Přejít na obsah

Vostok Nu Pagadi = Záloha USD


Doporučené příspěvky

Toto je vlákno čistě pro informace k výběru zálohy na limitku Vostok Nu Pagadi...

 

platbu v EUR za autorská práva máme za sebou... to proběhlo přes EUR účet, který jsem pro to zřídil v České Spořitelně, konečná platba šla na EUR účet v rámci EU... díky tomu to proběhlo nakonec s minimálními poplatky, takže máme průběžný kladný zůstatek cca 80 EUR, který jsem převedl do USD...

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/112389-vostok-amp-nu-pagadi-placen%C3%AD-eur/

 

Pozor, nyní se již bude platit v USD za vlastní hodinky a příslušenství, aktuálně záloha 80 USD !

 

k dispozici jsou dvě možnosti, neuměli jsme odhadnout, o kterou bude větší zájem...

 

1. možnost = platba na účet paypal - cha.petr@gmail.com (nepopleťte to, můj nick na fóru je podobný, ale obráceně).. posílejte rovnou USD (!) a to jako GIFT, aby se na mé straně připsalo opravdu plných 80 USD ! pohlídejte si případně nastavení konverzního kurzu, tak aby Vám vyhovoval..

 

2. možnost = platba bankovním převodem na USD účet, a to opět v České spořitelně 1948405293 / 0800... účet je na moje jméno Petr Chalupa... můžete posílat rovnou USD, pokud máte, jinak klasicky CZK, které pak budou rovnou připsány kurzem ČS deviza prodej v podobě USD...

* pro platby v CZK posílejte 80 * 21,144 + poplatek 5 Kč + 2 Kč = 1 699 Kč

* pro platby v USD posílejte 80 + poplatek 100 / 21,144 + 2 Kč = 85 USD

 

 

zatím necháváme obě možnosti otevřené jako rovnocenné... první představa byla, že drobné příslušenství by se platilo z paypalu (rychlejší) a čisté hodinky z bankovního účtu (levnější), ale uvidíme.... blbé jest, že není jednoduchý převod mezi bankovním účtem a paypalem (pokud se jedná o nelokální měnu).. případně dejte vědět, jak výhody a nevýhody vidíte v obou možnostech, ale vždy asi bude část lidí, která obojí nebude umět... 

 

Petr

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 94
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

nejde mi editovat první příspěvek, doplňuji ještě údaje pro možnost platby na bankovní účet:

 

* pro platby v EUR posílejte 85 * 21,144 / 26,097 = 69 EUR

 

IBAN - CZ96 0800 0000 0019 4840 5293

BIC - GIBACZPX

 

a všude uvádějte svůj nick ! :-)

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...