Přejít na obsah

Zkušenosti a postřehy BEM-111D


fahrtime

Doporučené příspěvky

Zdravím, chci se zeptat, jestli máte nějaké postřehy k hodinkám BEM-111D. Potřebuju nové hodinky na každodenní nošení. Pokud neseženu nějaké automaty z druhé ruky, tak bych šel do těchto quartz se safírem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediny postreh je ze na ne nedas jiny pasek. Jinak si nemyslim nic co by na nich bylo spatne pokud ti sedi na ruce a libi se ti. Safir, bezudrzbovy quartz. Vodotesnost na sprchovani OK. Machr index O, Jedina starost bude obcasna vymena baterie.:) Pro kazdodeni noneseni OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem že v zahraničí se dají sehnat za 1350, což je krásná cena na Casia se safírem. 


EDIT: Aha, tak sorry za tu cenou jsou použité. 

Upraveno uživatelem code2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem že v zahraničí se dají sehnat za 1350, což je krásná cena na Casia se safírem. 

 

EDIT: Aha, tak sorry za tu cenou jsou použité. 

JJ, nové jsou za 1820 s dopravou.

 

https://www.ebay.com/itm/Casio-Uhren-Collection-BEM-111D-1AVEF-Herren-Quarz/323124322917?epid=154121745&hash=item4b3bb5e265:g:LWEAAOSwSJVan99t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na denní nošení jsou docela odolné, mám to třetí rok, bez problému, dobrý poměr cena/výkon/atd.

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/69377-casio-bem-506bl-1av/

Když to koupíš neprohloupíš. 

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak to je pravda, byl jsem na tom podobně, napřed fest, pak jsem vložil článek a padá mi to různě po ruce.

Ale je to lepší než po půl dni přiškrcená ruka. Bo i na tyhle stroje, i když to není Seiko, dávám bacha, tak jsou stále  ještě dost dobré, téměř zánovní. Chci říci, že i přes poměrně nízkou cenu vypadají jako obstojný kus výbavy, občas při krátkém rukávu zachytím i zírající pohled.

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na lítačku fakt vypadají OK. Pokud cca do dvou měsíců neklapnou Seiko SARX033 nebo SDGM001, tak je asi pořídím. Už mám jen jedny odrbané noname a jedny odrbané Diesel a cítím se jak bez ruky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • Po letech...
  • po měsících...
  • Po roku...

Tak už ne, usoudil jsem, že v šuplíku jsou moc dlouho a musím s tím ven, dyk je jaro. Ať si to Casia užijou, baterka už je in a teď už jen upravit rozměry tahu. Jen jsem trochu vedle z té váhy na ruce, doposud dlouhodobě běžně nosím titanovky a to je jiná káva. Na ruce neznatelné, téměř. ☕

Ale hodinky jsou to vzhledem k poměru cena/výkon ideální.

 

 

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem tenhle typ vydražil za pár korun na Aukru. Ale nosila je asi ženská, takže i když mám hodně tenký zápěstí, chybí mi centimetr náramku. Neměl by někdo 2 články navíc? Nebo to jde vyřešit i delší sponou? Ta originál je nejkratší co jsem viděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 20. 3. 2023 v 13:46, Vasil napsal:

Nedávno jsem tenhle typ vydražil za pár korun na Aukru. Ale nosila je asi ženská, takže i když mám hodně tenký zápěstí, chybí mi centimetr náramku. Neměl by někdo 2 články navíc? Nebo to jde vyřešit i delší sponou? Ta originál je nejkratší co jsem viděl.

musel bys zkoumat a hledat u měničů baterek nebo ještě lépe v zastoupení firmy v Říčanech..., Fast se to jmenuje.

Možná ti poradí. alespoň náhradu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...