Přejít na obsah

KLASICKÉ NEBO CHYTRÉ HODINKY?


pare55

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 43
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No klasické hodinky jsou na věky, dlouho vydrží není třeba je nabíjet, a mají klasicky styl, který vydřží po X generací.  Za mě když chytré hodinky tak něco ve stylu Kronaby SEKEL. Mají pěkny styl klasickych hodinek, který dává něco navíc, pravě to ,,smart" a není třeba je nabíjet každy den,tyden či 14 dní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nosil dlouho klasické hodinky, pak sem měl skoro 3 leté období, kdy sem nosil smartwatch, zejména Fénix 3 a 5. Teď mě opět přepadla touha mít klasické hodinky. Tak sem to vyřešil tak, že nosím klasické hoďky a na sport si beru chytrý náramek od Garmin. Nevypadá to tak blbě, jak kdybych měl dvoje hodinky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já má od středy ty Fénixy a od středy jsem neměl na ruce nic jiného (včetně noci - sledování fází spánku).

Je to samozřejmě proto, že je testuju. Uidíme, jak dlouho mě to bude bavit.

Ale na kolo a "do terénu" už nic jiného asi "nosit" nebudu. Trasy, navigace, plánování - super! A potom ty statistiky a grafy :-)

 

 

post-1212-0-16105000-1523033904_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som zastánca klasických, a klasickými myslím mechanické, nie baterkové, ale..

 

Na bežné nosenie nejaké automatíky

Na šport jedine smartky, Garmin alebo podobné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za názor. Já jsem též zastáncem klasiky, nejradši automaty s vodotěsností nad 10 atm a klasickým sportovním designem

 

Som zastánca klasických, a klasickými myslím mechanické, nie baterkové, ale..

 

Na bežné nosenie nejaké automatíky

Na šport jedine smartky, Garmin alebo podobné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No klasické hodinky jsou na věky, dlouho vydrží není třeba je nabíjet, a mají klasicky styl, který vydřží po X generací.  Za mě když chytré hodinky tak něco ve stylu Kronaby SEKEL. Mají pěkny styl klasickych hodinek, který dává něco navíc, pravě to ,,smart" a není třeba je nabíjet každy den,tyden či 14 dní. 

Děkuji za názor. Mám také radši klasiku, automaty se sportovním designem na ocelovém tahu s vodotěsností nad 10 atm, i třeba PEPSI. I když TAG HEUER se snaží propojit klasiku se SMARTem, ale zatím ty, co za něco stojí, opravdu "něco" stojí - je to drahý špás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky len klasické. Bez debaty. 

Kedysi rok či dva dozadu som zo zvedavosti kúpil Apple Watch. Na ruke vydržali pol hoďku a šli späť do predajného vlákna :) Aspoň za mňa fakt žiadna dilema. Hodinky žiadna hračka nenahradí. 

Verím, že niekomu kto denne rieši 100 telefonátov a 200 mailov to môže byť nápomocné, no ja to našťastie nie som, takže to nepotrebujem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky len klasické. Bez debaty. 

Kedysi rok či dva dozadu som zo zvedavosti kúpil Apple Watch. Na ruke vydržali pol hoďku a šli späť do predajného vlákna :) Aspoň za mňa fakt žiadna dilema. Hodinky žiadna hračka nenahradí. 

Verím, že niekomu kto denne rieši 100 telefonátov a 200 mailov to môže byť nápomocné, no ja to našťastie nie som, takže to nepotrebujem. 

100% pravda. Už také neřeším stovky mailů denně a jednoznačně preferuji klasiku, nejlépe automaty se sportovním designem, vodotěsnost aspoň 10 atm i třeba PEPSI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...