Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

dron s kamerou

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
18 odpovědí na toto téma

#1 simon_magus

simon_magus

Závislák

• Member_50
  • 593 příspěvků(y)

Publikováno 20.duben.2018 - 09:44

Najde se tu nejaky fanousek dronu?

Potrebuju poradit, chtel bych dron na videa a fotky (hlavne vinohradu), jak vypada nebo jak rychle leta me netrapi. Na video se klidne podivam az na vysledek, nepotrebuju sledovat za letu.

Co bych chtel, tak supr fotky i video + stabilizace + nejlepe rezim "leta idiot", abych mohl pouzivat bez treninku.

Cena idealne do 10k bez DPH, ale neni to pevny strop.

Rad se odmenim flaskou za dobry tip :)

#2 shewcza

shewcza

Megazávislák

• Member_50
  • 1 706 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Moravská Třebová
  • Fanoušek značky:SEIKO, Omega

Publikováno 20.duben.2018 - 09:50

Čau,

kamarád má phantoma myslím, že je to tento https://www.peckamod...5QaAuunEALw_wcB

a zvládl jsem s ním létat prakticky hned bez nějakého tréninku. Dokáže i stát na místě (držet polohu), ale možná to umí i všechny ostatní. To nevím, jelikož tohle byl takový první lepší dron s kterým jsem měl tu čest.

Pokud nepotřebuješ nový zkus na bazoši, někdy se tam prodávají i zánovní https://www.bazos.cz...enado=&kitx=ano

#3 Klotzman

Klotzman

Megazávislák

• Member_50
  • 3 247 příspěvků(y)

Publikováno 20.duben.2018 - 10:03

Nevím, myslím, že za desítku slušný kus se solidní kamerou na gimbalu nekoupíš a bez toho budou ty videa i fotky na prd. Zkus se radši poradit na nějakém dron fóru, tam ti vezmou iluze :) . Taky jsem to tak měl.

- Rolex ?
- Omega
- Beautiful...

#4 jakham

jakham

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 53 příspěvků(y)
  • Bydlí:Náchod
  • Fanoušek značky:Omega, Leica, Vespa :-)

Publikováno 20.duben.2018 - 10:28

čau, doporučuji trochu zvýšit rozpočet a jít do DJI AIR kvůli blbuvzdornosti (bez urážky :-) ), již jsem o jednoho staršího phantoma přišel...

#5 simon_magus

simon_magus

Závislák

• Member_50
  • 593 příspěvků(y)

Publikováno 20.duben.2018 - 11:17

takze pri pouziti 3x za pul roku je lepsi najit nekoho, kdo se chce za petikilo proletet :)

#6 nekdo

nekdo

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 333 příspěvků(y)

Publikováno 20.duben.2018 - 12:17

osobne si myslim, ze najit nekoho, kdo by se chtel obcas proletet nad vinohradem nebude problem...

#7 wave ceptor

wave ceptor

Megazávislák

• Member_50
  • 2 634 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:mtb park a race

Publikováno 20.duben.2018 - 12:19

Za peníze určitě né.

#8 Gustaf

Gustaf

zatím nic

• Member_50
  • 11 801 příspěvků(y)

Publikováno 21.duben.2018 - 09:13

Tak třeba to chce i na spehovani sousedky... :D

#9 stando

stando

PAM FOREVER

• Member_50
  • 1 559 příspěvků(y)
  • Bydlí:Trnava

Publikováno 24.duben.2018 - 09:16

Mal som DJI Phantom 3 Advanced...pád z 10 metrov neprežil a tak som kupil Phantom 4 PRO Plus...to uz je mašinka, co "lieta sama", ale zasa to stalo balík. Da sa starsi fantom kupil aj za dobre peniaze, ale aby si bezpecne lietal nejaky ten trening potrebujes. Bez toho to nejde. Kamaratom v mojom okolí, ktory stavaju domy chodim lietat za pifko, ale do CZ to mam daleko :(

#10 Klotzman

Klotzman

Megazávislák

• Member_50
  • 3 247 příspěvků(y)

Publikováno 24.duben.2018 - 09:53

Kamaratom v mojom okolí, ktory stavaju domy chodim lietat za pifko, ale do CZ to mam daleko :(

U čtyřky už můžeš nastavit waypointy a on to odlítá sám, ne? Kam bys jezdil... :D

- Rolex ?
- Omega
- Beautiful...

#11 stando

stando

PAM FOREVER

• Member_50
  • 1 559 příspěvků(y)

Publikováno 24.duben.2018 - 11:53

:)

#12 Ivan Lelák

Ivan Lelák

Megazávislák

• Member_50
  • 2 504 příspěvků(y)

Publikováno 24.duben.2018 - 18:24

Mám 3 nebo 4 roky DJI Phantom 2 Vision+, od té doby už je dalších několik generací. První 2 roky jsem létal hodně, pak už míň, vloni asi 2x, uvažuji, že ho prodám, ale celé to i s kufrem stálo přes 40 tisíc a je mi jasné, že dostanu zlomek. No, ještě to zvážím a tím se dostávám k věci - P2V+ má sice menší dosah (ověřeno do 500 metrů) než dnešní koptéry, ale jinak mi přijde podobně blbuvzdorný a zatím jsem neměl jediný problém. Nemá senzory na překážky, ty bych ale zatím nevyužil, jinak mi přijde srovnatelně primitivní na ovládání i stejně bezpečný a imunní vůči pádu jako novější modely. I z toho důvodu uvažuji, že si ho nechám, handicapem je pro mne ale velikost, potřeboval bych něco menšího, ale s minimálně stejně kvalitní kamerou. Stando píše, že jeho P3 nepřežil pád z 10 metrů, ale P4 že už je mašinka, co létá sama. Mohu poprosit o vysvětlení? Proč P3 spadl a proč se to u P4 stát nemůže? Zatím jsem s P2 neměl jedinou krizi hrozící pádem, občas vypadával signál ale zase se chytl, jednou v mrazu měla baterka malou kapacitu, i když signalizována byla normální, ale pouze to nestoupalo ani nedrželo výšku a koptéra mírně klesala, stihnul jsem nakonec doletět až k sobě a přistát... Jinak nic:-).

#13 eskimak

eskimak

Megazávislák

• Member_50
  • 2 297 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava
  • Fanoušek značky:Jachting
    Lezenie
    Single Malt

Publikováno 24.duben.2018 - 21:12

Mne minule jeden dron lietal nad pozemkom. Ale kym som stihol dobehnut so vzduchovkou tak bol prec...

Chr. Ward C8 Flyer Automatic, Chr. Ward C60 Trident GMT 600, Seiko SKX007, Seiko SNKL45 "Railmaster" mod, Benarus Moray LE 37/50, Seiko Monster orange, Muhle-Glashutte Teutonia Big Date, Customized Seiko SKZ207J1, Citizen BL5250-53L, Casio Protrek PRG-200T-7DR, Prim TV kal. 96, Muhle-Glashutte S.A.R. Rescue Timer, Sinn 144 St SaSeiko SNZH57K1 FFF modRolex Explorer II 16570 blackRolex GMT Master II 116710LNOmega Planet Ocean 2201.50.00, Poljot Traveler 5, Omega Seamaster Professional Co-Axial 2220.80.00, Schaumburg Aquamatic III, Tissot PRS200 Chronograph quartz, Orient FFD0F001W, Lum-Tec M20 18/150, Amsley SUB 300, Hamilton Khaki Navy Regatta automatic, Prometheus Recon 5 200/300, Prometheus Ocean Diver GMT 063/500, Seiko SNM035 LandMonster, Laco Pilot A auto Miyota black

Referencie: eskimak

#14 Klotzman

Klotzman

Megazávislák

• Member_50
  • 3 247 příspěvků(y)

Publikováno 25.duben.2018 - 08:19

Mne minule jeden dron lietal nad pozemkom. Ale kym som stihol dobehnut so vzduchovkou tak bol prec...

Bhe he... :)

- Rolex ?
- Omega
- Beautiful...

#15 stando

stando

PAM FOREVER

• Member_50
  • 1 559 příspěvků(y)

Publikováno 25.duben.2018 - 12:05

Z P3A som vzlietal dozadu a zavadil som o stromy, nasledoval pad, kde sa odtrhol gimbal z kamerou, polamaly vrtule a vo vnutri sa poskodil GPS snimac, takze oprava bola cenovo narocna. V tom období bola horuca novinka Mavic, ale nakoniec som kupil P4PRO+. Ten ma oproti P3A snimace proti prekazkam zo vsetkych stran(okrem vrchnej casti) P3A mal iba zospodu. P4PRO+ si mozes na displayi nakreslit prstom trasu a dron ju bude nasledovat, dokaze samostatne nasledovat a snimat objekt v pohybe tak, ze sa bude vyhybat prekažkam. Je tam hromada dalsich funkcii. Vydrz baterie je 30min, co je uplny luxus

#16 Klotzman

Klotzman

Megazávislák

• Member_50
  • 3 247 příspěvků(y)

Publikováno 25.duben.2018 - 13:07

...si mozes na displayi nakreslit prstom trasu a dron ju bude nasledovat, dokaze samostatne nasledovat a snimat objekt v pohybe tak, ze sa bude vyhybat prekažkam.

A fakt to funguje? Prubovals to třeba mezi stromama?

- Rolex ?
- Omega
- Beautiful...

#17 stando

stando

PAM FOREVER

• Member_50
  • 1 559 příspěvků(y)

Publikováno 25.duben.2018 - 13:31

....nemal som odvahu :), len na poli za domom. Problem je v tom, ze senzory funguju pri urcitom minimalnom osvetleni, v lese svetelne podmienky nemusia byt optimalne :(

#18 Klotzman

Klotzman

Megazávislák

• Member_50
  • 3 247 příspěvků(y)

Publikováno 25.duben.2018 - 15:13

No jo, bylo by to hezký, ale kdo by to za ty prachy riskoval, že? Taky jsem teda někde četl, že při ActiveTracku to neumožní dronu klesnout níž, než je výška ve které se aktivoval, takže to třeba odmítne následovat při sjezdu na lyžích nebo na kole z kopce.

- Rolex ?
- Omega
- Beautiful...

#19 MKR

MKR

Učedník

• Member_50
  • 190 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno
  • Fanoušek značky:Dogs & Guns & Watches

Publikováno 9.srpen.2018 - 19:14

Z P3A som vzlietal dozadu a zavadil som o stromy, nasledoval pad, kde sa odtrhol gimbal z kamerou, polamaly vrtule a vo vnutri sa poskodil GPS snimac, takze oprava bola cenovo narocna. V tom období bola horuca novinka Mavic, ale nakoniec som kupil P4PRO+. Ten ma oproti P3A snimace proti prekazkam zo vsetkych stran(okrem vrchnej casti) P3A mal iba zospodu. P4PRO+ si mozes na displayi nakreslit prstom trasu a dron ju bude nasledovat, dokaze samostatne nasledovat a snimat objekt v pohybe tak, ze sa bude vyhybat prekažkam. Je tam hromada dalsich funkcii. Vydrz baterie je 30min, co je uplny luxus

Ja si vzal toho Mavica - je muj první, máme ho jak na natáčení nemovitostí ve firmě, tak na rodinné záležitosti a jsem z něho nadšen (asi taky proto, že jsem nikdy jiný neměl). Snímače mám tuším zepředu, zezadu i zespodu. Je to fakt blbuvzdorný - což můžu potvrdit vlastní zkušeností :-)
* Rolex Submariner * Luděk Seryn Skeleton * Omega Seamaster Ploprof 1200m * Panerai PAM 104 * Maurice Lacroix Roger Federer * Doxa Shark 300 * Hamilton Seaview GMT *