Přejít na obsah

Million Smart Enterprise má nový web


Doporučené příspěvky

Jeden z leadrů čínského hodinářského průmyslu, Million Smart Enterprise, hongkongská firma s výrobou v Číně, má nový web s přehledným katalogem produktů, ze kterých si stačí pár kousků vybrat, nechat si na ně napsat nějaké dobře znějící jméno, založit eBay obchod a business s hodinkama je na světě. Vedle tourbillonů již mají i mechanické chronografy. A taky spoustu šílených kopií, např. Lange a GO se jim moc nepovedly :rolleyes: .

 

http://www.millionsmart.com/e/default_home.asp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám z toho pocit, že do pěti let jiné mechanické hodinky, než z Asie, asi nebudou. Patrně to dopadne podobně jako s textilem a botkama.

 

Číňani se v hodinářství do té doby určitě o dost zlepší (hodinky nejsou tričko) a pak možná budou v poměru cena a kvalita opravdu těžka konkurence. A až hodinky začne sekat i Korea... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám z toho pocit, že do pěti let jiné mechanické hodinky, než z Asie, asi nebudou. Patrně to dopadne podobně jako s textilem a botkama.

 

Číňani se v hodinářství do té doby určitě o dost zlepší (hodinky nejsou tričko) a pak možná budou v poměru cena a kvalita opravdu těžka konkurence. A až hodinky začne sekat i Korea... :(

Nemyslím si to. Za prvé, Japonci nikdy nevytlačili Švýcary, rozhodně ne z vyšších a středních cenových segmentů. Tam totiž odpadá výhoda nízkých výrobních nákladů. Za druhé, Číňani mají ohavný vkus. Jakože mám Asii rád a s oblibou tam jezdím, Asijci jsou strašliví kýčaři a Číňani zvlášť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...