Přejít na obsah

Nové nebo staré DEEPSEA


RHfaktor

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Tady máš vše přehledně https://monochrome-watches.com/rolex-deepsea-ref-126660-update-baselworld-2018-hands-on-price/

 

1. nový kalibr 3235

2. tah rozšířen z 21mm na 22mm u pouzdra a u spony z 16mm na 20mm

 

Já mám původní kus z první série Mk.1 z roku 2009.Řekl bych, že nové víc budou sedět na větší ruku, původní naopak sedí i mě s rukou 16,5cm, viz. foto. Nový strojek je určitě posun. Záleží asi na ceně.

 

 

Upraveno uživatelem Jarett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady máš vše přehledně https://monochrome-watches.com/rolex-deepsea-ref-126660-update-baselworld-2018-hands-on-price/

 

1. nový kalibr 3235

2. tah rozšířen z 21mm na 22mm u pouzdra a u spony z 16mm na 20mm

 

Já mám původní kus z první série Mk.1 z roku 2009.Řekl bych, že nové víc budou sedět na větší ruku, původní naopak sedí i mě s rukou 16,5cm, viz. foto. Nový strojek je určitě posun. Záleží asi na ceně.

Ti sedí super, já si vždy myslel že mi budou moc velké a jak vidím mám ruku velkou jak ty :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ti sedí super, já si vždy myslel že mi budou moc velké a jak vidím mám ruku velkou jak ty :)

Právě ... vždycky mě pobaví ty řeči o popelníku, plechovce tuňáka apod. ... přitom to jsou skvěle nositelný hodinky s ultimátním ponorovým potenciálem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to subjektivní, ale já třeba DeepSea nerozdejchal díky váze a výšce, a to mám 18.5 cm zápěstí. Ale stejný problém jsem měl i s IWC Aquatimer nebo Fortis chrono. Zrasovaná ruka, furt se mi zasekávaly o manžetu košile. 44 je na mně prostě moc. Našel jsem se v rozměrech kolem 40 mm a klidně i míň. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me sedely vzdycky dobre a komfortni jsou take. Pravda ale je, ze v kosili vzdycky na volno a take hrozi vetsi nebezpeci, ze s nima nekde narazis do futer a pod  :frusty:

Jinak zalezi, jestli vice klades duraz na novy strojek nebo na referenci, ktera je vic spojena s historii modelu a prilezitosti uvedeni D-blue na trh, ktera se bude vzdy spojovat s 116660.

26683919617_f415c78f6a_b.jpg

 

 

 

RPR_DS_Blue_green.jpg

Upraveno uživatelem XZACM102
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...