Přejít na obsah

Ultimátní letní hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 106
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Kup iwc aquatimer 2000 - v inzerci je sezenes za dobrou cenu!

Přesně tak, pořídil jsem si žlutočerné Aquatimery taky a ultimátnější letní hodinky si neumím představit :-)

 

A to je nosím skoro celou zimu :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Omegy jsou skvělé, ale každopádně bych je vyzkoušel...není to na každou ruku. Modré Tudory jsem měl a dodnes uvažuji, že si je zase pořídím. Tři negativní a jeden pozitivní poznatek k nim.

- cifr působí trošičku nažloutlým dojmem, není to prostě sněhobílá barva

- spodní část cifru působí prázdnýn dojmem

- nástavbu dd hodináři nesnášejí

+ na to vše se ale můžeš vyprdnout, pokud Tě chytnou za srdce (a to věř že chytnou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čoveče ty 7675 jsou hodně zajímavá volba. :)

Jenže chci komplikace a to tahle verze nemá. Zkusim se podívat po něčem podobným, ten design se mi docela líbí, díky za tip!

Ty 7675 se mi technicky hrozně líbí. Takový princip měření hloubky snad nikdo jiný nemá! A jako technikovi... moje srdce plesá.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Omegy jsou skvělé, ale každopádně bych je vyzkoušel...není to na každou ruku. Modré Tudory jsem měl a dodnes uvažuji, že si je zase pořídím. Tři negativní a jeden pozitivní poznatek k nim.

- cifr působí trošičku nažloutlým dojmem, není to prostě sněhobílá barva

- spodní část cifru působí prázdnýn dojmem

- nástavbu dd hodináři nesnášejí

+ na to vše se ale můžeš vyprdnout, pokud Tě chytnou za srdce (a to věř že chytnou)

Cifr - zloutne dal, nebo ma stabilni off-white barvu?

Dd - chapu, ale s tim nic neudelam, strojek menit nebudu.

Za srdce me chytly, proto se snazim najit co nejvic podobnych alternativ. Precejen ?8.500,- za letni otloukanky je trosku moc. :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem je na ruce ve žlutý variantě a jako je to pěkný, ale pro mě takovej výkřik do tmy. Ta rotující vrtule nemá žádnou funkci, čili je to část strojku, která se má potenciál pokazit a nemá žádnou užitnou hodnotu. Story značky je fascinující, ale tahle řada mně neoslovila. Bohužel.

 

Jinak jsem se stále nerozhodl. A do party se přišouraly ještě nových Yachty s modrou ručičkou. Potřeboval bych křišťálovou kouli. Nebo si asi vytisknu, zašmodrchám, zavážu oči a do jednoho papíru zabodnu prst. Tenhle proces vybírání je skutečně daleko těžší než jsem původně myslel. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...