Přejít na obsah

Breitling Colt


Jakubisko

Doporučené příspěvky

Aby sekce nezahalela, rozhodl jsem se zalozit vlakno k tomuto modelu.

 

Zkusenosti po nekolika dnech pouzivani jsou nasledujici:

- pouzdro Colt II se od Colt lisi velikosti (38 vs 41mm) a ochranou korunky, je vice podobne pouzdru na soucasnych SuperOceanech

- cele pouzdro je velmi masivni a absolutne bez vule, luneta i korunka drzi 100% na svem miste, k manipulaci s nimi tak nemuze dojit nahodou

- luneta je jednosmerna a prijemne klape

- pres antireflexni sklicko je citelnost zarucena opravdu za vsech podminek, obcas jsem mel az pocit, ze sklicko chybi

- kovovy tah jde blbe sundavat, 20mm je opravdu 20mm a tak musite odcvaknout oba konce stezejky - duvod k objednani vidlicky

- kaucuk se pres prvotni skepsi nosi velmi, ale velmi prijemne - super alternativa na leto k oceli

 

Strojek B17 je ve skutecnosti vytunena ETA 2824-2, presnost nema cenu komentovat - COSC

 

a par fotecek na zaver pro potechu oka ;)

 

post-922-1206200503.jpg

post-922-1206200513.jpg

post-922-1206200522.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 102
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

ten řemen z netopýra je dost hustej a moc se na to nehodí :)

Milan, predchozi majitel me take varoval. Dnes jsem si ho ale cvicne prehodil a tady je vysledek. IMHO k me tmavsi a chlupate ruce docela sedi :thumbsup_anim:

Mimo to je to take muj prvni remen s tou rozeviraci (motylkovou?) sponou a nosi se uplne pohadkove :wub:

 

 

post-922-1206203727.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jen názor,ale toho pštrosa / je ti to pštros - prostě ten kožený / bych nechal na něco s bílým ciferníkem Jinak paráda gratuluji

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha,prostě čtení času ve stovkově stupnici,děkuji..po pulročním vnitřním souboji mám vybráno..

Takze se za cas muzeme tesit na Tve zkusenosti v tomto vlakne? :)

 

Je to jen názor,ale toho pštrosa / je ti to pštros - prostě ten kožený / bych nechal na něco s bílým ciferníkem Jinak paráda gratuluji

Ono v realu to vypada docela sladene, ikdyz takovy bily/stribrny ciselnik, to by mohla byt zase netradicni zajimava kombinace. Jinak ten remen by mel byt zralok. Pstros vypada trochu jinak

 

Jeste koukam, ze jsem se nezminil o sviticich indexech. Takze sviti super, ale pro 100% citelnost to vydrzi tak 3-4 hodiny. Hold to neni tritium...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řikal jsem si, co tu všichni blbnete se pštrosem, když tohle vypadá jako jasnej žralok ... B)

Jinak jsem rád, že si nakonec ty "svoje" Breitlingy užiješ ... ;)

Upraveno uživatelem rorda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Takze se za cas muzeme tesit na Tve zkusenosti v tomto vlakne? :)

Zdravím,musím hrdě oznámit,že jsem se dnes kolem 14 hodiny stal majitelem Coltů II,jsou nádherné...V Carollinum byli ochotní a vstřícní,avšak nebyl přítomen hodinář,takže tah(ocel) mi bezplatně a také ochotně zkrátili u Dušáka...fotku mam zatím jen jednu pořízenou mobilem,takže nic moc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,musím hrdě oznámit,že jsem se dnes kolem 14 hodiny stal majitelem Coltů II,jsou nádherné...V Carollinum byli ochotní a vstřícní,avšak nebyl přítomen hodinář,takže tah(ocel) mi bezplatně a také ochotně zkrátili u Dušáka...fotku mam zatím jen jednu pořízenou mobilem,takže nic moc..

Tak to gratuluji! Vitej v klubu :)

za fotku se nestyd, sem s ni... jakou mas variantu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-1922-1210397882.jpg

Tak to gratuluji! Vitej v klubu :)

za fotku se nestyd, sem s ni... jakou mas variantu?

Dobré ráno,děkuji...Mam variantu s černým ciferníkem(tah ocel),holt máme stejné,ale je to o pocitu,ještě k nim přibude černý koženy řemen,zrovna 20mm nebyl...dam se tedy fotku focenou v euforii asi hodinu po pořízení,až se dostanu k solidnimu fotťáku ,pořídím ftky včetně návodu,certifikátu,krabiček.Asi by bylo vhodné se trochu představit,jmenuji se Roman 32let,pocházím z Děčína,působím v Táboře,živím se jako voják z povolání...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musím se s vámi podělit o tu krásu ,škoda že na mou ruku asi 21cm obvod jsou malé.Moc moc se mi líbí. :wub:

Povedené fotky!!

 

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...:PIC&ih=017

Tome presne tyhle jsem mohl mit! Nabizel mi je jeden hodinar v KH, ze mu tam lezi uz dlouho. Odradily me od nich ale dve veci. Zaprve, je to kvarc. Ja kvarc tuze nerad - synonymum hodinek je pro me jemna mechanika. A zadruhe, maji 38mm. Coz je i na moje nedorostle 18cm zapesti malo. Kdyz na to ted jeste koukam, tak se mi nelibi luneta. To cerne podbarveni me moc nebere. Zato ty "letokruhy" na ciselniku a jeho barevne sladeni se subciferniky je perfektni!

Na Tvych 21cm bych videl Colt II (tj 41mm) jako minimum...

 

romanm: To, ze mame stejne jen dokazuje, jak krasny je tenhle model. Navic ve Tvem pripade, z profesnich duvodu bych asi ani jinou barvu neuvazoval ;)

 

 

... no a pridavam jednu tematickou

post-922-1210515107.jpg

Upraveno uživatelem Jakubisko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...