Přejít na obsah

Problém se zprávama


Chronomag

Doporučené příspěvky

ahoj všem, soukromé zprávy jsme opravili a zrestaurovali tak, že by se neměly žádné ztratit. Při nějaké příležitosti spadla databáze, to poškodilo tabulku. Kdyby se to stalo příště, někdo mi pište v dohledné době email, ne že bude Kamil volat za pět dní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To je trochu zbytecny nechat pachut na Kamilovi, protoze jinak se vlastne nic nedeje...

 

Neeee, to není pachuť na Kamilovi, to je pachuť na všechny ostatní. Jediný Kamil (a ještě jeden člen) se ozval! Já SZ moc nepoužívám, spíš jen čtu, tož si toho nevšimnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, poslední návštěva byla někdy v květnu, tak kdy jsi tady byl naposledy? A nevšimnout si, že nejdou SZ, když se to řešilo snad ve 3 vkláknech, když to čteš?

 

Každopádně je fajn, že jste to s odborníkem dali dohromady.

 

To bude tím, že se umím přihlásit jako neviditelný. A ne, nejdoucích SZ si nevšimnu, protože jdu po tématech a tohle mě nezaujme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslel, že by tam muselo být na profilu "osobní a ne datum poslední návštěvy.

 

Administrátor se může přihlásit skrytý a neaktualizovat datum poslední návštěvy. Ten se aktualizuje, až když provede admin něco veřejně viditelného, například napíše na forum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslel, že by tam muselo být na profilu "osobní a ne datum poslední návštěvy. Čímž nechci říci, že tady jsi nebyl. Možná, že pod jiným nickem ano.

 

Našel jsem ještě jeden - ale ten to taky asi nebude.

 

šmarjá, o co ti de?

:alien1:

 

krom toho, nevíš, že se dá fórum číst zcela veřejně i nepřihlášený...?!?

:tired:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád, že se to povedlo spravit...

 

...v dnešní době kompjůtrů - jůtrů tru tru trůůů - se holt dějí nepříjemnosti a když už jsme toliko závislý na této komunikaci, je nepříjemný byť jen dočasný výpadek, i když na tom život nestojí a nepadá.... historii nekterých SZ ještě budu potřebovat

 

takže díky adminovi za dobrou práci ...

 

:cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po měsících...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...