Přejít na obsah

Ultimátní letní hodinky


Doporučené příspěvky

co posledni pocin od Warda? Barvicky, sellita, rozumna cena. Bohuzel pred tydnem skoncila 15% sleva, ale i tak... kvalita zpracovani je bez debat velmi dobra.

 

https://www.christopherward.co.uk/watches/dive/c60-trident-316l-yellow-limited-edition-range

a26064aa51b611982577b9e2ae223f06.jpg

 

a nebo modry bronzovky?

https://www.christopherward.co.uk/c60-trident-pro-600-bronze

098f44409833c5f57beb618e57f35ebd.jpg

 

edit: doplneny obrazky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 106
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

No tak čmoudi nás vypekli, takže hledám dál (už vim co), ale zatoulal jsem se dneska k Bechyněmu a mimo jiné se podíval na ten můj původní výběr. Naživo na ruce je to daleko hezčí, než na fotce.

7397e3bac8641ec528ea5f170c73ed18.jpg

 

Sedí to na ruce skvěle a bylo mi vysvětleno, že ta ETA, která mě tam sere, začíná být velmi vyhledávaná varianta těch hodinek. Jak začli s inhousama, ETA už nebude zásoby se zmenšují

Jak moc velkej bullshit to je nevím, tak mi k tomu klidně napište názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak čmoudi nás vypekli, takže hledám dál (už vim co), ale zatoulal jsem se dneska k Bechyněmu a mimo jiné se podíval na ten můj původní výběr. Naživo na ruce je to daleko hezčí, než na fotce.

7397e3bac8641ec528ea5f170c73ed18.jpg

 

Sedí to na ruce skvěle a bylo mi vysvětleno, že ta ETA, která mě tam sere, začíná být velmi vyhledávaná varianta těch hodinek. Jak začli s inhousama, ETA už nebude zásoby se zmenšují

Jak moc velkej bullshit to je nevím, tak mi k tomu klidně napište názor.

Sedi pekne, ale s tou etou jsem nepochopil co tim chtel basnik rict ...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

no tys tomu tedy nasadil ?korunu?! blahopreji, tomu rikam ultimatni vyber... :-)

Ja osobne jsem tedy veril, ze to nevydrzis a pujdes do tech prvne zminovanych Tudoru Chrono Heritage.

Tak at slouzi, tohle vlakno me opravdu bavilo, doufam ze tu nekdo bude pokracovat ve tvych stopach a vybere dalsi vesely letni ultimatky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...