Přejít na obsah

Fotka
* * * * * 2 Hlasů

Opraveny nefungující SZ

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#21 Povidláček

Povidláček

macůr brambůr

• Member_50
  • 2 338 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Ω

Publikováno 13.srpen.2018 - 09:16

Ahoj, chci se zeptat, jestli někomu z vás taky občas blbnou SZ?

Občas se mi stává na mobilu, že mi tapatalk neodešle opakovaně celý text zprávy, ale třeba jen první dvě tři věty... stává se mi to hlavně u delších textů (ale ne zas nějaký obří litanie). Zkoušel jsem se pak na mobilu přihlásit normálně v prohlížeči a poslat to klasika, bez tapa, ale zas...to samý....

Tuhle jsem musel jednomu členovi radči napsat smsku, jinak bych mu nic nesdělil :)

Když tak nad tím přemýšlím, na PC se mi to asi zatím nestalo (nepamatuju se), jen na mobilu.. Je to mobilem? Tapa? Jsem kopyto? :D

Omega Speedmaster Professional 311.30.42.30.01.005 Oris Divers Sixty-Five * Hamilton Khaki Field Officer Handwinding H69419933 Seiko SKX009 * Casio G-5600E * Certina DS Action DiverOrient Bambino V3 SER2400MW0Seiko SNKM41 * Seiko SNZG07 * Seiko SKX007 * Seiko SNXS73                                                                                                                                                                                                         kocka.jpg  

#22 sashator

sashator

Nikdy neříkej nikdy

• Member_50
  • 4 091 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 13.srpen.2018 - 09:24

Hele taky se mi to nedávno stalo, napsal jsem elaborát a pak došly jen asi první dvě věty. Všiml jsem si toho až po nechápavé reakci druhé strany...bude tedy asi problém na straně Tapatalku

#23 Mirek

Mirek

Al Bunda

• Member_50
  • 2 548 příspěvků(y)
  • Bydlí:Oltec
  • Fanoušek značky:Zákaz zastavení

Publikováno 13.srpen.2018 - 09:29

Mně to dělá i v Safari na telefonu, takže to nebude jen Tapatalkem, ikdyž tam mám stejnej problém.

"Pane Stejskal, rozmyslete si to, tady jde o obrovskou sumu!"                                 Batoh Chronomag

#24 lordsoft

lordsoft

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 307 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 13.srpen.2018 - 10:11

Mne sa to dialo ked som pridal emoji ikonky.. neuseklo vam to prave po nich?

Try today, fail today. Try tomorrow, fail better.

#25 Povidláček

Povidláček

macůr brambůr

• Member_50
  • 2 338 příspěvků(y)

Publikováno 13.srpen.2018 - 10:49

Hele a víš, že jo? Porovnávám to co se podařilo odeslat v SZ s tím, co jsem pak zkopčil do tý smsky a fakt to je useknutý od smajlíka

Omega Speedmaster Professional 311.30.42.30.01.005 Oris Divers Sixty-Five * Hamilton Khaki Field Officer Handwinding H69419933 Seiko SKX009 * Casio G-5600E * Certina DS Action DiverOrient Bambino V3 SER2400MW0Seiko SNKM41 * Seiko SNZG07 * Seiko SKX007 * Seiko SNXS73                                                                                                                                                                                                         kocka.jpg  

#26 AndyAaron

AndyAaron

There's No Easy Way Out

• Member_50
  • 7 563 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ja jsem vsude zdejsi...
  • Fanoušek značky:A neni to jedno? :-)

Publikováno 13.srpen.2018 - 12:00

Jj, muzu potvrdit. V tapatalku pouzivam jen textove emotikony (klasicky zavorka, dvojtecka atd.) a ne ty emoji definovane v telefonu, jinak to blbne.

Kontaktni email po dobu nefunkcnich SZ: tsunami-zavinac-email.cz.

Feedback na moje chování na fóru zanechte prosím zde: AndyAaron

Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars.” - Norman Vincent Peale

#27 Povidláček

Povidláček

macůr brambůr

• Member_50
  • 2 338 příspěvků(y)

Publikováno 13.srpen.2018 - 14:09

Aha. Tak dobrý vědět! Díky :cheers:

#28 Liqid

Liqid

"Závislák"

• Member_50
  • 6 144 příspěvků(y)
  • Bydlí:Na cestě
  • Fanoušek značky:Ω ♛

Publikováno 13.srpen.2018 - 15:35

Vidí někdo stav plnosti schránky? A kolik je prosím aktuální limit?

#29 JoyStick

JoyStick

slámochroup

• Member_50
  • 768 příspěvků(y)
  • Bydlí:ano
  • Fanoušek značky:Migrace sysla

Publikováno 15.srpen.2018 - 08:51

Nevidím. Mám dojem že to zmizelo jak se vyřešil ten poslední problém. Limit by mě taky zajímal.

Kolik že je hodin?

Reference | instagram | chlívek

Dyť je to jedno.

k mání: nic, sám mám málo

chci: dycky něco