Přejít na obsah

Alpina AlpinerX


Ace84

Doporučené příspěvky

Pro Magnox... Můžu se prosím zeptat, kolik Vám spočítali clo plus DPH? Mě přišla teď zpráva, že budu doplácet 5600... Docela darda mi přijde... Nevím jestli to DPH se nedá zažádat o vrácení...

 

Mělo by to být jednoduché.

 

+21% ceny hodinek jako DPH, 20 kč clo za hodinky plus česká pošta si bere 200 kč za proclení. DHL to má mám takový pocit grátis nebo obdobnou částku.

 

EDIT: bohužel se většinou platí i +21% z ceny dopravy. Teda mě to tak dost často potkalo.

Upraveno uživatelem Ace84
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 338
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mělo by to být jednoduché.

 

+21% ceny hodinek jako DPH, 20 kč clo za hodinky plus česká pošta si bere 200 kč za proclení. DHL to má mám takový pocit grátis nebo obdobnou částku.

 

EDIT: bohužel se většinou platí i +21% z ceny dopravy. Teda mě to tak dost často potkalo.

 

Ono to tak je DPH se počítá z ceny zboží + doprava, pokud někdy dopravu vynechají, tak je to spíš náhoda.

Přesně je to tak, že na zboží se udělá CLO, to je jestli se nepletu 0,2% z ceny, následně na zboží se započteným clem + doprava se udělá DPH, takže těch 21% a k tomu se přičte poplatek za vyřízení, který je kolem těch 200Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznám se, že nemám moc zkušeností s tím placením DPH z jiných zemí... Ale přijde mi, že když kupuji zboží již s DPH a zaplatím tu DPH znovu tady v ČR, tak by mi to měli ty švýcaři asi vrátit... Ale nevím... Jinak clo dělalo jen 550,- zbytek je dph

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ještě to clo, takže ti to nejspíš sedí. A jaký jsou aktuální zkušenosti? Nějaký vývoj?

Tak jsem právě obdržel e-mail, že moje AlpinerX byly dnes vyexpedovány z fabriky... Tak uvidím, za jak dlouho dorazí.

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foto pleas, Škoda ze nedorazily ty moje. Chtel sem je vzít ve čtvrtek na dovolenou :(

Ty moje přišly už včera, takže se mnou vyrazily na dovolenou. Už jsem se rozhodl, které si nechám, ty decentnější. Jsou to tyhle... ;-)a3e843278e549ab4f7b89eacc9ba46c7.jpg

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nakoniec to vyzera, ze tie decentnejsie budu krajsie ako tie kikirik farebne:)

No, nakonec se mi líbí víc tyto decentní. Ty druhé jsou téměř stejné, jen mají oranžové ručičky a pomocné indexy. Ty budou nejspíš k mání... ;-)

Omluvte kvalitu fotek, foceno starým mobilem.

3c332874c150dcce1e94dfc708403aac.jpg

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...