Přejít na obsah

Fotka

P: IWC Big Pilot - IW500912:

2016 První majitel Kompletní balení 46mm SANTONI Záruka

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2 odpovědí na toto téma

#1 Sphinxx

Sphinxx

Hungry Wolf

• Member_50
  • 7 602 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha, Průhonice
  • Fanoušek značky:Swiss, German & Japan watches

Publikováno 1.duben.2018 - 17:13

Dobré odpoledne,

nabízím zde IWC Big Pilot, reference IW 500912, tedy model s kompletním číselníkem, respektive s "9" místo indexu. Exklusivní pilotky od IWC se sedmidenní strojovnou a rezervou chodu 168 hodin o velikosti 46mm na luxusním řemenu od Santoniho s překlápěcí sponou IWC. Kdo zná výrobky od  Santoniho (kabelky, boty a další doplňky), tak ví, že se jedná o excelentní kvalitu zpracování a především trvanlivost výrobků. Odkaz: http://iwc.santonishoes.com/  Řemen je toho důkazem, je sice nošený, ale není na něm vidět žádná deformace nebo prasklina, jako v případě běžné konfekce, která podléhá rychlému opotřebení. Navíc v kombinaci s těmito pilotkami vypadá perfektně.

Stav: výborný, nošeny vyjíměčně na střídačku s dalšími x hodinkami párkrát měsíčně a to velmi opatrně. Hodinky mají někjaké vlásečnice, které jsem chtěl nechat přeleštit, přičemž jsem byl u servisního mistra IWC/Rolex pro CZ/SK a ten po konzultaci, kdy hodinky viděl mi řekl, abych to ještě určitě neřešil, dle jeho názoru jsou v perfektním stavu. Nicméně vlásečnice mají, na boku pouzdra a na sponě - to zmiňuji v rámci objektivity. Tyhle hodinky díky náročnosti brusu nemůže leštit kdejaký hodinář, kvůli dodržení směru a fazet. Takže v případě vážného zájmu jsem schopen zajistit leštění, ale asi je to opravdu zbytečné. Jak jsem psal, dle jeho odborného názoru to aktuálně není vůbec potřeba řešit. Antireflex je čistý, bezvadný. Vše funguje jak má, hodinky drží udávanou rezervu chodu, přesnost je několik vteřin do plusu. Jsou v záruce do konce června 2018!

Podrobnosti:

• 46mm
  • 168 hodin rezerva chodu, 42 kamenných uložení, indikace rezervy chodu na číselníku
  • WR - 6ATM
  • Safírové sklo - oboustranný antireflex - vynikající stav
  • Kompletní balení - návod, záruční karta, krabice IWC - záruka 6/2018.
  • Datumové okénko na pozici "6"

Cena: Tento kus byl pořízen za necelých 270.000,-Kč, nové u Dušáka (aktuální informace) jsou za 357.900,-Kč, já za tento neleštěný kus z prvního vlastnictví (žádná putovka) požaduji 194.990,-Kč. Vzhledem k cenám modelu bez devítky, který je v nabídce (například na Bazoši ročník 2009 za 210.000,-Kč), tak mi cena za tento kus přijde opravdu nejlepší široko daleko. Výměny ne, pouze prodej.

Aktuální fotografie nahraji zvlášť, aby se to zase nepomíchalo s textem, jako dopoledne.

Kontakt pro komunikaci po dobu nefunkčních SZ je: SphinxxCZE (zavinac) seznam.cz  - mějte strpení, nesedím na mailu non-stop, odpovím všem, jak je dobrým zvykem. Prosím vás, po zkušenosti z aktuálních prodejů - připište ke svému jménu i zdejší nick, abych si zařadil jméno k nicku. Děkuji.

Všechny dotazy směřujte prosím do mailu.

Děkuji.

BREITLING I OMEGA I PANERAI I SEIKO I STEINHART I

Reference proběhlých obchodů - ZDE

#2 Sphinxx

Sphinxx

Hungry Wolf

• Member_50
  • 7 602 příspěvků(y)

Publikováno 1.duben.2018 - 17:16

Fotky ...

#3 Sphinxx

Sphinxx

Hungry Wolf

• Member_50
  • 7 602 příspěvků(y)

Publikováno 1.duben.2018 - 17:35

Rezervace pro místního kolegu M.P. z Moravy, který si potřebuje hodinky vyzkoušet velikostně, až bude v Praze, jsme domluveni na čtvrtek, respektive pátek. Rezervace tedy platí do pátku 6.4.2018.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:2016, První majitel, Kompletní balení, 46mm, SANTONI, Záruka