Přejít na obsah

Breitling Colt


Jakubisko

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 102
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A jedna zahranicni recenze na Colt II... http://www.breitlingsource.com/reviews_colt_auto2.shtml

jj,dík..Včera jsem svojí nešikovností svoje kolty poranil..Od Kubsona došel vyztěžejkovač(fakt divný slovo),hned jsem to tedy zkusil.Při sundavaní tahu,jsem kolty já vůl nástrojem škrábnul,škrábanec je ze spodu na pouzdru,ale poměrně do hloubky,po přejetí nehtemje cíti zadrhnutí.Jsem tele,zasloužím si pár facek..Potřeboval jsem se svěřit,děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj,dík..Včera jsem svojí nešikovností svoje kolty poranil..Od Kubsona došel vyztěžejkovač(fakt divný slovo),hned jsem to tedy zkusil.Při sundavaní tahu,jsem kolty já vůl nástrojem škrábnul,škrábanec je ze spodu na pouzdru,ale poměrně do hloubky,po přejetí nehtemje cíti zadrhnutí.Jsem tele,zasloužím si pár facek..Potřeboval jsem se svěřit,děkuji.

Dej si trikrat Otcenas a dvakrat Zdravas a bude Ti lepe! Dal si s tim hlavu nelamej. Az se po roce podivas na sponu od tahu a uvidis, jak je odrbana, bude Te to stvat nepomerne vic. Ja si podobne oznackoval milovane Hamiltony, prvni den jsem jim nekde o zed prelestil lunetku. Hlavne se to nesnaz domorobo prelestit (pokud k tomu nemas takove vybaveni a zkusenosti, jako v tom krasnem Braitling videu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej si trikrat Otcenas a dvakrat Zdravas a bude Ti lepe! Dal si s tim hlavu nelamej. Az se po roce podivas na sponu od tahu a uvidis, jak je odrbana, bude Te to stvat nepomerne vic. Ja si podobne oznackoval milovane Hamiltony, prvni den jsem jim nekde o zed prelestil lunetku. Hlavne se to nesnaz domorobo prelestit (pokud k tomu nemas takove vybaveni a zkusenosti, jako v tom krasnem Braitling videu).

Dík,je mi lépe.Nebudu se pouštět do žádných větších akcí,tohle nechám na odborníky,až je k nim dám za pár let na servis.Je mi jasně,že běžným nošením se spona,tah i pouzdro poněkud odrbe,ale je to běžným nošením,tomu se člověk prostě nevyhne.Ale tohle se podařilo jen mojí blbostí,lajdactvím a leností..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne se to nesnaz domorobo prelestit (pokud k tomu nemas takove vybaveni a zkusenosti, jako v tom krasnem Braitling videu).

Nebal bych se toho, pokud ma clovek trpelivost, zde to dobre. Kdysi jsem poskarabal stejnym zpusobem X-Windy, a vysledek leceni byl dokonaly. Jenom to proste trochu trva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravim,

B Colty Quartz sa mi velmi lubia a chcel by som ich do pol roka kupit. Vedel by mi niekto poradit kde ich kupit za najlepsiu cenu? Bol som tu v Bratislave sa pytat v Auparku, maju ich za 59 000 SK. Daju sa niekde v SK/CZ kupit lacnejsie?

 

Pozeral som este ebay, napr. authenticwatches ich ma za $1675 (co je priblizne polovica). Ale ked som si tu na fore dal vyhladat reakcie na authenticwatches, tak som si to s nakupom od nich radsej rozmyslel.

link na ebay

Minimalne podozriva je uz len ta fotka, v popise je "Black Dial", na fotke su ale sede.

Kazdopadne uvadzaju tam dokonca "WITH MANUFACTURER SERIAL NUMBERS", co som sa tu na fore docital ze zvyknu vybrusit.

 

Vdaka za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Moooc pekne Romane! Pri pohledu na fotku me napada otazka - vydrzi hrubsi zachazeni Kalach nebo Colty? :D

 

P.S. neni to fotka z nejakeho prepadeni, ze ne? Vypada to totiz, jako byste na nekoho mirili pri nejakem zasahu :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem Jakubisko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moooc pekne Romane! Pri pohledu na fotku me napada otazka - vydrzi hrubsi zachazeni Kalach nebo Colty? :D

 

P.S. neni to fotka z nejakeho prepadeni, ze ne? Vypada to totiz, jako byste na nekoho mirili pri nejakem zasahu :thumbsup_anim:

Ne,probůh nejednalo se o žádný zásah :speak_cool: ,ale o školení Zbraně na území Afganistánu.Co se týče hrubého zycházení, nevím,armada Čr disponuje samoopaly SA.58,ale obecné je známé,že Kalach je hodně odolná zbraň,takže Colt by asi prohrál ;) .Navíc je v terénu nenosím,na to mám vyhlédlé některé z Traserů..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som to hned tipol na A. potazmo I. pretoze ako romanm sam pise nasi maju SA a ak maju niekde nieco ine tak kalachy nie... inak pekne foto

 

btw roman by pre nas mohol zpracovat kratku statistiku na tema ake hodinky v sluzbe najcastejsie vidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw roman by pre nas mohol zpracovat kratku statistiku na tema ake hodinky v sluzbe najcastejsie vidi.

Ahoj,taková statistika asi není pro tohle fórum nijak zajímává,ale přesto jsem oslovil asi 30 kolegů a výsledky jsou z hlediska hodinařiny velmi žalostné,ale zase z praktického hlediska pro vojáka dostačující.Nejvíce Casio,Timex ,v menším množství Suunto,Polar,Luminox,pak nějaké módní kousky Diesel apod.Nedávno odevší kolega byl vyjímkou,vlastnil Poljot,Prim,Tissot,Junkers,Ruhla a další zajimavé kusy.Co mě potěšilo,bylo,že jsem nenarazil na majitele faků,tedy na majitele,který měl žaludek na to, je nosit veřejně..No a já patřím pro kolegy do kategorie magor..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,jedna pracovní:Kolty,Kalašnikov AKMS a moje ruce...

Aky mas obvod zapestia? Uvazujem nad kupou Breitlingu. A celkom sa mi paci aj Chrono Colt 2. Ja mam obvod zapestia 17.5. Tak rozmyslam ci ten Colt nebude maly. Ale este som ho nemal na ruke..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu se zeptat- na kolik vyjdou tyhle colty s kovovym taheh v cechach diky dan

 

Pokud se bavíme o funglovkách na krámě,v květnu vyšly bez desetikoruny na 50 (Carollinum),cena byla u všech našich prodejců víceméně stejná..Kolik vyjdou nyní,nevím..

Upraveno uživatelem romanm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...