Přejít na obsah

proč už nemám potápky


JMK

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 120
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No něco na tom bude s těma botama. Troje nebo dvoje je pro mne odeál co se týče hodinek. Boty mám sedmery: oblekovky, kanady, univerzály, kožený sandále, takový ty krutý sandále na hory, žabky z plastu a boty jako Vinnetou na léto!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

No něco na tom bude s těma botama. Troje nebo dvoje je pro mne odeál co se týče hodinek. Boty mám sedmery: oblekovky, kanady, univerzály, kožený sandále, takový ty krutý sandále na hory, žabky z plastu a boty jako Vinnetou na léto!

Teď sis odpověděl sám :-) Boty mám troje nebo dvoje. Hodinky mám: oblekovky, univerzály, pilotky na koženým řemenu, takový ty krutý Géčka na hory, Swatch z plastu, potápky na léto a hafo dalších pro radost:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@JMK - kedze som prave od teba tie potapky kupil tak si pripadam jak z vtipu o Slonikovi :-D

(btw kupoval som ich ako darcek pre tatka)

 

inac u mna potapky to musi byt , u mna su to nove zelvy na meshi , na nom vobec nelietaju, v slanej/sladkej vode mi uplne vyhovuju a neviem si predstavit ze by som isiel bez nich na dovolenku,

a ako volnocasovky sa tiez daju zniest

 

Samozrejme na mtb si ich na ruku nedam ...ale to si nedam ziadne mechanicke hodinky, na bike a beh nosim suunto ambit kvoli gps, lebo sak "treba" merat trasu, rychlost, nastupane metre atd, dokazu ma navigovat na zaciatok ak zabludim

 

mam aj sarby017 ale tie mi je luto do vody tahat, aj tak ich mam najradsej na kozi, takze ich nosim maximalne na turistiku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš v tom celkem jasno, vidím to podobně, Sinn 104 na každodenní nošení, Suma k vodě, Obris Morgan Infinity jako tooly a ke košili uvidim, možná Nomosy nebo Wardy C5 Malvern 595

Obris Morgan - vubec jsem nevedel o jejich existenci, jsou uzasne...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Já bych u potápek začal s těma známejna Seikošema. SKXka - ty tady má už skoro každej.A nebo Turtle,Monster,Tuňák apod.Pak nějaký koktejlky, nebo pětky a na konec GSka.A máš pokrytý vše.Samo můžeš začít u SWISS, ale je to o tvejch možnostech.A kromě toho - Krtekon - Nerozumím tomu  co hledáš na fóru o náramkových hodinkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych u potápek začal s těma známejna Seikošema. SKXka - ty tady má už skoro každej.A nebo Turtle,Monster,Tuňák apod.Pak nějaký koktejlky, nebo pětky a na konec GSka.A máš pokrytý vše.Samo můžeš začít u SWISS, ale je to o tvejch možnostech.A kromě toho - Krtekon - Nerozumím tomu  co hledáš na fóru o náramkových hodinkách.

 

Já si taky myslím, že potápky jsou takovej "must have" artikl. Uplně nevím proč se za tooly považujou potápky, možná i proto, že za pár kaček člověk dostane moc pěkný hodinky.

Když už potápky, tak bych se přimlouval o seiko nebo hodinky s vnitřnostma od seiko - klidně začít se 7S26/36 - nějaký hackingy a ruční nátah klidně oželet, nebo sáhnout po NH35 kouscích.

Mám psychologicko-praktickej problém se swiss potápkama....všechno je to ETA 2824 nebo Sellita - 38 hodin a ještě to plné natáhnutí je dost obtížně dosažitelné (krom obecně tradovaného doporučení tu ETU spíš ručně nenatahovat).

 

U těch seiko jsem s rezervou takové problémy nikdy moc neměl (většinou přes víkend, když dojde k odložení, tak stačí pro jistotu párkrát zakroužit a v pondělí stále šlapou, to mi u ETY nefunguje).

 

A přesnost je kapitola sama pro sebe...čert aby spral situace, kdy hodinky za 1/5 ceny choděj bez jakýkoliv snahy 5x přesněji.

Upraveno uživatelem Kubsik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...