Přejít na obsah

Alpina AlpinerX


Ace84

Doporučené příspěvky

Vypadají dobře. Parádní volba

Tak jsem zkusil na ruku i ty druhé a už zase nevím... :-D Líbí se mi oboje. Oboje mají něco do sebe, jak ty decentní, tak ty živější. Sakra... :-Dbf719f8e99086090721b10e2b6415084.jpg

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 338
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

aka je citatelnost displeja na slnku?

na tych fotkach sa to zda dost biedne, ale moze to byt fotkami, jasne:)

Čitelnost je velmi dobrá, displej je negativní. Má dokonce nastavitelné tři úrovně podsvícení.

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda musím říct, že ta černo-ocelová verze vypadá vážně pěkně, tak že by přece jen nakonec nebyly tak špatné..hmm abych nakonec nelitoval, že jsem se tomuto počinu vyhnul :)

Naživo jsou oboje ještě lepší... Na fotkách vypadají oboje hůře, než v reálu.

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou pekny, ja bych si nechal ty s oranz ruckama ;) Mas k nim i gumu a co rikas na ten pasek? Mne totiz prislo, ze guma z nich dela jeste o 50% lepsi hodinky, je fakt skvela. Jinak muzu potvrdit, ze nazivo vypadaji jeste o dost lepe, nez na fotkach. Material pouzdra je extreme nefotogenicky. Jen skoda te korunky, k ocelove lunete podle me meli, aspon jako moznost (byla tak i v konfiguratoru), nechat ocelovou a vypadalo by to jeste lepe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou pekny, ja bych si nechal ty s oranz ruckama ;) Mas k nim i gumu a co rikas na ten pasek? Mne totiz prislo, ze guma z nich dela jeste o 50% lepsi hodinky, je fakt skvela. Jinak muzu potvrdit, ze nazivo vypadaji jeste o dost lepe, nez na fotkach. Material pouzdra je extreme nefotogenicky. Jen skoda te korunky, k ocelove lunete podle me meli, aspon jako moznost (byla tak i v konfiguratoru), nechat ocelovou a vypadalo by to jeste lepe.

Na gumu čekám, objednával jsem ještě extra strapy navíc, dnes mi psali, že snad v pátek by to mělo být doručováno. A pravda je, že kdyby ta korunka byla stříbrná, bylo by to ještě mnohem hezčí.

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakonec stejně zvítězily ty decentní... :-)

Takže už je testuji.

Vzal jsem je do "rodné" země. :-D

Zkalibrovaný výškoměr - viz. fotka...

Teploměr kecá, prý by měla být teplota měřena se sundanými hodinkami...

Barometr nevím, v tom se moc nevyznám, kompas uvidím, až ho také zkalibruji.

Více info později, ještě je vezmu do Itálie...f9256ff48f4e224c5c4728e07b54cbc9.jpg

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...