Přejít na obsah

EpsteinBarrove Seiko


Doporučené příspěvky

Bude to síce nosenie dreva do lesa vzhľadom na konkrétne hodinky, ale mám neskutočnú radosť. Pokúsim sa podeliť o svoje pocity.  

Pred niekoľkými dňami som mal narodeniny a síce s oneskorením, ale dostal som malý darček. Pravdou je, že som si ho dal sám...ale aspoň sa s nim nikto nemusel otravovať a lámať si hlavu, čo by sa mi hodilo.

 

Vo štvrtok som sa vrátil zo služobky, 900 km za volantom, nejake obchodné stretnutia, 3 pressa, 2 kapučína, minerálky. Bolo pekné počasie, nenameralo ma asi 5 statických a 3 mobilné radary, takže dobra nálada. A vedel som presne, čo ma čaká v piatok. Myslel som si, že viem...a ešte že presne.

 

Máme teda piatok večer. Zvoní telefón. Klasika. Niekoľko známych s rodinami, detiskami, psy zostali vonku aby nerušili čakry našim mačkám. Tie sú síce vonkajší lovci, ale večer...nepodstatné. Čiže okolo 19-tej hodiny u nás sedí v obývačke asi 15 ľudí. Meria sa tlak (máme už po 40), historky z týždňa, prosecco, jahody, IPA, rum, whisky, káva, neúdene syrové korbáčiky, pecanove orechy, atď.

 

6-ty zmysel mi vraví, nech sa pozriem, čo nové na fóre. Riešim nejaké predaje, čakám platbu, ďalšie hodinky sú v predajnej sekcii...bliká mi nová súkromná správa. (bez provokácie, to ešte fungovali)

Otváram správu ? blackhead. Blackhead? Vynárajú sa mi strechy japonských pagod v pozadí a chlpatá ruka s hodinkami v popredí. Na ciferníku je malý nápis Sagarmatha.

V správe je link na nejaku stránku, ale nič mi to nehovorí. Viem len, že manželka mi vravela niečo o slušnosti, kamaráti, že či im nedolejem, kde je ľad, a že tie syrové korbáčiky zo salaša sú super. Bolo nejak po deviatej večer. Uvedomil som si sám seba po polnoci. Ako skynet.

Blackhead mal som so mnou veľmi ťažký večer/noc. Patrí mu moja hlboká vďaka a úcta.

 

Ako to dopadlo? 

 

 

post-18934-0-30341200-1522843117_thumb.jpg

post-18934-0-07376000-1522843129_thumb.jpg

post-18934-0-57647500-1522843146_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem.

Mam skutocne radost... Vlastne, len dnes dosli na colnicu. Volali mi, ze potrebuju nejake papiere a doklady.

Tak som tam radsej nabehol osobne s tym, ze neodidem bez balicka.

Mali pre mna obrovske pochopenie, to musim uznat a ozaj boli mile, ustretove a skutocne v pohode.

Akurat sa stale pytali, co vsetko tie hodinky vedia, ked uz teda tolko stali :-) No a nad odpovedou, ze nevedia nic, len merat cas, neveriacky krutili hlavami :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem.

Mam skutocne radost... Vlastne, len dnes dosli na colnicu. Volali mi, ze potrebuju nejake papiere a doklady.

Tak som tam radsej nabehol osobne s tym, ze neodidem bez balicka.

Mali pre mna obrovske pochopenie, to musim uznat a ozaj boli mile, ustretove a skutocne v pohode.

Akurat sa stale pytali, co vsetko tie hodinky vedia, ked uz teda tolko stali :-) No a nad odpovedou, ze nevedia nic, len merat cas, neveriacky krutili hlavami :-)

, ja kdyz clil GS antimagnetic, tak mi teta rika ?ty uz budete mit do smrti, kdyz jsou tak drahy, ze??, no uz je ma instant, co vam budu povidat ... Upraveno uživatelem blackhead
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych tím vořechem klidně byl, protože když jsem si dal na ruku ty tvé Sašo, tak mi spadla brada, jsou to vážně fantastické hodinky, u kterých mi najednou absolutně nevadili věci, které mi normálně vadí. Jsou prostě boží!

 

Epstein - velká gratulace k jedněm z nejlepších hodinek, jaké kdy Seiko udělalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...