Přejít na obsah

Breitling Colt


Jakubisko

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 102
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

já jen něco k tomu kaučuku..Koupil jsem kaučuk k ChronomatEvo a ty hodinky změnily úplně vzhled..Více vyniknou bíle subciferníky s tím černým kaučukem a nošení ted v létě je mnohem pohodlnější...Musím říct, že ten kaučuk je perfektní..Zatím..

A neházím prasátka všude kolem origo leštěným tahem..

jinak Colty jsou kolty..:)

At slouží velké B..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,o kaučuku začínám v tomhle počasí vážně uvažovat.Snažil jsem tu vyhledat v sekci nářadí nastroj k uvolnění stěžejek,marně,všude je to jen o sadách,takže ani nevím jak by měl vypadat.Uznávám,možná při větší snaze bych něco objevil,ale lenost je lenost.Poradíte mi prosím?V jednom nejmenovaném obchodě poblíž mého rodiště mi řekli,že při každé vyměně řemenu je budu muset navštívit,což byl jeden z důvodů proč jsem kolty pořidil jinde..Děkuji..P.S.doufam,že tento příspěvek napatři do kategorie plevel,v tom případě sorry..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,o kaučuku začínám v tomhle počasí vážně uvažovat.Snažil jsem tu vyhledat v sekci nářadí nastroj k uvolnění stěžejek,marně,všude je to jen o sadách,takže ani nevím jak by měl vypadat.Uznávám,možná při větší snaze bych něco objevil,ale lenost je lenost.Poradíte mi prosím?V jednom nejmenovaném obchodě poblíž mého rodiště mi řekli,že při každé vyměně řemenu je budu muset navštívit,což byl jeden z důvodů proč jsem kolty pořidil jinde..Děkuji..P.S.doufam,že tento příspěvek napatři do kategorie plevel,v tom případě sorry..

 

Třeba tady ... http://www.chrono.cz/nastroje-pomucky/hirs...e-vystezejkovac a mají i levnější ...

 

Nebo třeba tady: http://www.conrad.cz/vidlice-pro-vymenu-ho...-pasku+dp59288/

 

... teda doufám, že jsem správně pochopil co potřebuješ...

Upraveno uživatelem koblih69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,o kaučuku začínám v tomhle počasí vážně uvažovat.Snažil jsem tu vyhledat v sekci nářadí nastroj k uvolnění stěžejek,marně,všude je to jen o sadách,takže ani nevím jak by měl vypadat.Uznávám,možná při větší snaze bych něco objevil,ale lenost je lenost.Poradíte mi prosím?V jednom nejmenovaném obchodě poblíž mého rodiště mi řekli,že při každé vyměně řemenu je budu muset navštívit,což byl jeden z důvodů proč jsem kolty pořidil jinde..Děkuji..P.S.doufam,že tento příspěvek napatři do kategorie plevel,v tom případě sorry..

 

Hodináři to dělají nožem. Já jsem si to tím nožíkem taky nacvičil. :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano,jde o shození řemenu,tahu...Jestli to dobře chápu tak by to mělo jít tou jakoby vydlicí vystěžejkovače?viz foto...něco mi říka,že to tu ohizdně plevelím..ještě se tedy jednou omlouvám..

ultimátní nástroj natohle je bergeon 6825, i když uznávám, že kvůli jedněm hodinkám je to kapku dražší sranda ;)

berg6825.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Dobrý večer,dovolím si několik drobných postřehů z běžného života s kolty.Od 7.do 23.června jsem trávil život na vojenském cvičení bez nich.Při odjezdu se zastavily po nějakych 28 hodinách.Vratil jsem se v pondělí a seřídil.,Za 24 hodin se zpozdily o 16s,bylo mi velmi smutno.Měřím tedy dál, dnes v 17h zjištuji,že za 48h neudělaly žádnou odchylku (dle presnycas.cz),šok..Doufam,že mi někdo tajně v noci nevyměníl strojek za kvarc :P .Stále jsem schopen na ně civet minuty a minuty,na vtřinovku jak jede,má to zvláštní uklidňující účinek.Nejhorší na tom všem je,že začínám pokukovat po dalších strojích(napr.omega aqua terra 2802.52.37a pár dalších)..děkuji a zdravím..Roman

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer,dovolím si několik drobných postřehů z běžného života s kolty.Od 7.do 23.června jsem trávil život na vojenském cvičení bez nich.Při odjezdu se zastavily po nějakych 28 hodinách.Vratil jsem se v pondělí a seřídil.,Za 24 hodin se zpozdily o 16s,bylo mi velmi smutno.Měřím tedy dál, dnes v 17h zjištuji,že za 48h neudělaly žádnou odchylku (dle presnycas.cz),šok..Doufam,že mi někdo tajně v noci nevyměníl strojek za kvarc :P .Stále jsem schopen na ně civet minuty a minuty,na vtřinovku jak jede,má to zvláštní uklidňující účinek.Nejhorší na tom všem je,že začínám pokukovat po dalších strojích(napr.omega aqua terra 2802.52.37a pár dalších)..děkuji a zdravím..Roman

 

Jestli Ti vterinovka prijde uklidnujici, tak z turbillionu dostanes orgasmus :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zdravím,tak jsem se konečně dokopal k návštěve Carollinum a pořízení koženého řemenu.Kromě řemenu jsem si odnesl lonský katalog Panerai a vyzkoušel B Avenger Skyland,asi bych spíše zvolil Chrono Superocean..A Panerai mají v sobě něco dost "rajcovního",uvidím jak se mi to v hlavě porovná a co si možná příští rok pořídím.Jinak pan prodávající v Carllinum je myslím opravdu člověk na správném místě..PS.Na pozici devět není škrábanec,jen smetí,nevšiml jsem si..

post-1922-1218725515.jpg

post-1922-1218725548.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...