Přejít na obsah

dron s kamerou


Doporučené příspěvky

Najde se tu nejaky fanousek dronu?

Potrebuju poradit, chtel bych dron na videa a fotky (hlavne vinohradu), jak vypada nebo jak rychle leta me netrapi. Na video se klidne podivam az na vysledek, nepotrebuju sledovat za letu.

Co bych chtel, tak supr fotky i video + stabilizace + nejlepe rezim "leta idiot", abych mohl pouzivat bez treninku.

 

Cena idealne do 10k bez DPH, ale neni to pevny strop.

 

Rad se odmenim flaskou za dobry tip :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau,

 

kamarád má phantoma myslím, že je to tento https://www.peckamodel.cz/produkt/rc-modely-a-prislusenstvi/rc-multikoptery-a-prislusenstvi/drony-dji/dji0420-dji-phantom-4?gclid=Cj0KCQjwn-bWBRDGARIsAPS1svvJq5Bf7QRUmVcj8N6cyoxWABjDqoO25jg9glcvIUM7hFxhUVYy65QaAuunEALw_wcB

 

a zvládl jsem s ním létat prakticky hned bez nějakého tréninku. Dokáže i stát na místě (držet polohu), ale možná to umí i všechny ostatní. To nevím, jelikož tohle byl takový první lepší dron s kterým jsem měl tu čest.

 

Pokud nepotřebuješ nový zkus na bazoši, někdy se tam prodávají i zánovní https://www.bazos.cz/search.php?hledat=dron+phantom&rubriky=www&hlokalita=&humkreis=25&cenaod=&cenado=&kitx=ano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal som DJI Phantom 3 Advanced...pád z 10 metrov neprežil a tak som kupil Phantom 4 PRO Plus...to uz je mašinka, co "lieta sama", ale zasa to stalo balík. Da sa starsi fantom kupil aj za dobre peniaze, ale aby si bezpecne lietal nejaky ten trening potrebujes. Bez toho to nejde. Kamaratom v mojom okolí, ktory stavaju domy chodim lietat za pifko, ale do CZ to mam daleko :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 3 nebo 4 roky DJI Phantom 2 Vision+, od té doby už je dalších několik generací. První 2 roky jsem létal hodně, pak už míň, vloni asi 2x, uvažuji, že ho prodám, ale celé to i s kufrem stálo přes 40 tisíc a je mi jasné, že dostanu zlomek. No, ještě to zvážím a tím se dostávám k věci - P2V+ má sice menší dosah (ověřeno do 500 metrů) než dnešní koptéry, ale jinak mi přijde podobně blbuvzdorný a zatím jsem neměl jediný problém. Nemá senzory na překážky, ty bych ale zatím nevyužil, jinak mi přijde srovnatelně primitivní na ovládání i stejně bezpečný a imunní vůči pádu jako novější modely. I z toho důvodu uvažuji, že si ho nechám, handicapem je pro mne ale velikost, potřeboval bych něco menšího, ale s minimálně stejně kvalitní kamerou. Stando píše, že jeho P3 nepřežil pád z 10 metrů, ale P4 že už je mašinka, co létá sama. Mohu poprosit o vysvětlení? Proč P3 spadl a proč se to u P4 stát nemůže? Zatím jsem s P2 neměl jedinou krizi hrozící pádem, občas vypadával signál ale zase se chytl, jednou v mrazu měla baterka malou kapacitu, i když signalizována byla normální, ale pouze to nestoupalo ani nedrželo výšku a koptéra mírně klesala, stihnul jsem nakonec doletět až k sobě a přistát... Jinak nic:-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z P3A som vzlietal dozadu a zavadil som o stromy, nasledoval pad, kde sa odtrhol gimbal z kamerou, polamaly vrtule a vo vnutri sa poskodil GPS snimac, takze oprava bola cenovo narocna. V tom období bola horuca novinka Mavic, ale nakoniec som kupil P4PRO+. Ten ma oproti P3A snimace proti prekazkam zo vsetkych stran(okrem vrchnej casti) P3A mal iba zospodu. P4PRO+ si mozes na displayi nakreslit prstom trasu a dron ju bude nasledovat, dokaze samostatne nasledovat a snimat objekt v pohybe tak, ze sa bude vyhybat prekažkam. Je tam hromada dalsich funkcii. Vydrz baterie je 30min, co je uplny luxus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Z P3A som vzlietal dozadu a zavadil som o stromy, nasledoval pad, kde sa odtrhol gimbal z kamerou, polamaly vrtule a vo vnutri sa poskodil GPS snimac, takze oprava bola cenovo narocna. V tom období bola horuca novinka Mavic, ale nakoniec som kupil P4PRO+. Ten ma oproti P3A snimace proti prekazkam zo vsetkych stran(okrem vrchnej casti) P3A mal iba zospodu. P4PRO+ si mozes na displayi nakreslit prstom trasu a dron ju bude nasledovat, dokaze samostatne nasledovat a snimat objekt v pohybe tak, ze sa bude vyhybat prekažkam. Je tam hromada dalsich funkcii. Vydrz baterie je 30min, co je uplny luxus

Ja si vzal toho Mavica - je muj první, máme ho jak na natáčení nemovitostí ve firmě, tak na rodinné záležitosti a jsem z něho nadšen (asi taky proto, že jsem nikdy jiný neměl). Snímače mám tuším zepředu, zezadu i zespodu. Je to fakt blbuvzdorný - což můžu potvrdit vlastní zkušeností :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

O víkendu jsem měl dji. Mavic pro, byl to první D

dron, kterého jsem řídil a cokoliv s ním nečekali problem, včetně přistání.

 

Tak teď koukám taky, ale už vyšla verze s haselbladem a to mě láká, případně pak robodrone Hornet, jsem zvedavej jsem to dopadne, rád bych zkusil i fpv drona.

 

Odesláno z mého ONEPLUS A3003 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...