ze jsme nebyli v prvni varce, pac doufam, ze spolecne s ramp upem vyroby zapracovali i na kontrole kvality.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Téd jsem někde četl, ze jim snad dělají problém dodávky určitých remenu, a možná i určité kombinace. Nicméně jsou to všechno spekulace. Jsem zvědavý na první místní recenze. Pro mě bylo překvapením, ze čas nelze nijak nastavit na hodinkách. Pouze a výhradně přes mobil.

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Kolik nás tady vlastně bude(je) ?

1. Dokusan

2. magnox

3. Ace84

4.speslmbcz

 

Docela se na ně těším. Jen teda obávám se, že mé zelené budou dělat až na konec. Magnoxi, jakou máš barevnou variantu? Standardní oranžovou?

Já mám černou variantu se stříbrnou lunetou a ručičkama...

 

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Tak prvni noc a den s Alpinerama za mnou. Prvni dojmy. Zpracovani za me ok, mam modry pouzdro a nepusobi vubec lacine. Akorat je na nem nad stezejkama videt, jak ho odlevali/lisovali, ci jak se vlastne vyrabi.. To kdyby tam nebylo, tak bez vytky. Na stezejky tam jsou na kazdy nozicce 2 diry, asi kvuli ruznym typum strapu?Korunka je oproti puvodnim designum modra, nicmene kovova (cekal jsem nerez, jako mam lunetu), ale mozna to nevypadalo nazivo tak dobre. Nic nevrze, nic se nevikla, AR, obousmerna luneta, vsechno ok. Akorat lumi jsem cekal teochu silnejsi a s delsi vydrzi, nicmene vzhledem k podsvicenemu displeji to funkcne neni treba. Ale znate to. Plus v nerez variante luneta lumi nema. To me trochu zklamalo. Trochu se hybe minutova rucicka, viz videa na netu. Sam bych si toho asi nikdy nevsimnul, ale je to tam. Co se strapu tyce, tak ja mam dva, ten modro oranzovej vypada nazivo o dost hur nez na fotkach, neni mi ani moc prijemny ten material, ac bude asi vode a oteru odolny. Pak mam modrou gumu a ta je naopak super, barevne se k pouzdru skvele hodi, je dostatecne mekka a na ruce fakt prijemna. Spona v teto cenove kategorii uplne ok, s mikroregulaci. zpetne bych ten prvni strap vymenil za oranzovou gumu. Mozna ji vyhledove dokoupim. Velikost, mno nejsou uplne maly :)) mam ruku cca 18 a je to na gume tak akorat bych rekl. Diky materialu jsou ale super lehky. Vubec o nich nevim. V porovnani s Omega SMPc na tahu mi prijdou Alpiny vyrazne lehci. Smart funkce jsem nemel jeste dost casu prozkoumat, nicmene sparovani probehlo na druhy pokus. Hodinky musi byt fakt blizko mobilu. Nasledne se sam nastavil cas a datum. Neprisel jsem na to, ze by to slo nastavovat nejak oddelene a po pravde jsem to ani nezkoumal. Notifikace na volani, whatsapp, sms apod funguji dobre, s velmi malym zpozdenim. Jinak user guide neni, eufemisticky receno, zrovna vycerpavajici, takze si clovek muze trochu hrat. Nicmene jsou to hodinky, ne vesmirna lod, takze se to da :) Trochu bojuju s kalibraci, az na kompas to neni moc vysvetleny. Teplotu meri asi spravne jen kdyz je clovek sunda. Nebo nevim. Na ruce stabilnich 32. Ale jak rikam, nemel jsem zatim cas to nejak vic zkoumat. Appka celkem intuitivni, data se daji propsat i do iOS Zdravi. Tak uvidime. Suma sumarum nelituju, je to pekna hracka a jsou to porad opravdovy hodinky. Ke kosili nejsou, pod manzetu se stejne nevejdou, ale do lesa, na chalupu ci nedelni odpoledne jsou fajn. Uvidim po delsi dobe, jak moc odolny je to pouzdro a jak moc uzitecny budou smart funkce pro bezny vyuziti. Za ty prachy za me OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za počáteční info. Už jsem na ne taky zvědavý. Prosím dej sem nějaký foto. Díky

Taky děkuji za info. No, mám z toho takové smíšené pocity... :-/ Moje hodinky jsou zatím v nedohlednu, zatím nulové informace o termínu dodání. Popravdě, doposud trochu zklamání.

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já si klidně počkám , i kdyz to zamrzi. Sleduji diskuzi na Kickstartru a spis mám obavy z použitelnosti smart funkci a hodinek jako takových

No, to já právě také... Plus navíc ta nulová komunikace ze strany výrobce. Hodinky měly již dávno být doma, refundace strapů a spon, ale peníze zpět nikde, no, na renomovanou švýcarskou firmu nic moc.

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdůvodňuje to na promo videu. Ten Kickstarter byl dobrej marketing, navíc to pro ne byl zajmavej feedback, kterej jim určil nejžádanější barevný kombinace. No a ti, kteří je pořídí na Kickstartru budou takoví beta testri softwaru a aplikace. Mě spis překvapuje, ze neodhalili výrobní kapacity a jsou měsíc ve skluzu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...