Přejít na obsah

Ultimátní letní hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 106
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Ahoj Ondro ak tool watch moj nazor je ze zober Tudory Pelagos

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/115943-p-tudor-pelagos-blue/

...cena viac ako dobra...inhouse...farebne ako tie povodne Tudory avsak menej divoke to znamena ze sa ti to tak skoro neokuka...plus gumovy remen k tomu na leto ideal.

 

Alebo ak nestacia jedny Omegy zober klasicke Seamastery je ich tu v predaji niekolko.

Ahoj Igore, o Moony se bojím, ty do moře brát nechci :) :)

Pelagos taky zvažuju, ale nejsem si jistý barvou a myslím že jsou na ?rekreační? hodinky dost velký.

 

Ze Seamasterů (viz výše) přemýšlím o vlnkách (nejsou ty co chci) a o PO s oranžovou lunetou.

Oboje mi ale přijdou nudnější než ty Chrono Blue :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Igore, o Moony se bojím, ty do moře brát nechci :) :)

Pelagos taky zvažuju, ale nejsem si jistý barvou a myslím že jsou na ?rekreační? hodinky dost velký.

Ze Seamasterů (viz výše) přemýšlím o vlnkách (nejsou ty co chci) a o PO s oranžovou lunetou.

Oboje mi ale přijdou nudnější než ty Chrono Blue :)

Moony urcite do mora nie :) Tak suhlasim ze Pelagosi budu vacsie na ruke...su urcite nudnejsie ako Tudor chrono o tom ziadna...skus este pozriet Ulysse Nardin...ony tiez vedia urobit pekne hodinky na leto v celkom rozumnej velkosti nie az v tak rozumnej cene

Omega PO su velkostne v podstate to iste ako Tudor a zas je to s cenovkou trochu vyssie.

Alebo pockaj na nejake schopne vlnkove Seamastery v predajnom vlakne. Ak budes sikovny...ulovis ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Postupně koukám na doporučení, zatim mi nic moc nesedlo.

 

Teď si do toho hodim vidle. Zakopl jsem náhodou o Breitling Transocean ref. AB0510U9/C879:

post-63851-0-73140000-1522766470_thumb.png

 

Logicky by šly na originál mesh nebo gumu, barev tam není tolik, ale jak psal Igor, nenápadný a tak rychle se to asi neokouká.  :unsure: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud tool tak G Shock. Nic jinýho nevydrží takový hrůzy co to snese. Pokud mechaniky tak cokoliv co se ti líbí a navozuje to u tebe pocit akce:-) A když se podělají koupíš si nový jako ny to udělal každej řemeslník s nástrojem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co střední cesta, Suma v limitce PADI : http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/116342-seiko-sumo-padi-sbdc049/ 

Realit cifru je lepší než na fotkách, patrně je inzerent nechce prodat, když je necvakne na slunci :) .Opravdu je radost na sluníčku pozorovat, vodu vydrží a jsou to limitky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si posledni dva tydny lamu hlavu s podobnou otazkou, takze tez sem rad za inspiraci v tomto vlakne. Me z tveho prvotniho vyberu zaujali ty Victorinoxy, barvicky na leto paradni, ale taky by me trochu trapila baterka. Jinak teda musim prihodit jeste hlas pro Tudor Pelagos, asi pred mesicem jsem se zakoukal do cernejch (asi trochu dreamwatche, uz jsou na wishlistu), ale ty modry sou taky bozi a na leto jak delany  :wub:

 

abych taky neco pridal, za me Oris Aquis Titan Chonograph:

 

post-54346-0-33214000-1522789728_thumb.png

 

nebo jeste neco dozluta:

 

https://www.oris.ch/en/watch/oris-aquis-depth-gauge/01-733-7675-4754-set-rs

https://www.oris.ch/en/watch/oris-aquis-depth-gauge-chronograph/01-774-7708-4154-set-rs

 

Jinak good point ma Martar ohledne ceny toolwatch. Takze nakonec ty baterkace nemusej bejt vubec spatna volba.

 

PS: ty Becka sou dokonaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byt tebou, tak uplne ty Doxy nezahazuju. To pouzdro je jednoduse genialni a na to, jak pusobi papirove rozmerne, tak je mega pohodlne. I na me male ruce jsem zvladl nosit subt 1000 jako nic. Navic ta oranzova na leto je pecka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zalezi na tom jestli potrebujes uplne nove, nebo jestli hledas neco jetejsiho. Ja si nedavno koupil Omegy Bondovky (na normalni noseni) a na leto Seiko Landmastery a Zelvy (dohromady investice asi 12000 CZK). Dopadlo to tak ze Seamastery nesundam z ruky a zbytek beru jen tak provetrat, aby se nereklo. Takze bych se mozna ani tak nevazal na to, ze jsou to "letni" hodinky, ale na to, aby te fakt bavily. Pokud se budes koukat po SMP, tak jich tu urcite par najdes i za cenu, ktera te nijak nepotopi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zalezi na tom jestli potrebujes uplne nove, nebo jestli hledas neco jetejsiho. Ja si nedavno koupil Omegy Bondovky (na normalni noseni) a na leto Seiko Landmastery a Zelvy (dohromady investice asi 12000 CZK). Dopadlo to tak ze Seamastery nesundam z ruky a zbytek beru jen tak provetrat, aby se nereklo. Takze bych se mozna ani tak nevazal na to, ze jsou to "letni" hodinky, ale na to, aby te fakt bavily. Pokud se budes koukat po SMP, tak jich tu urcite par najdes i za cenu, ktera te nijak nepotopi.

Nový nepotřebuju. Spousta zajímavejch kousků už se nová ani koupit nedá, na to si nehraju. :)

 

Já to střídám poměrně dost, na Bondovky jsem taky koukal, ale není to prostě ono. Chci nějakou žlutou / oranžovou / červenou / doplň barvu.

Ale máš pravdu, že je to spíš o tom aby mi to sedlo do toho konceptu a bavilo mě to jako kousek. Třeba žlutý Béčka mi moc neříkaj. Přitom žlutá.

 

Zatím stále nevím no, takže to sem střílejte dál a já budu dál přemýtat a porovnávat a trápit si mozek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sry, špatně jsem to popsal =D Bondovky byly za 41, za 15 byla dvojice Landy a Želvy.

 

Každopádně chtěl jsem spíš říct, že kupovat ?hodinky na léto? za nějaké menší peníze (5-10) nemusí být vždycky to nejlepší řešení a nakonec to člověka ani nebude bavit.

 

A co se týče SMP, tak jsem je tady na dóru nedávno viděl za cca 35 (možná jsou pořád dostupné).

 

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...